شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2014-03-13 01:22 PM

شما کجا هستین؟مگه میشه واسه تفنگی که دست مردم هست جواز صادر نشه؟ منم شنیدم گلوله زن تعطیل شده اما یعنی جواز جدید صادر نمیشه وگرنه خرید و فروش تفنگهای قبلی و تمدید و صدور جواز تاریخ گذشته هنوز هست اینجا اسلحه فروش هنوز راحت اسلحه گلوله زن و ساچمه زن و خفیف میفروشه

RE: معرفي اسلحه برنو - Zoli - 2014-03-13 01:57 PM

(2014-03-13 01:22 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما کجا هستین؟مگه میشه واسه تفنگی که دست مردم هست جواز صادر نشه؟ منم شنیدم گلوله زن تعطیل شده اما یعنی جواز جدید صادر نمیشه وگرنه خرید و فروش تفنگهای قبلی و تمدید و صدور جواز تاریخ گذشته هنوز هست اینجا اسلحه فروش هنوز راحت اسلحه گلوله زن و ساچمه زن و خفیف میفروشه

داداش من اهواز هستم
من خودم شخصا رفتم و اينو بهم گفت و از كسي نشنيدم كه بگم شايعه هست
حالا ايني كه خواستم انتقال بدم اصلا كار ندارم
برنو خودم سال ٨٦ از اسلحه فروش خريدم و بج ٣ امسال رفتم واسه تمديد بازديد كرد و يه جواز موقت ٣ ماهه داد،ديروز بيكار بودم رفتم واسه اينكه كارت ٥ساله رو بگيرم و كاراي انتقال اين يكيو انجام بدم عين حرفي كه زد:با نيش خند :اخوي گوله زن تعطيل،گفتم يعني جي؟گفت دستور اومده ديگه جواز تهران نفرستيم واسه تمديد يا صدور،گفتم من برج٢اومدم واسه تمديد گفت فرق نداره تهران گفته ديگه مدارك نفرستيد
گفتم بابا جواز موقتم تموم شده حداقل اينو تمديد كن اگه گرفتنم دهنم سرويسه گفت موقتم نميشه تمديد كنيم دستوره اسلحه تو قايم كن فعلا ،برو بعد عيد تا ببينيم خدا جي ميخواد،
گفتم اينو ميخوام انتقال بدم ؟با خنده گفت بابا تو مال خودتو تمديد كن اين پيش كش
دم در از سرباز سوال كردم جريان جيه گفت واسه اين شلوغ كاري هاي جديد شكارباني و محيط زيسته فعلا گتن تمديد نكنيد كساني هم كه جواز ٥ ساله شون اومده بهشون نديد تا بعد عيد
اين يعني فاجعه ،اگه اسلحه رو از گرفتن بايد چي بگم اخه،٣ماهه هم اعتبارش تموم شدهKhansariha (290)Khansariha (367)

RE: معرفي اسلحه برنو - shahsavar - 2014-03-13 02:18 PM

(2014-03-13 01:57 PM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-13 01:22 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش من اهواز هستم
من خودم شخصا رفتم و اينو بهم گفت و از كسي نشنيدم كه بگم شايعه هست
حالا ايني كه خواستم انتقال بدم اصلا كار ندارم
برنو خودم سال ٨٦ از اسلحه فروش خريدم و بج ٣ امسال رفتم واسه تمديد بازديد كرد و يه جواز موقت ٣ ماهه داد،ديروز بيكار بودم رفتم واسه اينكه كارت ٥ساله رو بگيرم و كاراي انتقال اين يكيو انجام بدم عين حرفي كه زد:با نيش خند :اخوي گوله زن تعطيل،گفتم يعني جي؟گفت دستور اومده ديگه جواز تهران نفرستيم واسه تمديد يا صدور،گفتم من برج٢اومدم واسه تمديد گفت فرق نداره تهران گفته ديگه مدارك نفرستيد
گفتم بابا جواز موقتم تموم شده حداقل اينو تمديد كن اگه گرفتنم دهنم سرويسه گفت موقتم نميشه تمديد كنيم دستوره اسلحه تو قايم كن فعلا ،برو بعد عيد تا ببينيم خدا جي ميخواد،
گفتم اينو ميخوام انتقال بدم ؟با خنده گفت بابا تو مال خودتو تمديد كن اين پيش كش
دم در از سرباز سوال كردم جريان جيه گفت واسه اين شلوغ كاري هاي جديد شكارباني و محيط زيسته فعلا گتن تمديد نكنيد كساني هم كه جواز ٥ ساله شون اومده بهشون نديد تا بعد عيد
اين يعني فاجعه ،اگه اسلحه رو از گرفتن بايد چي بگم اخه،٣ماهه هم اعتبارش تموم شدهKhansariha (290)Khansariha (367)

