شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - KAMRANNN - 2013-11-18 01:33 AM

البته بستگی به محل داره، اصولأ در غرب کشور و مناطق عشایر نشین قیمت پایینتر از جاهای دیگس.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2013-11-18 05:32 PM

سلام به همگی چون شدیدا دنبال خرید برنوم جند روز پیش یه کوتاه دیدم 1317 10تومن یه وسط 1317 13 تومن ووو دیروز یه کوتاه بازم 317میگفت 15 تومن جه خبره این قیمتهای نجومی نوبره واسه یه سلاح 75سال کارکرد چاره ای نیست به یاری خدا یه برنو بلند میخرم امیدوارم بتونم با6تومنیکی بخرم مگه از شخص نه از مغازه دار انشا الله .از دوستان برنودار کسی از جندوچون فشنگ امسال خبری داره یانه ممنونم .یاحق/Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - KAMRANNN - 2013-11-18 08:57 PM

کسی که کار بلد باشه و از چند و چون بازار با خبر باشه به هیچ عنوان از مغازه دار اسلحه نمیخره چون واقعا قیمتا نوجمی هستند. تا اونجای که بنده خبر دارم سهمیه ارتش نمیدن و از نیمه دوم سال 30درصد, اسلحه و مهمات گرون شده. سمت ما استان همدان فشنک ازاد عشایری 10تا 12 هزار تومان خرید و فروش میشه

RE: معرفي اسلحه برنو - saeedmsgh - 2013-11-19 06:23 PM

با سلام Khansariha (8)
اقا من دیروز تو مغازه اسلحه فروشی یه تفنگ دیدم به نظرم جالب اومد پرسیدم گفت برنو آلمانه . اما اصلا شبیه برنو هایی که ما دیدیم نبود . با دوربین اپتیما یی که روش بسته شده بود 15 تومن میگفت.

RE: معرفي اسلحه برنو - KAMRANNN - 2013-11-19 08:34 PM

(2013-11-19 06:23 PM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام Khansariha (8)
اقا من دیروز تو مغازه اسلحه فروشی یه تفنگ دیدم به نظرم جالب اومد پرسیدم گفت برنو آلمانه . اما اصلا شبیه برنو هایی که ما دیدیم نبود . با دوربین اپتیما یی که روش بسته شده بود 15 تومن میگفت.

سلام . فرقش با این برنوهای دیگه چی بود؟

RE: معرفي اسلحه برنو - saeedmsgh - 2013-11-19 10:24 PM

فردا دوباره میرم اگه اجازه داد چند تا از تفنگ عکس میگیرم میارم بچه ها ببینن. Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2013-11-19 11:40 PM

(2013-11-19 06:23 PM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام Khansariha (8)

سعيد جان برنو آلمان ماوزر ٩٨ هست كه در چك به خاطر شهري كه كارخونش در اون بود به برنو مشهور شد ...
تفنگ من هم ماوزر ٩٨ هست و تفاوتي با بقيه هم گروه هاش نداره ...
ممكنه به خاطر تغيير قنداق يا لوله متفاوت بوده ظاهرش ...

RE: معرفي اسلحه برنو - saeedmsgh - 2013-11-19 11:55 PM

احتمالا حق با شماست ولی آیا قیمت ماوزر 98 15 میلیون تومنه یا مغازه دار یه قیمتی پروند؟

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2013-11-19 11:59 PM

(2013-11-19 11:55 PM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمالا حق با شماست ولی آیا قیمت ماوزر 98 15 میلیون تومنه یا مغازه دار یه قیمتی پروند؟

ممكنه به خاطر تعويض قنداق و كلا زيبا سازي هزينه اي روي قيمت تفنگ كشيده بشه و با نصب يك دوربين خوب روي تفنگ ممكنه تا ١٥ تومن هم قيمت براش در نظر بگيرن ...
( البته عرض كنم دوربين اپتيما نميدونم چه جور دوربيني هست )

RE: معرفي اسلحه برنو - KAMRANNN - 2013-11-20 11:04 PM

سلام دوستان و اساتید
تا حالا کسی برنو ساخت یوگوسلواکی دیده اگه لطف کنید در موردش اطلاعاتی از نظر دقت و کیفیت به بنده بفرماید, سپاس گذارم