شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - mhrSB - 2013-10-12 01:50 PM

(2013-10-12 01:32 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-07 11:20 PM)arnold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-07 10:25 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.من هرچی صفحات این تاپیکو ورق زدم هیچکس چندتا عکس از این تفنگ اپ نکرد.این بود که خودم دست به کار شدم.برنوی پرشین یکی از اشنایان.تقدیم به دوستان
سلام برنو بلنده ؟؟ قنداقش چنج شده ؟؟ از چه فشنگ هایی استفاده میکنی؟Khansariha (256)
سلام دوست عزیز.ولله این تفنگ یکی از دوستان هستش.من در مورد تفنگ گلوله زنی اطلاعاتی ندارم.شرمندم از اینکه نتونستم جواب سوالاتتون رو بدم داش من.یا حق
اقا سید تا اون جایی که من دیدم فکر کنم برنو بلند باشه.Khansariha (226)
قنداقش هم 100% عوض شده.Khansariha (256)
فشنگ هاش را هم نمیدانم اما هرچی هست معلومه از قدیم داره(به خاطر کثیفی انتهای فشنگ)شاید تاج نشان باشه!
این برداشت من بود،تا اساتید چی تشخصی بدن.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2013-10-13 08:35 PM

سلام نظرتون درباره لئوپول چیه؟ یه دوربین خوب میخام برا برنوه کوتاه ؟ دوستان راهنمایی کنید لطفا؟Khansariha (226)

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2013-10-14 12:30 AM

4-12 یعنی زومش از 4 برابر تا 12 برابر تغییر میکنه
لئوپولد دوربین بسیار خوبیه هر مدلش که باشه .فقط فقط تمام بازار پر شده از مدلهای تقلبی اصلش اصلا زیر 2 تومن حتی کارکردش هم گیر نمیاد واسه خرید این مورد حتما با یه وارد برای خرید تشریف ببرید

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2013-10-14 01:00 PM

(2013-10-14 12:30 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لئوپولد دوربین بسیار خوبیه هر مدلش که باشه .فقط فقط تمام بازار پر شده از مدلهای تقلبی اصلش اصلا زیر 2 تومن حتی کارکردش هم گیر نمیاد واسه خرید این مورد حتما با یه وارد برای خرید تشریف ببرید

متشکر . اما چطور میتونم تشخیص بدم و اینکه برند خوبیه لئوپولد و کدوم مدل خوبه برای اسلحه برنو ؟.Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - davar - 2013-10-18 11:28 PM

با سلام دو باره
دوستان عزيزم. بالاخره خريدم. برنوي متوسط چك با گلنگدن لوله و قنداق فابريك و جواز به نام خودم(البته فعلا سه ماهه)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدرس بالا رو كپي و در نوار بروزر پيست كنين.

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2013-10-18 11:44 PM

(2013-10-14 01:00 PM)arnold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-14 12:30 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متشکر . اما چطور میتونم تشخیص بدم و اینکه برند خوبیه لئوپولد و کدوم مدل خوبه برای اسلحه برنو ؟.Khansariha (256)
سلام مجدد
بله برند خیلی خیلی خوبیه و برای شما 3-9*40 هم خوبه هم کفایت میکنه ولی این که چطور تشخیص بدین رو راستش نمیتونم اینجوری بگم منم باید ببینم شاید هم منم نتونم درست تشخیص بدم و از روی شماره سریال و استعلام از سایتش هم میشه تشخیص داد ولی اول اینکه توی ایران نمایندگی نداره و نوش فکر نکنم اصلا باشه حالا اگر دوستان دیگه میتونن در مورد اصل بودن نشونه خاصی بدن یا جایی که واسه فروش اصلش موجود باشه رو معرفی کنن خیلی خوب میشه.

در ضمن راجع به meopta که اقا رضا چند پست بالاتر صحبت کرده بودند یه فکری بکنید این هم بسیار برند خوبیه و قیمتش تا حدودی مناسب هست

RE: معرفي اسلحه برنو - morteza - 2013-10-19 05:23 AM

جناب داور مبارکه لطفا عکسهای بیشتری از تفنگتون بزارید و فیمت خریدتون هم بفرمایید.Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2013-10-19 07:39 AM

(2013-10-18 11:28 PM)davar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دو باره
دوستان عزيزم. بالاخره خريدم. برنوي متوسط چك با گلنگدن لوله و قنداق فابريك و جواز به نام خودم(البته فعلا سه ماهه)

آدرس بالا رو كپي و در نوار بروزر پيست كنين.

سلام مبارکه چند خریدی؟

RE: معرفي اسلحه برنو - masih.hunter - 2013-10-19 10:28 AM

اقای داور مبارکه خرید بسیار خوبی کردی خان اسلحه سالمه ؟؟ چنت عکس از نمای نزدیک بگذارید ؟

RE: معرفي اسلحه برنو - mehdihadi - 2013-10-19 12:14 PM

سلام دستان قیمت برنو پرشین الان چنده؟