جواز صادر میشه ولی چون آخره ساله اجازه نمیدن پرونده ها برای صدور جواز بیاد تهران . هر سال از 15 اسفند همین برنامه هست تا بعد تعطیلات عید . محیط زیست هم عددی نیست که بیاد برای وزارت دفاع تعیین تکلیف کنه . خخخخ

RE: معرفي اسلحه برنو - Zoli - 2014-03-13 02:40 PM

داداش من مداركم رو ارديبهشت دادم واسه تمديد اخر سال نيست كه ،يعني١٠ ماه قبل،
انشاالله كه اينطور باشه كه شما ميفرماييد
دوستان من مبلغ اين برنو رو بدم اسلحه رو بخرم مشكل نداره بعد انتقال بدم،؟يا دردسر ميشه؟

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-03-13 05:13 PM

(2014-03-13 02:40 PM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش من مداركم رو ارديبهشت دادم واسه تمديد اخر سال نيست كه ،يعني١٠ ماه قبل،
انشاالله كه اينطور باشه كه شما ميفرماييد
دوستان من مبلغ اين برنو رو بدم اسلحه رو بخرم مشكل نداره بعد انتقال بدم،؟يا دردسر ميشه؟

سلام جوازتون بعد از 10ماه اومده یانه ممنون از جوابتون /یاحقKhansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2014-03-13 05:22 PM

داداش من الان دارن اون اسلحه های گلوله زن هم که جواز نداشته جواز میکنن دیگه اینا که جواز داره که بماند
خدایی نکرده منظورم این نبود شایعه هست یا شما متوجه نشدید عرض من اینه که نمیتونن همچین کاری کنن حالا اینم 1 ماه قر بیان اخرش چی مگه میشه تفنگ دست مردم بی جواز بمونه اونم شما بخر که مفته از دستت نره
در مورد جوازتون که اردیبهشت رفتین واسه تمدید عرض کنم که جواز ساچمه زن من 2 سال طول کشید تا همین هفته پیش اومد پرونده رو گم کرده بودن و ...هزار مکافات ولی چیزی که من توی این همه بلبشومتوجه شدم اینه که هر پرونده ای واسه جواز بره تهران کمتر از 3 ماه جواز دائم صادر میشه شما که اردیبهشت اقدام کردین تا حالا باید 3 دفعه جوازتون اومده باشه مگر اینکه تهران نفرستاده باشن که باید برید اونجا پرونده رو در بیارن ببینید اصلا فرستادن تهران یا نه واگر نه چرا نفرستادن؟ چون روزی که میفرستن روی پرونده یه مهر بزرگ میخوره و تمام مشصات از روز و شماره و ...توش هست

RE: معرفي اسلحه برنو - Zoli - 2014-03-13 05:37 PM

داداش مسله اينه مدارك رو تهران نفرستادن،ميگه مدارك همينجاست گفتن ديگه تهران نفرستيد واسه تمديد ،بدبختي ما اينه همين ٣ ماهه رو هم تمديد نكردن
فعلا كه گفتن ٢٠ فرودين بيا ببينيم چه خبر ميشه
واقعا مسخره هست،خوبه اسلحه رو از خود سهميه ارتش خريدم ،نه طرح عفو بوده نه چيزه ديگه،
با خيال راحت رفتم به خودم گفتم حالا ديگه كارت جديدم حتما اومده...
اخه بگ اگ تمديد نميكنيد سهميه گوله ميديد واسه چي ؟هيچي رو روال نيست

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2014-03-13 05:43 PM

نپرسیدید از اردیبهشت تا حالا چرا نفرستادن این که شما میگین نهایت مال 1 ماه پیش از اردیبهشت تا حالا چرا نفرستادن تهران

RE: معرفي اسلحه برنو - Zoli - 2014-03-13 05:48 PM

بابا جواب نميدن كه،مثل اينكه طلبكارن
اولش كه تا جواز موقتو ديد گفت اينكه گلوله زنه اخوي،گلوله زن تعطيله برو ،
بعد كلي سوال گفت برو بعد عيد بيا ببينيم چي ميشه
حالا ميمونيم تا بعد عيد فعلا كه جواز ٥ساله مهم نيست فصل شكار نيست اخه فقط واسه نگه داريش گفتم فردا شر نشه،كه همين ٣ ماهه رو هم تمديد نكرد

Asman
سلام جوازتون بعد از 10ماه اومده یانه ممنون از جوابتون /یاحقKhansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)
[/quote]

نه داداش نيومده

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-03-15 11:37 AM

[تصویر: 13948707501.jpg][img]http://[/img] برنو تاشو
[تصویر: 13948714811.jpg]
[تصویر: 13948714811.jpg]
[تصویر: 13948717571.jpg]
[تصویر: 13948719781.jpg] قابل شمارو نداشت/یاحق
[تصویر: 13948726711.jpg] گلنگدن دو لول گلوله زن
[تصویر: 13948729191.jpg]
[تصویر: 13948730621.jpg]