شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های iran-airrifle.com - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های iran-airrifle.com (/showthread.php?tid=847)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - amirz - 2014-05-16 11:11 AM

سلام
هدفزنی باat44فاصله 20متر قوطی رانی ،سنگ،شیشه دلستر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - amirz - 2014-05-30 01:06 PM

هدفزنی باAT44فاصله18تا60متر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - Cayalouss.The.Removal - 2015-02-01 02:25 AM

آشنای با کَمِرامانت ایگِل ویژِن.

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - AIRKING - 2015-02-01 08:40 PM

سلام.
ممنون عرفان خان.آموزنده و جالب بود ولی ای کاش بشه حجمش کمتر کرد.Khansariha (8)

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - mmohammadi - 2015-02-02 08:50 PM

سلام دوستان گلم
Blaser shotgun
این کلیپ رو از یتیوپ دانلود کردم و تو آپارات آپلودش کردم واسه دوستان عزیز تو آپارات خودم

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - Cayalouss.The.Removal - 2015-02-02 10:02 PM

دوست عزیز تو این تاپیک فقط کلیپ هایی آپ میشه که توسط کاربران ساخته شده و شما باید تو این تاپیک کلیپ رو قرار بدین

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - mmohammadi - 2015-02-02 11:08 PM

(2015-02-02 10:02 PM)Cayalouss.The.Removal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز تو این تاپیک فقط کلیپ هایی آپ میشه که توسط کاربران ساخته شده و شما باید تو این تاپیک کلیپ رو قرار بدین

سلام دوست من
والا من اون تاپیک را دیگه ندیدمش که توی اون بذارم
ماشالله هزار ماشالله این سایت بیش از ده هزارتا تاپیک مثل هم داره
من واقعا شرمنده
ببخشید

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - mmdsniper - 2015-03-25 11:02 AM

سلام
دوستان عزیز تقدیم به شما
شلیک با صیاد کالیبر 12.7 توسط خودم

Khansariha (8)

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - hamdelan - 2015-03-25 11:48 AM

خوب بود ، ولی خوبتر میشد اگه فاصله و هدف هم معین بود تا دقت شما و این سلاح مشخص میگردید ...

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - mmdsniper - 2015-03-25 01:08 PM

سلام
راستش من داشتم دوربین رو صفر میکردم.
فیلم هم با گوشی یکی ازدوستان گرفته شده. هر چند دوربین 8 مگاپیکسل بود ولی از فاصله 200 متری هدف معلوم نبود.
انشائ الله فیلمهای دوربین دیجیتال بیاد دستم، چشم.
Khansariha (8)