شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - mehrdadjan - 2014-03-16 01:10 AM

سلامKhansariha (8)
دوستان تا حالا از این لیزرهای تنظیم دوربین که مثل خود فشنگ
هست .برای تنظیم دوربین استفاده کردند.ایا کار امد هست
ارادتKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2014-03-16 01:14 AM

مهرداد جان ، بورسايتر ها به نظر من فقط براي اينه كه متوجه بشي لوله و دوربين در يك راستا قرار دارن يا نه ...
در هر حال بايد با تفنگ تير انداخته بشه تا دوربينو صفر كنين ...

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-03-18 11:31 AM

[تصویر: 13951296841.jpg]
[تصویر: 13951297691.jpg]
[تصویر: 13951298871.jpg]
برنو خیلی کوتاه/

RE: معرفي اسلحه برنو - kuzey - 2014-03-18 01:33 PM

سلام
بهترین وزن سر تیر برای شکار کل وقوچ چقدر باید باشه؟؟؟

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-03-18 04:58 PM

سلام به همگی ببخشید دوستان یه سوال زاج کاری لول سلاح یا دیگر اجزا فلزیش ایا به دست خودم انجام میشه یا ببرم جایی اگه بدست خودم انجام میشه لطفا مراحل ومواد لازمه شو برای بنده شرح بدید ممنون میشم /یاحق/Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - رضا قلعه قافی - 2014-03-18 06:14 PM

(2014-03-18 04:58 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی ببخشید دوستان یه سوال زاج کاری لول سلاح یا دیگر اجزا فلزیش ایا به دست خودم انجام میشه یا ببرم جایی اگه بدست خودم انجام میشه لطفا مراحل ومواد لازمه شو برای بنده شرح بدید ممنون میشم /یاحق/Khansariha (8)
دوست عزیز اگر میخوای زاج اسلحه عالی بشه بایست بدی تعمیرات اسلحه معتبر تا برات زاج گرم بزنند .نهایتش خودت بتونی زاج سرد بزنی که ممکن زاج معمولی باشه .مواد لازم هم زاج سرد وماده شوینده مثل استون یا تینر .روش کار هم به این صورت هست که قطعات رو ابتدا عالی با اب ومایع ظرف شویی میشوری وبعد حسابی قطعات رو با سمباده های شماره مختف پرداخت کنی تا بشه مثل اینه .دوباره با اب ومایع ظرف شویی میشوری ودرانتها با استون یاتینر قطعات شستشو میدی .بعد با پنبه قطعات زاج میزنی وبعد از هر بار دوباره شستشو وزاج کاری .چند روز قبل نمونه زاج سرد دیدم که فروشنده بسیار تعریف میکرد وبصورت اسپری بود احتمالا کاربااون خیلی بایست راحتتر باشه

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-03-18 07:38 PM

سلام جناب چولپی کمال تشکررودارم ،رنگفروشیها این زاج ویااسپریشو دارن یانه؟یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - رضا قلعه قافی - 2014-03-18 08:09 PM

(2014-03-18 07:38 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب چولپی کمال تشکررودارم ،رنگفروشیها این زاج ویااسپریشو دارن یانه؟یاحق
دوست عزیز زاج رو بایست از اسلحه فروشیها بخرید .

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-03-19 09:13 AM

سلام توی ایران برنو با کالیبر57*7 /معروف به المان باریک/پیدامیشه یا نه//موید باشید یاحقKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2014-03-19 10:42 AM

يكي از دوستان داشت كه به علت نايابي فشنگ فروختش