شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2014-02-10 01:47 AM

دوست عزيز ، طبق قوانين شما فقط " يك " اسلحه ي گلوله زني ( به جز خفيف ) ميتونين داشته باشين ...

RE: معرفي اسلحه برنو - arash1324 - 2014-02-10 10:54 AM

(2014-02-10 12:29 AM)infoir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با توجه به اینکه یکیش رو توی طرح تحویل دادند و مجوز داره و موعد انتقالش نزدیکه ولی تفنگ دیگه بدون مجوزه.

سلام دوست عزيز Khansariha (8)

بنده به شما تحت هيچ شرايطي پيشنهاد نمي كنم كه سلاح بدون م ج و ز بخريد . ضمن اينكه عنوان كردن اين مورد در انجمن مغاير با قوانين انجمن مي باشد . Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2014-02-10 02:30 PM

تا جايي كه من اطلاع دارم سلاح هاي تحويلي سال 90 در سال 91 مجوز شدند ( البته ساچمه زن ها) و تا 5 سال حق فروش ندارند و اخيرا جسته گريخته شنيدم كه گلوله زن ها رو تحويل دادند و بنابراين ماوزر مورد نظر كاربر infoir به اين زودي قابل فروش نخواهد بود.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-02-10 03:21 PM

سلام بله رضاجان درسته سنندج هم الان برنو بدون جوازو پس میده /یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2014-02-12 12:47 AM

(2014-02-06 10:32 AM)arnold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض پوزش و عذر خواهی از کابران و مدیران حرفه ای سایت
امیدواریم که مسئولان صنایع دفاع کمی بیشتر به فکر بالا بردن کیفیت محصولات خود باشندوما شاهد بهترین سلاحهای شکاری ساخت داخل باشیم.انشاا... این مطلب در وبلاگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درج شده که باید گفت هدف نویسنده و تحلیل گر اسلحه این بوده که سلاح های تولید داخل کیفیت چندانی ندارند البته اظهار نظر در این مورد را باید به عهده کاربران حرفه ای و دوستان و کارشناسان اسلحه واگذار نمود. مضافا اینکه بنده فقط از شنیدنی ها و دیدنی هایی که در برخورد با کسانی که دارای اسلحه نخجیر بوده اند نظر دادم و در اینکه بنده اماتور و تازه وارد باشم شکی نیست .
درست است از اسب افتاده ایم ولی از اصل نیوفتاده ایم.Khansariha (256)Khansariha (256)
با سلام :
دوست خوبم فکر کنم شما دچار سوءتفاهم شده اید . بنده (خدای ناکرده ) قصدم جسارت خدمت شما نبود ، نه تنها شما بلکه همه دوستان سایت را دعوت به این کردم که دقت بیشتری داشته باشند . واقعا حیف شما و وقت گرانبهایتان نیست که به این وبلاگ سر بزنید ؟ متاسفانه الان محیط نت پر شده از اینطور وبلاگها که فقط قصد مطرح کردن خود و جذب مخاطب را دارند که بعدا بتوانند از طریق ان ، تازه با کلی منت و 10 برابر قیمت به کاربران خود ، مثلا کالا یا خدمات ارائه دهند . مطالب اکثر انها هم کپی-پیستی و سرقتی بوده (بدون ذکر منبع ) و اکثرا هم پر از اشکالات فنی میباشند .............................
بگذریم ، دوست خوبم خدا نکند از اسب بیفتی ، که درد و رنج انرا کسی میفهمد که درد کشیده باشد .من همواره بهترینها را برایتان ارزو میکنم شاید باور نکنید ، که بنده هنوز درباره اشکال تفنگ شما از دیگران پرس و جو میکنم ، اگر چه نظر قطعی دادن راجع به ان از راه دور خیلی سخت است ولی بدانید مشکلات شما مشکلات من نیز هست همانطور که بقیه دوستان در این جایگاهند . با ارزوی موفقیت برای شما

