شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - kingmkh - 2013-09-18 09:50 AM

(2013-09-18 09:47 AM)MANSORFATEMI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . کسی اگه برنو تمیز لول متوسط داره تماس بگیره یا اس ام اس قیمت رو بده خریداریم 09155250180

دوست عزیز پرسشتون رو یک جا مطرح کنید لطفا

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2013-09-18 04:52 PM

سلام خدمت تمامی دوستان .چند روز پیش یه برنوه کوتاه ایرانی سال1338 خریدم دوستان نظر بدهند؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصحیح میکنم 1328..

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2013-09-18 05:26 PM

مبارك باشه عزيز ...

RE: معرفي اسلحه برنو - baracuda - 2013-09-18 06:26 PM

مبارک باشه دادا چند خریدی همین که قنداق عوض و گلن اصلاح شده خودش یه خوبی داره و دیگه احتیاج به هزینه های اینچنینی نداره و فقط یه دوربین کم داره

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2013-09-18 10:29 PM

(2013-09-18 06:26 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارک باشه دادا چند خریدی همین که قنداق عوض و گلن اصلاح شده خودش یه خوبی داره و دیگه احتیاج به هزینه های اینچنینی نداره و فقط یه دوربین کم داره

مرسی 12 خریدمش... نظرتون در مورد شکلش چیه؟Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - mik - 2013-09-18 10:56 PM

مبارک باشه انشالله همیشه تیر هاتون به هدف بخوره Khansariha (48)
شکل قنداقش که عالیه اگر جنس چوبش هم که خوب باشه که فکر کنم خوب هست که دیگه میشه نور الی نورKhansariha (219)

RE: معرفي اسلحه برنو - baracuda - 2013-09-19 07:54 AM

ظاهرش قشنگه فقط یه مرمی از سر لول وارد کن ببین چقدرش میره داخل تا تنگی سرلول هم معلوم بشه اگه کم باشه به قیمت خوبه

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2013-09-19 10:30 AM

مرسی از چوب گردوه هست البته اشنا بود میگفت ازریشه گردو هستKhansariha (256)Khansariha (256) اما موقعی که شکلیک میکنم برای مسلج کردن یه کم دسته سنگین میشه.. به نظرتئون مشکل چیه؟Khansariha (256)
البته جای دوربین هم روش هست گفتم شاید بخاطر اینه که هوا میگیره ... دوستان نظر بدن

RE: معرفي اسلحه برنو - xport - 2013-09-19 02:23 PM

دوستان من یه پیشنهاد براتون دارم

یه کارگاه فنی گیر بیارید که دستگاه cnc فرز اتوماتیک داشته باشن

کارگاه فنی حرفه ای شماره 3 بوشهر این رو داره

بعد یه تیکه چوب خوب تهیه کنید و یه مدل قنداق هم از اینترنت انتخاب کنید

بعد برنو یا هر سلاح دیگه رو بردارید بیارید به کارگاه و بدید براتون جای پیچ ها و قطعات

رو اندازه گیری کنن و قنداق رو براتون بتراشن ( واقعا عالی میتراشه ) بعد برید روغن جلا بزنید

و بدین براتون روکش کاری کنن . حدود 500 تومن براتون اب میخوره

بهتر از قنداقهای اماده 2 میلیون تومنی هست
دوستان برای تنظیم برنو یه راه حل اساسی دارم

لوله همه سلاحها در ظاهر مستقیم هست

سلاحهای گلوله زن معمولا شدیدا تحت تاثیر جهت باد هستند

لیزر مثل مرمی نیست و سنگینی و فشار باد رو درک نمیکنه

همچنین ممکنه وزن مرمی ها فرق کنه و یا لوله یه ذره تکون بخوره یا مشکل داشته باشه تا مرمی چپ کنه

برای همین پیشنهاد میکنم اول لوله تفنگ رو بزارید رو یه هدف مثل سیبل و کلا به خال بچسبونید

بعد دوربین رو بر حسب مگسک صفر کنید

بعد مسلح کرده یه شلیک تو 20 متری انجام بدید البته باید ساپورت داشته و هدفتون مشخص باشه

بعد از اولین شلیک و برخورد مرمی به هدف مثلا 10 سانت خورده به زیر هدف سمت راست

خوب حالا باز تفنگ رو روی ساپورت میزارید و دقیقا دوربین رو میندازید وسط خال همون تارگت قبلی

بعد نفر دوم یا خودتون اگه اسلحه خودش گیر میکنه با چرخوندن پیچهای دوربین ، دوربین رو تا روی

سوراخ ایجاد شده توسط مرمی میارید و افساید گیری و مماس میکنید

بعد شلیک دوم رو انجام میدید که اونوقت صد در صد خطای مرمی 2. هست و با همون روش صفر میشه

تست بعدی توی 60 متری انجام میشه دقت داشته باشید که زمین زیر پاتون تا هدف تخت باشه

و باز به همین روش تست انجام و دقت صفر میشه

همین روال رو تا 150 متری انجام میدید و صفر میکنید

از 150 متر به بعد با هر 50 متر یک تیک مرکز دوربین رو پایین تر میبرید

و اگه باد هست با هر 10 کیلومتر سرعت باد یه تیک پیچ دوربین رو بر خلاف جهت باد میچرخونید

این راه صفر کردن دوربین رو از توی ارتش یاد گرفتم وقتی سرباز بودم

کلا تا پایان خدمتم شاید هزار بار قناصه و تفنگ شکاری صفر کردم

البته ما برای ساپورت از گیره مخصوص شبیه همین گیره های فلز کاری استفاده میکردیم

RE: معرفي اسلحه برنو - Don Corleone - 2013-09-19 07:47 PM

دوست عزیز این روش صفر کردن تو ایران با این وضع مهمات زیاد جالب نیست.بهترین روش برای صفر کردن سلاح های گلوله زن استفاده از بور سایتر هستKhansariha (8)