شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - davar - 2013-11-22 02:31 PM

اقا اصفهان تموم شد! تقريبا به اندازه يك سوم نياز سهميه دادن. من كه اصن بم نرسيد ولي اونايي هم كه گرفتن يك سوم سهميه گرفتن. تعدادشم همونه كه گفتي ١٠ تا همين جوري. ٢٠ تا با دفترچه. دوستان أصفهاني كسي خبر جديدي اگه داره بگه.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2013-11-22 04:43 PM

سلام به همگی قیمت یه دونه فشنگ سهمیه ای برنو چنده ممنون از جوابتونKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2013-11-22 06:34 PM

(2013-11-22 04:43 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی قیمت یه دونه فشنگ سهمیه ای برنو چنده ممنون از جوابتونKhansariha (8)

من حدود ١ ماه پيش كه برگ قيمتارو توي اسلحه فروشي ديدم ٦/٥٠٠ تومن بود

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2013-11-22 07:41 PM

(2013-11-21 03:13 PM)azimia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[img]http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/13850340781.jpg[/im
اینم یه نمونه سال 1317
[تصویر: 13850340781.jpg]

مبارکه چند خریدی؟

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2013-11-23 09:13 PM

سلام میشه با۶تومن برنو بلندسالم خریدیا خوابو خیاله?

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2013-11-23 09:19 PM

سلام ، توي اسلحه فروشي كه پيدا نمي كنين ، مگر اينكه از دست بخرين ...

RE: معرفي اسلحه برنو - azimia - 2013-11-23 09:52 PM

[
[/quote]

مبارکه چند خریدی؟
[/quote]

قدیم خریدم اوایل طرح شهید شوشتری تازه شکاری شده بود 1.200
البته فکر کنم تازه شکاری شده بود زیاد تو بست وبند سلاح شکاری نبودم عشقی گرفتم

RE: معرفي اسلحه برنو - raminqwe - 2013-11-25 01:45 AM

سلام به دوستان با تجربه و اهل فن

دوستان میشه یه مقایسه ای بین لوله برنو و لوله نخجیر3 در کالیبر8م م داشته باشید:
1- از نظر دقت در هدف زنی
2- قطر لوله
3- دوام لوله

و اینکه لوله هایی که اسلحه و مهمات برای برنوهای معیوب عوض میکنه همان لوله نخجیر3 هست؟
و بهتره برنو متوسط جنگی بخرم و قنداق اونو عوض کنم(البته باید لوله رو هم بدم تراشکاری برای صاف کردن پله) یا اینکه از اول نخجیر3 8 م م بخرم کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2013-11-25 02:23 AM

با سلام :
دوست عزیز اگر به صفحات قبلی این تاپیک مراجعه کنید اقا رضا (کاربر چولپه ) دقیقا در این مورد توضیح دادند . با اینکه اسلحه کالایی است که خرید نوی ان بهتر است من برنو های قدیمی را ترجیح میدهم (البته در صورت سلامت بودن )
1- خان پهن بودن
2-در سه مدل و اندازه بسته به نیاز و سلیقه افراد موجود است ولی نخجیر فقط یک اندازه است .
3-دارا بودن دستگاه نشانه روی مدرج که در صورت سلامتی زیر 100 متر واقعا کارمد است ، خصوصا در مورد گراز
4- شما از ابتدا هر طور که دوست دارید انرا تغییر شکل میدهید
5- فکر کنم اینها فعلا کافی باشد مزایا و معایب بیشتر هم هست

RE: معرفي اسلحه برنو - raminqwe - 2013-11-25 02:39 PM

(2013-11-25 02:23 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوست عزیز اگر به صفحات قبلی این تاپیک مراجعه کنید اقا رضا (کاربر چولپه ) دقیقا در این مورد توضیح دادند . با اینکه اسلحه کالایی است که خرید نوی ان بهتر است من برنو های قدیمی را ترجیح میدهم (البته در صورت سلامت بودن )
1- خان پهن بودن
2-در سه مدل و اندازه بسته به نیاز و سلیقه افراد موجود است ولی نخجیر فقط یک اندازه است .
3-دارا بودن دستگاه نشانه روی مدرج که در صورت سلامتی زیر 100 متر واقعا کارمد است ، خصوصا در مورد گراز
4- شما از ابتدا هر طور که دوست دارید انرا تغییر شکل میدهید
5- فکر کنم اینها فعلا کافی باشد مزایا و معایب بیشتر هم هست

با تشکر از دوست خوبم جناب کوهنورد عزیز

من کل این تاپیک رو خوندم ولی سوال من از این جهت بود که من میخوام یه تفنگ گلوله زنی متوسط(۶۰سانت) بخرم حالا بین برنو و نخجیر ۸م م موندم.
از یه طرف میگم یه برنو بلند بخرم که ارزون تر دربیاد بعد بدم جنگ افزار سازی لولشو عوض کنن و یه قنداق جدید روش بزارم
یا یه برنو متوسط بگیرم و بدم پله لول تراش بدن و قنداق عوض کنم.
یا اینکه نخجیر۸ م م بخرم
حالا باتوجه به سوالاتی که قبلا پرسیدم و این راه حل ها شما کدوم راه رو به من پیشنهاد میکنید که هم ارزون تر دربیاد و هم اینکه دقت هدف زنی خوبی داشته باشه؟