شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کلیپ های iran-airrifle.com - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: کلیپ های iran-airrifle.com (/showthread.php?tid=847)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

کلیپ های iran-airrifle.com - stivist - 2011-12-22 08:59 PM

بچه ها سلام
در هنگام تهیه کلیپ های خودم از cz و هاتسان داش مسیح به فکرم رسید چه خوبه ما هم در داخل سایت کلیپ هایی از کار های خودمون با اسم و رسم و نشانی سایتی که توش داریم کار میکنیم درست کنیم.این کار چند مزیت داره:
1- باعث میشه کارها و استعداد هامون در زمینه تیراندازی ثبت بشه و همین جوری روی حرف نباشه
2-باعث میشه اگه کسی ادعایی کرد بتونه اون رو ثابت کنه
3- باعث میشه اعتبار سایت بالا بره و همین طور که شناخته شده هست بیشتر شناخته بشه(همچنین در خارج از ایران)
4-سطح کیفی بچه ها و کارهاشون و در نتیجه سایت بالا میره
5-از دست این کلیپ های خارجی خلاص میشیم و کلیپ هایی از بچه های با استعداد ایران رو میبینم
6-به همه در داخل و خارج نشون میدیم با تمام کم امکاناتی و مشکلات میتونیم کارهای بزرگی بکنیم

اما یه خواهش دارم:
با توجه به اینکه کار هر کسی با ارزش هستش سعی کنیم در این مورد به نکات زیر توجه کنیم:
1-کلیپ هایی رو که تهیه میکنیم با کیفیت و ادیت شده و حتی المقدور میکس شده باشه و داری اطلاعات کامل باشه تا اگه کسی که با سایت و تهیه کننده اون اشنا نیست و یا در خارج از ایران با یه زبون دیگه داره اونو میبینه یه چیزایی ازش حالیش بشه(نه اینکه با موبایل یه فیلم بی کیفیت بگیریم و بدون مشخصات تو سایت بزاریم.این کار باعث پایین اومدن سطح کار میشه)
2-در ارائه اطلاعات درست و تهیه کلیپ امانت دار و درستکار باشیم(یعنی اینکه نریم یه در نوشابه بزاریم تو 300 متری 200 تا ساچمه بندازم و از 199 تایی که نخورده فیلم نگیریم و از اون یه دونه ای که خورده فیلم بگیریم و بزاریم تو سایت.این یعنی سر خود و دیگران رو کلا گذاشتن و اصلا با مرام و معرفت و اصل درستکاری رابطه ای نداره)
3-تا اونجا که ممکن هست(کیفیت از بین نمیره) حجم فایل ها رو کم کنیم تا دانلود اون واسه تمام بچه های سایت امکان پذیر باشه
4- تا اونجایی که امکان داره کلیپ ها مختصر و مفید باشند(نه یه کلیپ 10 دقیقه ای که فقط 30 ثانیه اون مفیده رو با حجم 30 مگ تو سایت بزاریم)

خوب دوستان ببخشید زیاد شد فقط نکاتی که فکر میکردم مفیده و میتونه این تاپیک رو پویا کنه خدمتتون گفتم.
چراغ اول رو خوذم روشن میکنم و 2 تا کلیپ میزارم
1- کلپ از cz s 200 hunter 0.177 که دراین کلیپ یه گیره لباس به رنگ زرد با یه تیر زده میشه(مطمئن باشید امانت داری رو خودم رعایت میکنم:-D)
حجم:3mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2-کلیپ از هاتسان at-44 داش مسیح که تو اون داش مسیح 4 تا هدف بسیار ریز(میوه های یه درخت اندازه نخود ریز) رو با چهار تا شلیک تو 35 متری میزنه
حجم:6mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان امیدوارم لذت ببرید.و دوست دارم با راهنمایی های سازنده خودتون من رو کمک کنید تا بتونم بهتر از این عمل کنم و نقص های موجود رو در کلیپ های دیگه از بین ببرم
منتظر کلیپ های بعدی باشید
یا حقKhansariha (256)

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - AIRKING - 2011-12-22 09:10 PM

ممنونم از عارف عزیز.
خیلی تاپیک خوبی ایجاد کردید.
به نظرم مهم ترین چیز صداقت هست.و این را بدانیم که نزدین خیلی بهتر از دروغ گفتن هست.من خودم به شخصه با این تاپیک بسیار موافقم.
اما یه مشکل وجود داره.من اصلا میکس کردن بلد نیستم.خخخخ
عارف جان یه زحمت بکش.
اگر برات مقدوره کلیپ های بچه ها را اونایی که امکانشون هست بگیر و خودت میکس کن.
البته این یه پیشنهاده و مسلما کار زمان بر و سختی هست.
یا علی

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - saeedaria - 2011-12-22 09:14 PM

عارف جان دستت درد نکنه.این تاپیکی بود که واقعا تو سایت جای خالیش حس میشد.
امیدوارم دوستان از رهنمودها و تجربه اولیه ای که شما کسب کردین و ازش لذت میبرین اسفاده کافی رو ببرن و با هم افزایی تجارب بتونیم یه جمع متخصص داشته باشیم

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - mrbala - 2011-12-22 11:13 PM

حیف بود فقط به دکمه تشکر اکتفا کنم. Khansariha (8) تاپیک بسیار خوبی است.

در ضمن تیر اندازی هر دوتون عالی بود. Khansariha (48)

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-12-23 08:45 PM

عارف جان
اول ار رحمتی که کشیدی ممنون
خوشحالم اولین کلیپ ها رو تهیکردید و منتظر الباقیش هستیم
دوم
متاسفانه من هر چه کردم نتونستم کلیپ ها رو ببینم
اگه میتونی تو پیکو فایل هم اپ کن
Khansariha (8)

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - stivist - 2011-12-28 12:52 AM

خوب دوستان اون کلیپ ها که مشکل املایی داشت رو تصحیح کردم و جدیدا رو امروز اپ کردم(سهیل جان گذاشتم تو پیکو انشالله شما هم هم بتونی دانلود کنی)
cz

hatsan

---------------------------------------------------------------------------------------
علی جان نرم افزارPinnacle Studio هستش.یکم زبانت خوب باشه کار باهاش راحته

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-12-30 11:36 PM

عارف جان منونKhansariha (8)
بسیار کلیپهات خوب تهیه و ادیت شده بود
1- زنده باذ بند رخت همسایه و پوشاننده باد رخت همسایه تن همسایه را خخخ
2- مسیح جان ما به تیر اندازی شما اطمینان داشتیم حالا دیگه ایمان داریمKhansariha (8)

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - said - 2012-01-10 09:52 PM

با سلام براي اينكه اين تاپيك هم بعد از چند روز بيننده داشته باشه . تست تفنگ اول صبح با 52 پير.
ديانا 52 . hollow point 4.5 . فاصله 30 متر . حجم فايل 533 kb

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - said - 2012-01-18 08:09 PM

دوستان كليپ ساخت ساپورت تفنگ كه در تاپيك خودش هم گذاشتم ولي چون قراره كليپهاي بچه هاي سايت در اينجا باشه ميزارم چنانچه بي مورد بود مدير انجمن مختاره تا حذف كنه قبلا از كيفيت كم اون شرمنده. حجم 11 مگ

RE: کلیپ های iran-airrifle.com - majid1234 - 2012-05-08 04:04 AM

كليپ از اسلحه ميني گان