شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح وینچستر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: ساير مدلها و ماركهاي سلاح شكاري (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: معرفی سلاح وینچستر (/showthread.php?tid=976)

صفحه ها: 1 2

RE: معرفی سلاح وینچستر - کوهنورد - 2013-12-02 03:00 AM

با سلام :
جناب میرزا یوسف همونطور که اقا رضا گفتن باید مدل 12 باشه که واقعا سلاح خوبیه . اکثرا لول 80 فول چوک بدون تسمه (روی لول ) بودن اگر اسیب ندیده باشه بر خلاف صیاد 2 ، خیلی نرم و روان کار میکنه یه چیزی که خوشم میاد همین دریچه ورود فشنگشه که بر خلاف موزبرگ (یا صیاد 2 وطنی ) اگه تفنگت رو تو بیابون به درختی چیزی تکیه بدی خار و خاشاک و..... توش نمیره نمیدونم چرا تو موزبرگ من همیشه فکر میکنم فشنگ در معرض اسیبه . تو نخ اون علامت بقول خودت پارکر هم نباش !!! اون مهر تست فشاره لوله است ( یه کتابی داشتم این علامات رو تفسیر کرده بود یه بنده خدایی بردش دیگه نیاورد !! دلم میسوزه که از این چیز ها هم سر در نمیاره !!!!!!) . اگر این دوستت بخواهد این تفنگ رو نگه بداره از قول من بهش بگو بگرده لول دومش رو پیدا کنه اینا وقتی تو ایران اومد با دو تا لول بود (لوله اسلاگ). ولی از تیراندازی و پترن و استهلاک و....... همه چیش عالیه .مبارک باشه انشالله

Re: معرفی سلاح وینچستر - mirzayousef - 2013-12-02 08:27 AM

مرسی کوهنورد جان این دوستم می گفت این سلاح مال زد شورش اردبیل بوده و واقعا کار نکرده و نو هست حداقل ظاهرا و راست می گی واقعا سبک و نرم مسلح میشه و هیچ لقی تو بچه قنداق حس نمیشه. من چند بار به روش آرنولدی مسلحش کردم که اگه صیاد بود احتمالا فنر بچه قنداق یا میشکست یا از جا در میامد. فعلا روش فوکوس کردم چون این دوستم یک دولول بلژیکم داره و بک 270 وینچستر شاید تونستم ازش بخرم. در مورد فول چک بودن ظاهر لولش به فول نمیخوره شاید سیلندر باشه از این جهت که اسلحه ضد شورش بوده! ؟ نظرتون چیه؟ حالا در اولین فرصتی که من آزاد باشم یک پترن ازش می گیرم. در ضمن جالبه بدونید این آقا دوتا تفنگ ساچمه به نام خودش داره پس هیچ کاری نشد نداره تو این مملکت.

Sent from my Galaxy Note useing Tapatalk2

Re: معرفی سلاح وینچستر - mirzayousef - 2013-12-06 08:33 PM

بله. کوهنورد جان امروز کامل تو نور واضح دل و روده تفنگ وینچستر رو بازرسی کردم مدل 12 بود با لول چک ثابت سیلندر یک 10 15 تایی هم تک ترک زدیم باهاش ولی چون فشنگها 16 بودن اون دقت لازم رو که صیاد من با چک فول می داد نداشتن. اینم عکس سه تفنگ که مورد آزمایش بودن اونیکی که خدای تفنگ بود ریزینی ایتالیا برای تراپ با چک ثابت. [تصویر: razesu7u.jpg]

RE: معرفی سلاح وینچستر - kasraa - 2014-09-30 09:06 PM

به این میگن وینچستر
[img]file:///C:/Users/Pc/Desktop/Shotgun_Pump_Mossberg500_01.jpg[/img]
به این میگن وینچستر
[تصویر: Shotgun_Pump_Mossberg500_01.jpg]
به این میگن وینچستر
[attachment=864][attachment=864][attachment=864]

RE: معرفی سلاح وینچستر - mirzayousef - 2014-09-30 11:07 PM

عکسات نمیاد

RE: معرفی سلاح وینچستر - asman - 2015-07-07 01:13 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح وینچستر - MohsenK - 2016-03-07 12:25 AM

(2012-03-17 02:46 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 13319397471.jpg]

[تصویر: 13319397482.jpg]

[تصویر: 13319397483.jpg]

اینم چند نمونه از تفنگ های گلوله زنی وینچسترKhansariha (8)

سلام. این مدل ها رو میشه در ایران تهیه کرد؟
قیمتشون چقدر هست ؟ فشنگ هاشون چند تومنه؟