شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - Marksman - 2012-03-06 12:05 PM

ایران تولید می کرد دوست عزیز.تا جایی که می دونم اکثرش مال قبل از سال 1320 هست!!

RE: معرفي اسلحه برنو - mhrSB - 2012-03-07 02:05 PM

نه من منظورم پرشین ماورز است که شنیدم تولید میشه؟
باتشکر

RE: معرفي اسلحه برنو - Hunter - 2012-03-09 12:29 AM

(2012-03-07 02:05 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باتشکر

با سلامKhansariha (8)

دوست عزیز از کی شنیدی؟هر چی شنیدی را زود باور نکن!

ایران الان داره اسلحه های اتوماتیک و عالی با برد بالا تولید میکنه بعد بیاد برگرده به صد سال پیش! اینا یه زمانی برای جنگ استفاده میشد و دیگه از رده خارج شده(جنگ جهانی اول) در ضمن درستش پرشین مازور هست!

الان هم برای شکار استفاده میشن ولی تولید نمیشه و اگر هم باشه خیلی قدیمی هستند! من برنو پرشین خیلی کم دیدم ولی اگر هم باشه خیلی قدیمی هستن و دیگه عمر مفید خودشونو کردن!

اینم عکسی از جوانیهای بنده با برنوی المانی لوله متوسط.

[img[/img]
Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - ALIANA-54-T06 - 2012-03-09 08:57 AM

(2012-03-09 12:29 AM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-03-07 02:05 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باتشکر

با سلامKhansariha (8)

دوست عزیز از کی شنیدی؟هر چی شنیدی را زود باور نکن!

ایران الان داره اسلحه های اتوماتیک و عالی با برد بالا تولید میکنه بعد بیاد برگرده به صد سال پیش! اینا یه زمانی برای جنگ استفاده میشد و دیگه از رده خارج شده(جنگ جهانی اول) در ضمن درستش پرشین مازور هست!

الان هم برای شکار استفاده میشن ولی تولید نمیشه و اگر هم باشه خیلی قدیمی هستند! من برنو پرشین خیلی کم دیدم ولی اگر هم باشه خیلی قدیمی هستن و دیگه عمر مفید خودشونو کردن!

اینم عکسی از جوانیهای بنده با برنوی المانی لوله متوسط.

Khansariha (8)
به به عجب هیبتی با این تفنگ پیدا کردید صالحی جان Khansariha (8)
راستی دکتر جون این تفنگ کمی پائین نمیزد آخه لوله اش یه جوریه خخخخخخخ شایدم عکس اینطوری لوله را نشون میده . Khansariha (214)

RE: معرفي اسلحه برنو - sir.ali - 2012-03-09 10:38 AM

به نظر من هم کمی به سمت پایین متمایل هست لولش ، ولی باید باز هم تفنگ را از نزدیک دید

یا خق

RE: معرفي اسلحه برنو - Hunter - 2012-03-09 01:19 PM

(2012-03-09 10:38 AM)sir.ali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من هم کمی به سمت پایین متمایل هست لولش ، ولی باید باز هم تفنگ را از نزدیک دید

یا خق

سلام.

علی اقای گل این سلاح ماله بنده نیست ولی لوله ی اون مشکلی نداره و بخاطر برچسب استتار و محافظ بچه قنداق اینطوری تو تصویر افتاده والا مشکل زنش نداره و تازه همین برنوی المان تا الان نزدیک 20-30 تا قوچ و کل زدهKhansariha (8)

اینجا هم ارتفاعات صالح پیامبر در گلپایگان است.یه جای با صفا که فقط میشه پیاده رفت و امامزاده هم بالای کوه است.

[تصویر: DSCN2767.jpg]

RE: معرفي اسلحه برنو - كولي - 2012-03-19 11:07 AM

با سلام
دوستان كسي برنو خوب فروشي سراغ داره ؟

RE: معرفي اسلحه برنو - mhrSB - 2012-03-19 11:12 AM

توی عشایر زیاد موجود اگه اشنا داری بپرس؟

RE: معرفي اسلحه برنو - lockal - 2012-03-29 10:09 PM

یک سوال داشتم
اینه که چند نوع برنو الان توی بازرا پیدا میشه؟
کدومش رو میه نوش رو گرفت
ممنون میشم یه قیمتی هم بدید

RE: معرفي اسلحه برنو - hosseinm - 2012-03-29 10:36 PM

دوست عزیز
برنو ایران .چک و آلمان در بازار موجود هست که اکثراٌ ساخت 1309 و 1317 و تعداد محدودی ساخت 1328 ایران هست و همگی دست به دست منتقل شده اند . نو در بازار ایران بسیار کم هست اما به تعداد خیلی محدود در انبار ارتش موجود هست که هر چند وقت یک بار اسلحه فروش در مزایده خریداری میکند و ..
در مورد قیمت عرض کنم که بستگی به تمیزی و موقیت محل سلاح دارد
برنو بلند از 2تومن هست تا 5.5 تومان
متوسط که از همه لحاظ برتری داره قیمت از 4 . 4.5 تومان شروع میشه تا 7.5 تومان
کوتاه هم که طرفدارای خاص خودشو داره یه مدل 1328 ایران دیدم آکبند بود که 6 تومن فروش رفت.
در کل از نظر بنده حقیر بهترین برنو به ترتیب
چکسلواکی
ایران
وبعد آلمان هست
یاعلیKhansariha (8)