شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - shekarmi - 2014-01-05 01:29 PM

(2014-01-05 01:09 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ته پوکه شکاری ۸*۵۷نوشته یا7/92*‏‎57کدوم؟؟

سلام در بالا استاد عزیز جناب rezajef توضیحات کامل رو دادن و ابهامات 8.57 و 7.92 را بر طرف کردن >>>> در ته پوکه جنگی که سپاه تحویل عشایر میده نوشته 7.92

RE: معرفي اسلحه برنو - josniper - 2014-01-06 12:21 PM

سلام دوستان
من یک برنو بلند 1317 دارم که دوربین بارسکا براش گرفتم.البته تفنگ را با دوربین پدافندی مزخرف خریدم.بعد دوربین وپایه دوربین را فروختم
حالامیخام هم پایه دوربین بگیرم هم دوپایه تفگی
هرچند درمورد پایه دوربین کمی اطلاعات دارم واشنایان میگن لئوپلد رین25 بگیرم.اما خواستم نظر دوستان روهم بدونم که چی خوبه بگیرم
امادرمورد پایه تفنگی زیاد اطلاعات ندارم.
پایه روهم بیشتر برای تیراندازی حالت دراز کش میخام
لطفا دوستان راهنماییم کنند

اگه تونستید هم عکس بذارید هم قیمت

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-01-09 08:23 PM

‏‎ ‎سلام جوازموقت چندروزطول میکشه صادربشه ممنونم‎ ‎‏/یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - mirlohi - 2014-01-11 02:24 PM

سلام.جمعه گذشته چهارمحال پیش یکی از رفقای عشایری بودم.دمش گرم که درخواستمو رو قبول کرد و گذاشت که 4تا فشنگ با برنو بلندش شلیک کنم.خودمونیما عجب قدرتی داره برنو.توی 100متر قابلمه مسی رو منفجرش کرد.این پوکه هارو هم یادگاری آوردم.خوشبختانه هر 4شلیک مجانی در اومد.خخخخخخخ[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: معرفي اسلحه برنو - ln 1 - 2014-01-11 03:42 PM

سلام . ایا پرداخت حدود 10 تومن برای نخجیر 3 با کالیبر 57*8 بصورت اکبند ارزش داره یا برنو متوسط کارکرده و تمیز؟

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2014-01-11 08:35 PM

(2014-01-11 03:42 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . ایا پرداخت حدود 10 تومن برای نخجیر 3 با کالیبر 57*8 بصورت اکبند ارزش داره یا برنو متوسط کارکرده و تمیز؟

سلام به نظر من برنو بهتره این نخجیر ها زیاد نمیشه به استقامت و نوع الیاژ شون اعتماد کرد.... البته دوستان حرفه ای باید نظر بدهند....Khansariha (256)
این لینک رو مطالعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2014-01-22 09:32 AM

اينهم يه لينك مربوط به باز و بست گلن گدن برنو:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - adeljan - 2014-01-27 06:12 PM

(2014-01-11 08:35 PM)arnold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-11 03:42 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به نظر من برنو بهتره این نخجیر ها زیاد نمیشه به استقامت و نوع الیاژ شون اعتماد کرد.... البته دوستان حرفه ای باید نظر بدهند....Khansariha (256)
این لینک رو مطالعه کنید
برنوامتحانش را داده برنو بخر بهتره

RE: معرفي اسلحه برنو - Honting - 2014-02-02 04:07 PM

سلام
با کسب اجازه از اساتید محترم
خدمت دوست عزیزم عرض کنم قیمت برنو متوسط چیزی در حدود 5 میلیون تومان است و با توجه به مدت استفاده بنده از این سلاح و با عنایت به تیراندازی های که با سلاح های جنگی و شکاری مختلف داشته ام به نظر من برنو سلاح بی نظیری است.
موفق باشید

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-02-02 06:12 PM

سلام برنو وسط ۵تومن قیمت ۵سال پیشه دلار ۱۰۰۰تومن