شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - nakhjir - 2012-02-19 06:36 PM

(2012-02-19 05:41 PM)nemesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز ممنون از توضيحي كه دادينKhansariha (48)
به نظر شما ميشه به يه برنو جنگي كه قيمت اون 2.5 هست و البته از نوع جوازش خبر ندارم اعتماد كرد؟
هنوز باهاش تير ننداختم فقط چون از قيمتا اطلاع نداشتم يه كم مشكوك شدم

بزرگوار، اگه تا حالا با اسلحه گلوله زنی کار نکردی بهتر همراه با کسی که از اسلحه گلوله زنی سر در میاره بری ببینی یا اسلحه رو به تعمییرکار اسلحه ماهری نشون بدی.

مدل ، نوع ، سال ساخت و کشور سازنده رو نپرسیدید؟؟؟

RE: معرفي اسلحه برنو - alireza - 2012-02-19 11:48 PM

سلام به دوستان:به زودی زود عکس تمیز ترین وقشنگ ترین و سالم ترین برنوی موجود در ایران را در این تایپیک قرار می دهم.

RE: معرفي اسلحه برنو - mani - 2012-02-20 12:04 AM

با سلام
امروز من فردوسی بودم ، دو قبضه برنو کوتاه ظاهرا" بسیار تمیز دیدم ، میگفت 6/5 ، چوب و اجزای ظاهری خیلی تمیز و سالم بود و تعمیر و زاجکاری هم روشون شده بود ، قطعاتی از گلنگدن تعویض شده بود ، کلا" برای اطمینان از سلامت خان بایستی از سلاح گروپ بگیری که اینجا امکانش نیست .
برنو کوتاه سالم و دست نخورده و با جواز اگر کسی داره و قصد فروش داره لطفا" پیام خصوصی بده .

RE: معرفي اسلحه برنو - tourajflh - 2012-02-23 06:21 PM

(2012-02-04 11:50 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین جان درست میگید،باید اون علامت را با سنگ مخدوش کنن ولی خب این مدل از مدلهایی هست که اسلحه ی نمونه شده در سال 1309 !

ولی برنوي ايراني يا Persian Mauser يا برنوي رضاشاهي نسبت به برنوی چک و بلژیک و المان چیزی کم نداره!Khansariha (214)

[تصویر: a7.jpg]

[تصویر: 0.JPG]

[تصویر: 10.jpg]

[تصویر: 12.JPG]

[تصویر: 13.jpg]

[تصویر: 15.jpg]

[تصویر: 16.jpg]

[تصویر: 20.jpg]

[تصویر: lurs.JPG]

البته خیلی از عشایر MOSIN NAGANT دارن ولی به اشتباه به اون برنو میگن!

[تصویر: 5Mauser.jpg]

1903 Turk, M48a Yugo, 98/29 Persian, 98/22 Czech, Vz24 Czech چپ به راست

بسيارررر ممنون از تصاوير و توضيحاتتون

RE: معرفي اسلحه برنو - mohammadzarei - 2012-02-26 09:33 PM

پسر عموی من یه قبضه خریده المانی البته بدون جواز که الان واسش مجوز گرفته واسش از اوردن 1.3 میلیون اما مگسک اون پوشیده نشده مثل ایرانی ها اما بی نهایت سالمه و کلی عدد و رقم البته به صورت سریال روش هک شده

RE: معرفي اسلحه برنو - foolad - 2012-03-04 02:11 AM

[تصویر: berno.jpg]
عکس بنده با برنو
سیاه چادر عشایر الیگودرز
شهریور 85

RE: معرفي اسلحه برنو - alireza - 2012-03-04 09:44 PM

برنو کوتاه لگدش و صداش خیلی زیاده و با این فشنگههای عشایری هم زیاد دقیق نمیزنه.اگه خواست بگیری متوسط بگیر.

RE: معرفي اسلحه برنو - nakhjir - 2012-03-05 01:14 PM

از دوستان کسی راجب این مدل برنو اطلاعاتی داره؟
برنو با کالیبر 243 وینچستر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - Hunter - 2012-03-05 03:49 PM

سید امید فکر کنم تولید المان باشه و دیگه هم تولید نمیشه!Khansariha (226)

ولی طول لولش خیلی کوتاهه و با توجه به کالیبرش لگد زیادی هم داره!شاید علت عدم تولیدش همین باشهKhansariha (214)

برنو فقط پرشینKhansariha (219)

[تصویر: 12.jpg]

[تصویر: k22.jpg]

RE: معرفي اسلحه برنو - mhrSB - 2012-03-05 04:25 PM

این برنو هایی را که ایران تولید میکنه از کجا میشه خرید؟