شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - Zoli - 2014-02-03 12:54 AM

سلام دوستان عزیز.اینم از برنوی کوتاه من .تو3تا اسلحه ای که دارم عشق منه.طوری که توی 6سالی که دارم 8تا تیر بیشتر باهاش ننداختم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - Honting - 2014-02-03 01:03 PM

با سلام مجدد
نکته ایی که در خصوص قیمت سلاح های شکاری وجود دارد فقدان مرکز رسمی جهت قیمت گذاری آنها است در این مورد اگر مرکزی مورد وثوق سروران گرانمایه است حقیر را راهنمایی بفرمایید
با تشکر

RE: معرفي اسلحه برنو - Honting - 2014-02-03 03:02 PM

به نظر من هر اسلحه شرافت خودش را از غیور مردانی می گیرد که از آن در لحظه لحظه دفاع و پایبندی به اصول در کارزار بهره گرفته اند و من به خودم می بالم که یکی از آن اسلحه ها همکنون در دست من است.
بیاد میرزای جنگلی
رئیس علی دلواری
و شهیدان مام میهن

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2014-02-03 05:01 PM

(2014-01-11 08:35 PM)arnold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-11 03:42 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . ایا پرداخت حدود 10 تومن برای نخجیر 3 با کالیبر 57*8 بصورت اکبند ارزش داره یا برنو متوسط کارکرده و تمیز؟

سلام به نظر من برنو بهتره این نخجیر ها زیاد نمیشه به استقامت و نوع الیاژ شون اعتماد کرد.... البته دوستان حرفه ای باید نظر بدهند....Khansariha (256)
این لینک رو مطالعه کنید
با سلام :
من از همه دوستان استدعا دارم ، در مورد پستهاشون کمی دقت کنند . این مطالب شاید زیبنده یک سایت تخصصی نباشه یک وبلاگ پر از غلط غولوط !!!!! با اظهار نظر های فضایی !!!!!!! مطالب کپی پیستی !!!!!!!
بدون اغراق این متن رو در 10 جای مختلف دیدم .یکی نیست بگه اقا بلد نیستی برو مطالعه کن وبلاگ نوشتنت چیه ؟!!؟؟
خدا وکیلی اگه به من بود این یارو رو میذاشتم جلوی یکی از این نخجیر ها .............

RE: معرفي اسلحه برنو - Honting - 2014-02-03 07:50 PM

با عرض سلام خدمت عزیز پیش کسوت و گرانمایه
به نمایندگی از تازه واردهای انجمن از بابت اشتباهات املایی و برداشت های غیرمجاز و هرگونه مطلبی که خاطر عزیزتان را آزرده است پوزش میخواهم و خواهشمندم بعنوان یک کاربر قدیمی در این موضوع راهنمای ما باشید و اجازه دهید با یادگیری رسم هم اندیشی شاگردان شما بزرگوران باشیم.

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2014-02-04 04:39 PM

دوستان برنو بلند سراغ ندارید واسه خرید واسه خودم؟؟؟؟

RE: معرفي اسلحه برنو - bycal - 2014-02-04 07:58 PM

(2014-02-03 03:02 PM)Honting نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من هر اسلحه شرافت خودش را از غیور مردانی می گیرد که از آن در لحظه لحظه دفاع و پایبندی به اصول در کارزار بهره گرفته اند و من به خودم می بالم که یکی از آن اسلحه ها همکنون در دست من است.
بیاد میرزای جنگلی
رئیس علی دلواری
و شهیدان مام میهن
سلام دوست عزیز جناب Honting
ورودتون را به انجمن خوش امد گفته و از اینکه چنین حسی سرشار از رشادت و توامان با افتخار در مورد یک سلاح دارید را به شما تبریک میگم اما کمی هم در موازات و نه در مواجهه خدمتتون عرض کنم سوای همه این مراتب اونچه به یک سلاح شخصیت میده از نظر حقیر شخصیت کسی است که اکنون سلاح را در دست دارد و اینکه از این مشتی اهن و چوب در چه جهتی استفاده میکند.
چه بسیار از این برنو ها که در گذشت زمان در دست هموطنان در نزاع های خانوادگی و طوایفی قلب جوانی را به نا حق دریده اند و کودکی را یتیم کرده اند و چه بسیار سلاح هایی بی نام و نشان که جان شخصی را نجات داده اند و ماشه ان جز برای شکار ی هدفمند کشیده نشده.
امیدوارم هماره تقدم در استفاده صحیح باعث غرور سلاح و صاحب ان توامان باشد .
با عرض خوش امد مجدد خدمت شما غیور مرد عزیزKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - Honting - 2014-02-05 03:49 PM

سلام
ضمن تشکر از راهنمایی و ابراز لطف دوست عزیز و پیشکسوتم (baycal)
امیدوارم این تعامل دوستانه در جهت تعالی و رشد یکایک اعضای این انجمن(بخصوص تازه واردها) استمرار یابد و صمیمانه امیدوارم چنانچه مطلب و یا سوالی خاطر عزیزان و پیشکسوتان را آزرد موضوع را حمل بر کم تجربی و عدم اشراف اعضای جدید، نسبت به مسائل فنی و اجتماعی در این حوزه قلمداد نمایند .
علیهذا جا دارد مراتب تشکر و امتنان خود را نسبت به مدیریت و گردانندگان این انجمن ابراز نموده و آرزوی توفیق روزافزون برای یکایک دوستان و سروران گرانمایه اعم از پیشکسوتان و سایر کاربران عزیز را دارم.
ضمن عرض ادب و سلام مجدد
خواهشمندم در صورت امکان در مورد تفاوت گلوله جنگی(7،92) و شکاری(8،57) در (قلق گیری) سلاح برنو این حقیر را راهنمایی فرمایید
(چنانچه در متن سوال هم موردی جهت راهنمایی است لطفا دریغ نفرمایید)

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2014-02-05 05:21 PM

داداش شما با هر کدوم که داری و مبخوای تیراندازی کنی با همون قلق بگیر کلا کالیبر برنو ۸ میلیمتر هست حالا رو اون فشنگ نوشته ۷.۹۲ شما به خاطر اون ۸ صدم معامله رو خراب نکن اما مهم اینه که این ۲ فشنگ باروت و مرمی با وزن های متفاوتی دارند و شما با هر کدوم قصد شلیک داری با همون قلق بگیر

RE: معرفي اسلحه برنو - Honting - 2014-02-05 11:28 PM

سلام بر دوست و سرور گرامي (dieselpower)
از راهنمايي شما سپاس گزارم.
در پناه حق مويد و منصور باشيد