شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - Zoli - 2014-03-11 12:33 AM

جناب ديزل پاور ممنون از راهنماييتون،بازم قابل شما رو نداره،
جناب كوهنورد اين اسلحه توي روستا هست و به محض ديدن اومدم عكس بندازم يارو فكر كرد ميخوام تفنك رو بخورم،هركاري كردم نذاشت عكس بندازم،
صبح هم ميرم واسه استعلام جواز كه جواز مشكلي نداشته باشه ت،
در مورد تعويض لول فقط به خاطر زنگ زدگي اينو گفتم وگرنه خان ها اينطور كه ما ديدم ظاهرا مشكلي نداشت،شما حساب كن يه فلز ٥روز زير بارون باشه ،اينم خسارتش در اون حده،حالا مدارك داداشمو كامل كردم فردا ببريم واسه تعويض جواز اگه تا ٢٨٠٠داد و معامله شد ميارم و عكس ميزارم اينشاالله اگه نشد هم كه ميگم دوستان خواستن خريد كنن،

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-03-11 02:39 PM

سلام اخرین سال تولید برنو تو ایران یابرای ایران چنده از۱۳۲۸ جوانترداریم یانه؟یاحق/

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-03-11 07:31 PM

سلام کسی ازدوستان سمبه یاسیخ نمیدونم درست گفتم یانه برابرنو بلند واسه فروش اگه سراغ دارید لطفا پیام بدید ممنونم /یاحق/

RE: معرفي اسلحه برنو - BARZOV - 2014-03-11 07:47 PM

دوستان برنو کوتاه و بلند هر کدوم قیمتش حدودا چنده الان؟

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2014-03-11 07:48 PM

(2014-03-11 07:31 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی ازدوستان سمبه یاسیخ نمیدونم درست گفتم یانه برابرنو بلند واسه فروش اگه سراغ دارید لطفا پیام بدید ممنونم /یاحق/
اگه منظورتون ست تنظیف هست که همه جا موجوده

(2014-03-11 07:47 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برنو کوتاه و بلند هر کدوم قیمتش حدودا چنده الان؟
کوتاه از 12 به بالا
وسط از 10 به بالا
بلند 7.5 به بالا
قیمتها اصفهان و قیمت تفنگ تمیز و سالم هست

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2014-03-11 08:01 PM

فكر كنم منظور دوست عزيز آسمان از سنبه همون سنبه فابرك باشه كه زير لول قرار مي گيره
فقط يه توضيح: اون سنبه نقش وزنه رو بازي ميكنه كه نخ تنظيف رو كه به دنبال اون نخ فرچه تنظيف بسته شده به دنبال خودش از داخل لول رد ميكنه
اون سنبه فكر كنم ناياب باشه و در بعضي از استان ها سعي اداره اسلحه و مهمات اين است كه شكل و شمايل برنو ها از حالت جنگي دربياد
اين هم لينك مربوط به فيلم نحوه باز كردن گلن گدن برنو فقط روي جمله علامت گذاري شده كليك كرده و فايل زيپ رو save كنيد:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 11_14139455713978071.png]

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-03-11 09:21 PM

سلام بله رضاجان شمادرست حدس زدید بنده مشتری سمبه فابریک بلندم /یاحق
زدست دیده ودل هردو فریاد که هرچه دیده بیند دل کند یاد بسازم خنجری نیشش زفولاد زنم بردیده تادل گردد ازاد

RE: معرفي اسلحه برنو - azimia - 2014-03-11 11:06 PM

این پسر ما جند روزه میگه عکسشو با برنو تو تاپیک برنو بزارم من قبول نمیکردم بالاخره اسرار کرد با اچازه اساتید ، اگه اشکال داره بگید برمیدارم
[تصویر: 13945664751.jpg]

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-03-12 11:38 AM

انشا الله شکارچی قابلی میشه /یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - Zoli - 2014-03-13 01:08 PM

سلام
دوستان كارت اسلحه برنو خودمو داده بودم واسه تمديد جواز ٣ماهه دادن تا كارت جديدم بياد ديروز رفتم ارتش هم واسه اون برنو كه گفته بودم(همون كه تو بارون مونده بود)
گفتم هم واسه انتقال اين بنام داداشم هم كارت ٥ساله خودمو بگيرم رفتم ارتش جواز ٣ماهه رو دادم تا ديدش گفت اخوي برو گلوله زني فعلا تعطيله تا اطلاع ثانوي گفتم يعني جي؟گفت ديگه جواز گلوله زن صادر نميشه گفتم داداش جواز موقتم تموم شده دردسر ميشه،گفت من نميدونم
گفتم اين برنو رو كه ميخوام بخرم واسه انتقالش ؟
گفت دلت خوشه تو فعلا تونستي جواز خودتو بگير اين بعدا
اخه من كه تو طرح عفو رنو ندادم سال٨٦خريدم الان خواستم تمديد كنم،
گفت برو بعد عيد بيا ببينيم چي ميشه،
اين يعني چي اخهههههههههKhansariha (367)