شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - davar - 2013-08-04 07:04 PM

سپاس فراوان از نظرات كارشناسانه آقا رضا! فوق العاده است!

RE: معرفي اسلحه برنو - josniper - 2013-08-04 09:34 PM

اخرش کسی اطلاعاتی از یک دوربین خوب تاسقف 1تومان به من داد
این دوربین پدافندی که میگن چجوریه

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2013-08-05 12:12 AM

(2013-08-04 09:34 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقاي تك تيرانداز بنده زياد سر رشته اي از دوربين ندارم ولي فكر نمي كنم با قيمت زير 1 ميليون بتوان دوربين مناسبي براي گلوله زني پيدا كرد
در ضمن با عرض جسارت يك نيم نگاهي به آمار تشكر ها بيندازيدKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2013-08-05 12:30 AM

(2013-08-04 09:34 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش سنترپوینت4-16*40 واسه برنو خوب جواب میده و مشکلی نداری باهاش چند تا دوستان الان داره رو برنو استفاده میکنند و بالاخره کار راه انداز هست
ولی زیر 3 میلیون دوربین خوب گیر نمیاد تازه اگر گیر بیاد.
البته شما تازه واردی ولی حق با اقا رضا هست بالاخره یدونه کلیک رو دکمه تشکر بعضی اوقات ...

RE: معرفي اسلحه برنو - esmaeelkia - 2013-08-05 10:02 AM

دوست خوبمون آقا کیوان درست میگن من این دوربینو رو برنو بلند دوستم بستم و تو 200 متر با فشنگ ام ام گروپ 5 الی 6 سانت باهاش گرفتم و تا حالا چنتا گرازم باهاش شکار کرده دوربین سبک و شفافی هست فقط به علت کوچک بودن قطر لنز شی تو زوم بالای 10 از شفافیت دوربین کاسته میشه اگر دهانش 50 بود حرف نداشت.
اگر پایه قرص و محکم ببندی این دوربین کارتو راه میندازه به راحتی.
تیغ بررا

RE: معرفي اسلحه برنو - shovan - 2013-08-05 11:54 AM

(2013-08-03 11:41 PM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب شماره 5فشنگ خارجی پیدا میشه ولی باید یه دنبالش بگردی تا پیدا کنی.شاید بعضی از دوستان بدونن کجا میشه تهیه کرد.میتونی از با تجربه ها بپرسی.

درسته پيدا ميشه و تقريبا تمامي فروشگاه هاي اسلحه دارن ولي عمدتاً براي دوستان خودشون نگه ميدارن و يا گاهي اوقات به شما ميگن ولي چنان قيمت بالا مي دن كه شما از خريد منصرف بشي ... معمولا اگر همراه يه رفيق يا خريدار قديمي هم بري ممكنه كه به قيمت مناسب بتوني بخري ...

RE: معرفي اسلحه برنو - josniper - 2013-08-06 10:44 AM

(2013-08-05 12:30 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش سنترپوینت4-16*40 واسه برنو خوب جواب میده و مشکلی نداری باهاش چند تا دوستان الان داره رو برنو استفاده میکنند و بالاخره کار راه انداز هست
ولی زیر 3 میلیون دوربین خوب گیر نمیاد تازه اگر گیر بیاد.
البته شما تازه واردی ولی حق با اقا رضا هست بالاخره یدونه کلیک رو دکمه تشکر بعضی اوقات ...
نمیدونستم اینقدر به تشکر کردن یا نکردن حساس هستید.فکر میکردم انچنان اهمیت خاصی برای کسی نداره وفقط یک تعارف هست.من هم قصد جسارت وبی ادبی نداشته وندارم.البته قبول دارم کار خوبی نکردم.

در همینجا از تمام کسانی که از من تشکر کردند وتمام کسانی که در این فروم اطلاعات وتجربیاتشون را در اختیار همه ومن قرار میدهند کمال تشکر را داردم
دوستان به بزرگواری خودشون ببخشند
بازم میگم قصد توهین یا جسارت وبی ادبی نداشتند

به قول مهدی فتحی
سلامتی سه کس
ناموس و رفیق و وطن
صلوات
(البته صلوات را خودم اضاف کردم)

RE: معرفي اسلحه برنو - AREF . H . V - 2013-08-10 06:20 PM

(2011-05-24 02:11 PM)mbt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
چون من خودم دوستدار ارتش آلمان تو جنگ جهانی دوم هستم و از برنو هم خیلی خوشم میاد ( از عشایر نیستم)
این اسلحه هم میتونه دوربین دار باشه مثل عکس های زیر
[تصویر: 220px-Bundesarchiv_Bild_101I-216-0417-19...ellung.jpg]

[تصویر: 0afd81c6edd66882828f9d23ef1cd9af.jpg]
و هم میتونه بعنوان نارنجک انداز باشه
مثل تصویر زیر
[تصویر: 220px-Bundesarchiv_Bild_101I-584-2159-20...ellung.jpg]

& سلام خسته نباشید. ببخشید منظور شما از عشایر نیستم یعنی چی ؟

RE: معرفي اسلحه برنو - titan - 2013-08-10 06:27 PM

سلام دوستان من از وقتی که برای اولین بار با برنو بلند پرشین 1309تیر زدم عاشق برنو بلند شدم شلیکش خیلی نرم با لگد خیلی کم برد زیاد و افت کم گلوله تو فواصل بالا.ولی حالا یه سوال دارم اینکه دقت برنو بلند پرشین تا چه فاصله ای با مگسک برا شکار گراز قابل قبوله؟فشنگم سهمیه ای ایران.Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - AREF . H . V - 2013-08-10 06:37 PM

سلام دوست عزیز برنو اسلحه ای بسیار پر قدرته و همچنین دقت نوع بلندش به مراتب بیشتر از سایر مدال هاست . و بستگی به تیر اندازی خودت داره و اینکه کجاش بزنی چون گراز پوست کلفته . توجه داشته باش که برنو 4500 متر برد داره . پس در فواصل 200 300 متری بسیار کشندست .
(2011-05-24 02:11 PM)mbt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
چون من خودم دوستدار ارتش آلمان تو جنگ جهانی دوم هستم و از برنو هم خیلی خوشم میاد ( از عشایر نیستم)
این اسلحه هم میتونه دوربین دار باشه مثل عکس های زیر
[تصویر: 220px-Bundesarchiv_Bild_101I-216-0417-19...ellung.jpg]

[تصویر: 0afd81c6edd66882828f9d23ef1cd9af.jpg]
و هم میتونه بعنوان نارنجک انداز باشه
مثل تصویر زیر
[تصویر: 220px-Bundesarchiv_Bild_101I-584-2159-20...ellung.jpg]