شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - adeljan - 2013-11-11 07:34 AM

(2013-11-10 11:48 PM)kuzey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
100 تا فشنگ برنو از سپاه گرفتم 200000تومن
پارسال 100تا 80000تومن

زاهدان 50 تا بیشتر نمی دادند

RE: معرفي اسلحه برنو - كولي - 2013-11-11 08:11 AM

سلام
دیروز زاهدان سهمیه 50 فشنگ رو سپاه میداد ولی از سهمه ارتش خبری نیست . دوستان زاهدانی اگه کسی مازاد سهمیه فشنگشو خواست آزاد بفروشه یا با فشنگ کمرشکن عوض کنه خبرم کنید.

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2013-11-11 08:47 AM

دوست عزيز جناب كولي، از اونجايي كه خريد و فروش سلاح هاي مجاز با نظارت اداره اسلحه و مهمات انجام ميشه بنابراين تبليغ فروش سلاح شكاري در سايت منعي نداره ولي خريد و فروش مهمات ، طبق قانون فقط بايد در فروشگاه هاي مجاز انجام بشه بنابراين به نظر اين حقير ، اعلام فروش و يا نياز براي مهمات گرم در سايت منع قانوني داشته باشه.

RE: معرفي اسلحه برنو - كولي - 2013-11-11 01:18 PM

سلام
با عرض معذرت من بسیار پایبند قوانین سایت و ... هستم اگر قصوری شده به پای بی اطلاع بودنم بگذارید در کل از تذکر شما ممنونم .

RE: معرفي اسلحه برنو - raminqwe - 2013-11-12 01:44 AM

سلام دوستان
تفنگی که از عشایر یا هر فرد دیگری با جواز عشایری (سپاه)خریداری میشه وقتی بخوایم به اسم خودمون بزنیم بازم جواز سپاهه یا میشه از ارتش جواز گرفت؟ اگه اسلحه رو از شهر های غربی بخریم انتقال جواز به چه صورتی هست؟کلاً میشه راهنمایی کنید برای انتقال جواز باید چکار کرد؟
چون به جواز سپاه پروانه شکار نمیدن حداقل فشنگ سهمیه ای سپاه رو بگیریم

RE: معرفي اسلحه برنو - KAMRANNN - 2013-11-13 08:14 PM

سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز. کسی در مورد لول تعویضی برنو اطلاعاتی داره؟ من یه برنو دیدم که طول لول 72 سانت و به صورت فابریک صاف و فاقد پله پله بودن بود. دوام و کیفیت دارن؟

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2013-11-14 08:48 PM

سلام به همگی ببخشید دوستان چندتاسوال برام پیش اومده مگه جواز وصدور اون به غیر از اداره اسلحه ومهمات ارتش توسط سپاه هم صادر میشه ودیگه اینکه توزیع فشنگ توسط سپاه هم انجام میشه ومقدار سهمیه ها متغیر هست چه جوریه لطفا راهنمایی بفرماییدممنونم/یاحق/Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - KAMRANNN - 2013-11-14 10:19 PM

سلام asman. بله سپاه هم برای کسانی که عضو فعال یا عشایر باشند جواز صادر میکند. سهمیه فشنگ گلوله زنیشم بیشتر ولی پروانه شکار به این نوع جوازها نمیدن

RE: معرفي اسلحه برنو - رضا قلعه قافی - 2013-11-15 10:27 AM

(2013-11-13 08:14 PM)KAMRANNN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز. کسی در مورد لول تعویضی برنو اطلاعاتی داره؟ من یه برنو دیدم که طول لول 72 سانت و به صورت فابریک صاف و فاقد پله پله بودن بود. دوام و کیفیت دارن؟
دوست عزیز لوله سلاح بعد از کارشناسی وتائید نیاز به تعویض لوله ،امکان نصب لوله نو کالیبر270 یا 57*8 یا 308 رو داره .من جندمورد 57*8 تعویض لوله دیدم عالی میزد .لوله270 هم جندمورد تاسال90دیدم عالی میزد.تجربه تیراندازی بالوله تعویض شده 308 رو نداشتم.
اون برنو بلند که لوله اش صاف بوده به احتمال زیاد لوله رو صاحب سلاح باز کرده وتراشیده Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - KAMRANNN - 2013-11-16 12:51 PM

استاد عزیز این طور که من شنیدم ساصد دو جور لول داره که این نوع لول که من دیدم از نوع جدید هست که خود ساصد تولید میکنه از اون لول های قدیمی موجود در انبار نیست, میخواستم بدونم کیفیت دارن؟