شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - RAK - 2013-12-22 09:44 PM

با سلام .همینطوری نمیشه اظهار نظر کرد دوست عزیز اینکه چه جوری میزنه در این بحث بلندی مگسک و ارتفاع شیار دخیل هست شما ابتدا یه تیر با دقت تو فاصله 90متری بنداز ببین اصلا کجا میزنه اگر تو 90متری با فشنگ خوب 4-5 سانت سر کرد معمولا معمولا تو 180خال میزنه البته به صورت کلی و تئوری عرض کردم که تو 8*57 اینجوریه وگرنه خود افت گلوله دلایل خیلی زیادی دارد. شما اگر کالیبر خودتو بشناسی بدون دوربین تا 300 متر هم میشه با برنو دقیق زد و با بازی با مگسک میشه خال زد

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2013-12-23 10:25 AM

سلام به همگی وتشکر میکنم به خاطر راهنماییهاتون میدونم که شما عزیزان رو کلافه کردم خوب چه کنم که جز شما عزیزان کسی رو ندارم که باهاش مشورت کنم وسرشو درد بیارم به بنده هم حق بدیدکه اگه یه سلاح سالم نخرم هم پولم رفته هم 3سال حق فروش ندارم به همین دلایل برای خرید این برنو خیلی مرددم ای کاش چند تا برنو بلند دیگه بود که حق انتخاب داشتم می ترسم اگه صبر کنم همینم از دستم بره چون خیلی برنو خوبیه فقط مشکلش اینه که شکاف درجه شو برداشتن وهرچند شما عزیزان فرمودیدکه میشه شکاف درجه پیدا کرد وداد به تعمیر کار که نصبش کنه ولی بازم باید دنبال شکاف درجه گشت که ایا پیدا بشه یانه وباقی ماجرا که درست نصب کنه یا نه من نزدیک سنندج زندگی میکنم اینجا چیز دیگه ای گیرم نیومد اگه کسی از شما عزیزان تو همدان چیزی سراغ داره میتونم تا همدان بیام ممنونم وهمگی موفق باشید یاحق/Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2013-12-23 06:27 PM

(2013-12-23 10:25 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی وتشکر میکنم به خاطر راهنماییهاتون میدونم که شما عزیزان رو کلافه کردم خوب چه کنم که جز شما عزیزان کسی رو ندارم که باهاش مشورت کنم وسرشو درد بیارم به بنده هم حق بدیدکه اگه یه سلاح سالم نخرم هم پولم رفته هم 3سال حق فروش ندارم به همین دلایل برای خرید این برنو خیلی مرددم ای کاش چند تا برنو بلند دیگه بود که حق انتخاب داشتم می ترسم اگه صبر کنم همینم از دستم بره چون خیلی برنو خوبیه فقط مشکلش اینه که شکاف درجه شو برداشتن وهرچند شما عزیزان فرمودیدکه میشه شکاف درجه پیدا کرد وداد به تعمیر کار که نصبش کنه ولی بازم باید دنبال شکاف درجه گشت که ایا پیدا بشه یانه وباقی ماجرا که درست نصب کنه یا نه من نزدیک سنندج زندگی میکنم اینجا چیز دیگه ای گیرم نیومد اگه کسی از شما عزیزان تو همدان چیزی سراغ داره میتونم تا همدان بیام ممنونم وهمگی موفق باشید یاحق/Khansariha (8)

سلام یه چند تا عکس ازش بذار ببینیم Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2013-12-31 04:14 PM

سلام به همگی دوستان یه برنو بلند 1317 خریدم به قیمت7 تومن چند تایی تیر انداختم خیلی خوب میزد سلاح سالمی به نظر میاد شکاف درجه ومگسکش فابریکه از همه اساتید گرامی کمال تشکر رو دارم که بنده رو در این زمینه راهنمایی کردن انشا الله سلاح به دستم برسه عکس میزارم/یاحق/Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - shekarmi - 2013-12-31 04:19 PM

(2013-12-31 04:14 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان یه برنو بلند 1317 خریدم به قیمت7 تومن چند تایی تیر انداختم خیلی خوب میزد سلاح سالمی به نظر میاد شکاف درجه ومگسکش فابریکه از همه اساتید گرامی کمال تشکر رو دارم که بنده رو در این زمینه راهنمایی کردن انشا الله سلاح به دستم برسه عکس میزارم/یاحق/Khansariha (8)

سلام مبارک باشه طرح جنگیه یا تجاریش کردن؟

RE: معرفي اسلحه برنو - MIRAS - 2013-12-31 06:07 PM

سلام
مبارکت باشه

RE: معرفي اسلحه برنو - azimia - 2013-12-31 06:14 PM

سلام منم همین مدلی یه کوتاهشو دارم عکسشو جند ماه پیش گذاشتم اسلحه خوبیه مبارکه
صفحه 83

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2013-12-31 06:21 PM

سلام جنگیه

RE: معرفي اسلحه برنو - azimia - 2013-12-31 06:22 PM

اره چنگیه

RE: معرفي اسلحه برنو - مکس - 2013-12-31 06:58 PM

سلام
مبارک باشه انشاالله ماشه اش براتون بچکد.