شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2013-09-06 08:14 PM

سلام چطوری میشه چک کرد و متوجه شد که سوزن برنو تعویض شده؟

RE: معرفي اسلحه برنو - baracuda - 2013-09-06 09:16 PM

حالا اصلأ عوض شده باشه این مشکلی نیست در اصل باید درست عمل کنه و به قول معروف گل نکنه

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2013-09-06 11:51 PM

(2013-09-06 08:14 PM)arnold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چطوری میشه چک کرد و متوجه شد که سوزن برنو تعویض شده؟
سلام
داداش احتمال خیلی زیاد تعویض شده چون اینا مال حدود 100 سال پیش هستند ولی همونطور که باراکودای عزیز فرمودند هیچ مشکلی نداره فقط چاشنی رو فعال کنه کافیه
اما اگر شما خیلی وسواس داری یه سری از فشنگهای برنو هست که چاشنیهاشون سوزن خیلی محکم واسه فعال شدن میخواد اتفاقا یه اسم خاص دارن ولی من نمیدونم شما سوزن رو با یکی از اونا تست کن اگه زد که دیگه توپه

RE: معرفي اسلحه برنو - vqh - 2013-09-12 05:04 AM

سلام یه سوال داشتم
میخواستم بدونم الان بهترین جمع تیر رو کدوم فشنگ بازار روی برنو داره و قیمتش چقدره
چون متاسفانه جدیدا قیمتا نجومی شده و فشنگ کم . هزینه این که خودمون امتحان کنیم بالا میشه فکر کنم تجربه دوستان کمک زیادی بکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: معرفي اسلحه برنو - رضا قلعه قافی - 2013-09-12 07:01 AM

(2013-09-12 05:04 AM)vqh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه سوال داشتم
میخواستم بدونم الان بهترین جمع تیر رو کدوم فشنگ بازار روی برنو داره و قیمتش چقدره
چون متاسفانه جدیدا قیمتا نجومی شده و فشنگ کم . هزینه این که خودمون امتحان کنیم بالا میشه فکر کنم تجربه دوستان کمک زیادی بکنه ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست عزیز من با چندین سلاح 57*8از فشنگ سیلویربلوت 196گرین بهترین گروپ رو دیدم .

RE: معرفي اسلحه برنو - vqh - 2013-09-12 03:17 PM

ممنون از قیمتش خبر دارید ؟

ببخشید یه سوال دیگه دارم فشنگهای مهام اونایی که سر سربی هستند چطورن پنج سال پیش که سهمیه می دادند دونه ای هزار و پانصد بود میخواستم بدونم تجربه دوستان با اونا چجوری بوده

RE: معرفي اسلحه برنو - رضا قلعه قافی - 2013-09-12 04:10 PM

(2013-09-12 03:17 PM)vqh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از قیمتش خبر دارید ؟

ببخشید یه سوال دیگه دارم فشنگهای مهام اونایی که سر سربی هستند چطورن پنج سال پیش که سهمیه می دادند دونه ای هزار و پانصد بود میخواستم بدونم تجربه دوستان با اونا چجوری بوده
قیمت سیلویربلوت رو تا40تومن شنیدم .فشنگهای مهام مدتیه که دنبالشم وپیدا نکردم رو سلاح دوستم که ساخت چک هست فوق العاده عالی جواب میده

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2013-09-14 05:39 PM

سلام قيمت تير مهام چنده الان؟؟

RE: معرفي اسلحه برنو - titan - 2013-09-14 10:57 PM

جای این سوال تو تاپیک گزارش قیمت هاست.Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - MANSORFATEMI - 2013-09-18 09:47 AM

سلام . کسی اگه برنو تمیز لول متوسط داره تماس بگیره یا اس ام اس قیمت رو بده خریداریم 09155250180