شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2013-11-16 04:54 PM

سلام به همگی امروز یه برنو بلند پرشین1317دیدم میگفت7500 زیاد میگفت ازاهدایی های ارتش بود با این سلاح شلیکی صورت نگرفته بود حداقل من این جور استنباط کردم قنداقشم رنگ جلا زده بودن با یه کم صافکاری گفتم 6تومن نداد اگرم میداد نمیخریدم چون شکاف درجه شو برداشته بودن ویه زایده کوچولو قد یه حبه قند گذاشته بودن جاش با یه شیار کوچیک روش چون نمیخام رو برنو دوربین ببندم پس وجود شکاف درجه برای سلاح لازمه اگه مطلبی هست دوست دارم بفرمایید /یاحق/Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2013-11-16 07:36 PM

اگر با سلاح شلیک نشده باشه من واسش 20 مشتری دارم
دلیل اینکه نمیخواهید دوربین روش ببندید رو میشه بگید

RE: معرفي اسلحه برنو - baracuda - 2013-11-16 07:58 PM

من دومورد از اين برنوهاى اهدايي رو ديدم به جرأت ميشه گفت باهاشون آنچنان شليكى صورت نگرفته بود خانها كاملأ معلوم و واضح بود خيلى راحت ميشد شيار داخل خانو ببينى مرمى هم كه از سر لوله امتحان ميكردى به وسط نرسيده گير ميكرد قيمتش هم 7500 بود

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2013-11-16 08:42 PM

واسه اینکه تعویض لول بوده وگرنه اسلحه نو مال 1317 یعنی 75 سال پیش رو این قیمتها نمیدن در هر حال عرض کردم 20 خریدار قطعی واسش هست

RE: معرفي اسلحه برنو - baracuda - 2013-11-16 09:02 PM

منم همين احتمالو دادم ولى مگه وقتى لول ميدى عوض كنن لول وسط نميندازن مگر لول بلند هم داشته باشن بازم ارزش داره 7500 واقعأ تميز بودن

RE: معرفي اسلحه برنو - KAMRANNN - 2013-11-16 09:54 PM

بنده ام یه نمونه از این برنوها دیدم 1309 که لول بلند نو روش بسته شده که لول بلند به صورت فابریک فاقد پله پله و به صورت تجاری صاف بود. من شنیدم که ساصد دو جور لول داره که این نوع لول جدیدا به رویه برنو میبندن

RE: معرفي اسلحه برنو - raminqwe - 2013-11-17 08:35 PM

(2013-11-16 04:54 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی امروز یه برنو بلند پرشین1317دیدم میگفت7500 زیاد میگفت ازاهدایی های ارتش بود با این سلاح شلیکی صورت نگرفته بود حداقل من این جور استنباط کردم قنداقشم رنگ جلا زده بودن با یه کم صافکاری گفتم 6تومن نداد اگرم میداد نمیخریدم چون شکاف درجه شو برداشته بودن ویه زایده کوچولو قد یه حبه قند گذاشته بودن جاش با یه شیار کوچیک روش چون نمیخام رو برنو دوربین ببندم پس وجود شکاف درجه برای سلاح لازمه اگه مطلبی هست دوست دارم بفرمایید /یاحق/Khansariha (8)

سلام مگه برنو ۱۳۱۷ یکی از معروف ترین مدل ها نیست پس چرا ۷.۵ من اشتباه میکنم یا کلا این قیمت؟از کدوم شهر قیمت گرفتید؟برنو متوسط تمیز چند بود؟

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2013-11-17 08:58 PM

دوست عزيز اين قيمت براي برنو بلند بود ، برنو بلند قيمتش همين حدوده ...
برنو متوسط سراغ ندارم ولي قيمت بين ٩ تا ١٢ ميليون تومنه ...

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2013-11-17 11:09 PM

تو رو خدا برنو ارزون تر سراغ دارید خبر بدید
ilka1362@yahoo.com

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2013-11-17 11:17 PM

برنو زیر 8 تومن باید از دست بخرید الان برنو بلند نه چندان تمیز حدود 7.5 تا 8 پولشه