شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - raminqwe - 2013-11-09 08:16 PM

(2013-11-09 07:07 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-09 05:58 PM)raminqwe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
با توجه به اینکه قیمت برنو بلند از متوسط پایین تره بنظر شما بهتر نیست یه برنو بلند بخریم بعد ببریم جنگ افزار لول جدید بندازیم روش؟ آیا لول های جنگ افزار بخوبی لول های برنو جواب میدن؟مثل نخجیر خان نازک هستند؟لوله هایی که میبندند جدید هستند یا لول های انباری برنو هستند؟لوله جدید تو مچ شدن با بقیه قسمت ها مشکلی داره؟
ببخشید که سوالاتم زیاد شد.
دوست عزیز تعویض لوله نزدیک به 2میلیون هزینه داره بعلاوه هزینه زاج کاری.من چند تا 57*8 تعویض لوله شده رو امتحان کردم خیلی عالی میزد .باهمین فشنگهای عشایری واقعا خوب میزد.نوع خان کشی خان نازک هست.لوله کامل تراش خورده هسا واز مدل جنگی قشنگترهKhansariha (8)

خیلی ممنون بابت جوابتون

بنظر شما این روش بهتر نیست؟
۱لوله جدید رو قنداق قبلی لق نمیزنه؟
۲نوع خانکشی فرق داره و آیا قدرت اسلحه تغییری میکنه؟
۳زاج کاری چقدر هزینه داره؟
۴ضخامت لوله چند میله از برنو نازکتره؟
۵شیار بین دو خان چند میله؟

RE: معرفي اسلحه برنو - رضا قلعه قافی - 2013-11-09 08:29 PM

[خیلی ممنون بابت جوابتون

[/quote]
این روش به صرفه هست ولی وقت گیر .
قنداق رو بایست تعویض کنی چون لوله کوتاه شده.قدرت سلاح بعید تغییر کنه بخاطر خان کشی.زاج کاری بستگی داره کی برات انجام بده ،تا500هم میتونه باشه ولی سلاح عین اکبند میشه .لوله نازکتر نکردند ،لول دیگه پله پله نیست .شیار بین خانها نمیدونم چقدر هست

RE: معرفي اسلحه برنو - raminqwe - 2013-11-09 08:59 PM

(2013-11-09 08:29 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[خیلی ممنون بابت جوابتون

این روش به صرفه هست ولی وقت گیر .
قنداق رو بایست تعویض کنی چون لوله کوتاه شده.قدرت سلاح بعید تغییر کنه بخاطر خان کشی.زاج کاری بستگی داره کی برات انجام بده ،تا500هم میتونه باشه ولی سلاح عین اکبند میشه .لوله نازکتر نکردند ،لول دیگه پله پله نیست .شیار بین خانها نمیدونم چقدر هست

[/quote]

بازم ممنون
اگه قنداق تجاری باشه چی بازم نیاز هست عوض بشه؟
شما گفتی با چند تا لول عوض شده امتحان کردی آیا از برنو متوسط اصلی دقیق تر میزد؟
تو مسافت های بالا چطور بود افت گلوله چقدر بود؟

RE: معرفي اسلحه برنو - رضا قلعه قافی - 2013-11-09 10:02 PM

قنداق برنو بلند برای لوله بلند تراشیده شده وبا تعویض لوله اگر قنداق نیاز به تعویض نباشه نیاز به تغییر داره.
برنو متوسط لوله جنگی بسته به مقدار استفاده قبلی باهم متفاوت هستند.لوله نو که انداخته میشه قطعا دقت بالاتری داره .
افت گوله رو حساب نکردم ولی یک مورد که500متر تیراندازی میکرد دوست من با فشنگ rwsزاویه لوله تفنگ با خط افق خیلی بود فکر کنم 3مترتا4متر افت داشت .سلاح تو100مترصفربود.درکل تعویض لوله بعید میدونم خیلی تومیزان افت تاثیر داشته باشه .دقت سلاح میره بالا.
اگر سلاح رو تو کویر میخوای استفاده کنی پیشنهاد من اینه که لوله 270 رو سلاح ببندی .

RE: معرفي اسلحه برنو - raminqwe - 2013-11-10 01:44 AM

(2013-11-09 10:02 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قنداق برنو بلند برای لوله بلند تراشیده شده وبا تعویض لوله اگر قنداق نیاز به تعویض نباشه نیاز به تغییر داره.
برنو متوسط لوله جنگی بسته به مقدار استفاده قبلی باهم متفاوت هستند.لوله نو که انداخته میشه قطعا دقت بالاتری داره .
افت گوله رو حساب نکردم ولی یک مورد که500متر تیراندازی میکرد دوست من با فشنگ rwsزاویه لوله تفنگ با خط افق خیلی بود فکر کنم 3مترتا4متر افت داشت .سلاح تو100مترصفربود.درکل تعویض لوله بعید میدونم خیلی تومیزان افت تاثیر داشته باشه .دقت سلاح میره بالا.
اگر سلاح رو تو کویر میخوای استفاده کنی پیشنهاد من اینه که لوله 270 رو سلاح ببندی .

ممنون دوست عزیز بابت جواب های سریع و کاملت

نه من شمالم و برای مناطق جنگلی و کوهستانی میخوام

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2013-11-10 02:56 PM

سلام به همگی ببخشید دوستان چرا رو بعضی از برنوها سایزش رو حک نکرده مثلا نوشته// تفنگ نمونه 1309کارخانه اسلحه سازی برنو// Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - baracuda - 2013-11-10 03:30 PM

منظور از سايزو متوجه نميشم ولى اگه منظورت كوتاه بلنديشه كه با چشم معلومه ديگه احتياج نيست بنويسن مثلأ اين مثالى كه زديد معرف برنو ايرانيه يا مينويسه تفنگ نمونه 1309 قورخانه شاهنشاهى

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2013-11-10 03:44 PM

(2013-11-10 02:56 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی ببخشید دوستان چرا رو بعضی از برنوها سایزش رو حک نکرده مثلا نوشته// تفنگ نمونه 1309کارخانه اسلحه سازی برنو// Khansariha (8)

اگه اشتباه نكنم برنو كوتاه ١٠٠ سانتي متر طول داره و برنو متوسط و بلند هم ١١٠ و ١٢٠ سانتي متر طول دارن

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2013-11-10 04:00 PM

طول لول :
كوتاه 48 سانت
وسط:60
بلند:74
طول سلاح
كوتاه:98
وسط:110
بلند:124

RE: معرفي اسلحه برنو - kuzey - 2013-11-10 11:48 PM

سلام
100 تا فشنگ برنو از سپاه گرفتم 200000تومن