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2014-02-12 01:11 PM

(2014-02-12 12:47 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-06 10:32 AM)arnold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض پوزش و عذر خواهی از کابران و مدیران حرفه ای سایت
امیدواریم که مسئولان صنایع دفاع کمی بیشتر به فکر بالا بردن کیفیت محصولات خود باشندوما شاهد بهترین سلاحهای شکاری ساخت داخل باشیم.انشاا... این مطلب در وبلاگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درج شده که باید گفت هدف نویسنده و تحلیل گر اسلحه این بوده که سلاح های تولید داخل کیفیت چندانی ندارند البته اظهار نظر در این مورد را باید به عهده کاربران حرفه ای و دوستان و کارشناسان اسلحه واگذار نمود. مضافا اینکه بنده فقط از شنیدنی ها و دیدنی هایی که در برخورد با کسانی که دارای اسلحه نخجیر بوده اند نظر دادم و در اینکه بنده اماتور و تازه وارد باشم شکی نیست .
درست است از اسب افتاده ایم ولی از اصل نیوفتاده ایم.Khansariha (256)Khansariha (256)
با سلام :
دوست خوبم فکر کنم شما دچار سوءتفاهم شده اید . بنده (خدای ناکرده ) قصدم جسارت خدمت شما نبود ، نه تنها شما بلکه همه دوستان سایت را دعوت به این کردم که دقت بیشتری داشته باشند . واقعا حیف شما و وقت گرانبهایتان نیست که به این وبلاگ سر بزنید ؟ متاسفانه الان محیط نت پر شده از اینطور وبلاگها که فقط قصد مطرح کردن خود و جذب مخاطب را دارند که بعدا بتوانند از طریق ان ، تازه با کلی منت و 10 برابر قیمت به کاربران خود ، مثلا کالا یا خدمات ارائه دهند . مطالب اکثر انها هم کپی-پیستی و سرقتی بوده (بدون ذکر منبع ) و اکثرا هم پر از اشکالات فنی میباشند .............................
بگذریم ، دوست خوبم خدا نکند از اسب بیفتی ، که درد و رنج انرا کسی میفهمد که درد کشیده باشد .من همواره بهترینها را برایتان ارزو میکنم شاید باور نکنید ، که بنده هنوز درباره اشکال تفنگ شما از دیگران پرس و جو میکنم ، اگر چه نظر قطعی دادن راجع به ان از راه دور خیلی سخت است ولی بدانید مشکلات شما مشکلات من نیز هست همانطور که بقیه دوستان در این جایگاهند . با ارزوی موفقیت برای شما

سلام استاد قصد ماهم جسارت نبود... ما هنوز شاگرد شماییم و در این شکی نیست ممنون از پیگیری نقص اسلحه .. متاسفانه هنوز فشنگ ام ام گیر نیاوردم تست کنم ...
بقول فردوسی
او نه استاد بود و ما شاگرد او خداوند بود و ما بنده

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-02-15 10:08 AM

سلام لطفا درمورد شلیک باشکاف درجه ومگسک برنو بنده رو ازتجاربتون بی نصیب نذارید/یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2014-02-25 10:48 PM

سلام این برنو هایی که شکاف درجه شون تجاری شدذه بد میزنن مثلا اسلحه خودم که عکسشو قبلنا گذاشتم و شبیه امضا زیر نوشته ام هست چپ میزنه و از شکاف درجش هست البته هنوز دوربین روش نصب نکردم.Khansariha (226)

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2014-02-25 11:43 PM

اگه مگسكش كشويي است ميتوني از مگسك تنظيمش كني و بايد اون رو به سمت راست بكشي

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2014-02-26 08:57 AM

(2014-02-25 11:43 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه مگسكش كشويي است ميتوني از مگسك تنظيمش كني و بايد اون رو به سمت راست بكشي

يك اصلاحيه و با تشكر از دوست عزيز RAK كه تذكر به جايي دادند:
سلاحي كه چپ مي زنه بايد تير اون به راست كشيده بشه و مگسك معكوس عمل ميكنه يعني اگه به چپ متمايل بشه تير به راست متمايل ميشه