شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - شکارگر - 2011-10-04 09:55 PM

با سلام
این قوچ پیر که حدود 10 سالشه تو مبارزه با قوچ های دیگه یه چشمشو از دست داده بوده و اتفاقا اون طوری آقای موسی خانی میگفت با این که یه چشم داشته بسیار مراقب بوده و به سختی میشده به ماهرخش رفت
الانم هد مانت تاکسیدرمی شده این قوچ به همین شکله و یه چشم نداره که برای همه سوال برانگیزه

RE: معرفي اسلحه برنو - persiankiller - 2011-10-04 09:55 PM

دوست عزیز شکارگر ممنون میشم راهنمایی کنید برای خرید برنوی جنگی!همچنین چقدر دیگه خرج داره تا بشه ازش استفاده کرد

RE: معرفي اسلحه برنو - شکارگر - 2011-10-05 01:51 PM

با سلام
در مورد برنو جنگی خدمتتون باید عرض کنم الان در حال حاضر میشه یه تمیز جوار دارشو ( جواز حمله سپاه دردسرش از جوار حمل ارتش بیشتره ) در حدود 2 میلیون تومن از لرستان خرید. قنداق جنگیو خود اسلحه فروش از شما میخره و میتونید با هزینه مناسب یه قنداق شکاری خوب براش بسازین. الان یه قنداق عالی حدود 600 هزار تا تموم میشه. چون گلنگدن سمت چپه اگه به راست بچرخونینش بهتره که اینم کار اسلحه سازه. مگسک شکاری و شکاف درجه وینچسترم سلیقه ای، میتونی روش ببندی. من خودم نبستم چون جلوی دید دوربینو میگیره . میمونه پایه دوربین مناسب و یه دوربین عالی که هر چی پول بدی همون قدر آش میخوری...توصیه من یه نایت فورس زوم بالاست که آقای خاکریزی تو کرمانشاه نمایندگیشو داره که افت تیرو حساب میکنه و لذت واقعی تیراندازی باهاشو میبرین

RE: معرفي اسلحه برنو - masoudsara - 2011-10-05 01:59 PM

(2011-10-05 01:51 PM)شکارگر نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
در مورد برنو جنگی خدمتتون باید عرض کنم الان در حال حاضر میشه یه تمیز جوار دارشو ( جواز حمله سپاه دردسرش از جوار حمل ارتش بیشتره ) در حدود 2 میلیون تومن از لرستان خرید. قنداق جنگیو خود اسلحه فروش از شما میخره و میتونید با هزینه مناسب یه قنداق شکاری خوب براش بسازین. الان یه قنداق عالی حدود 600 هزار تا تموم میشه. چون گلنگدن سمت چپه اگه به راست بچرخونینش بهتره که اینم کار اسلحه سازه. مگسک شکاری و شکاف درجه وینچسترم سلیقه ای، میتونی روش ببندی. من خودم نبستم چون جلوی دید دوربینو میگیره . میمونه پایه دوربین مناسب و یه دوربین عالی که هر چی پول بدی همون قدر آش میخوری...توصیه من یه نایت فورس زوم بالاست که آقای خاکریزی تو کرمانشاه نمایندگیشو داره که افت تیرو حساب میکنه و لذت واقعی تیراندازی باهاشو میبرین
این برنو جنگی بوده که الان تجاری شده اصطلاحا خان پهنه و دقت تیر خوبی داره

سلام
دوست عزیز آیا لوله هم نیاز به تعویض داره یا نه؟ و اینکه هزینه آوردن گلنگدن سمت راست چقدر میشه و دیگر اینکه این تغییرات که روی تفنگ اعمال میشه آیا نیاز به تمدید یا تعویض جواز اسلحه نیست ؟

RE: معرفي اسلحه برنو - HALFMAN2010 - 2011-10-05 02:34 PM

به تعویض لوله نیاز نیست و هزینه تغییر گلنگدن هم متفاوت هست
در مورد تمدید جواز هم نیاز نیست

RE: معرفي اسلحه برنو - cordoba - 2011-11-05 11:43 PM

سلام خدمت دوستان
يه چند تا سوال داشتم:براي شكار گراز برنو چطوري جواب ميده؟(چون تو منطقه ما فقط گراز برا شكار با گلوله زني مناسبه ، البته اينجا آهو هم هست ولي كشتنش مثل قتل انسان حساب ميشه و خدا رو شكر اين چند سال با سرسختي مردم زياد شدن)
به ما كه گيلان زندگي ميكنيم پروانه شكار تو ساير استان ها رو ميدن؟
و ما ميتونيم از ساير استان ها خريد كنيم؟(برا صدور جواز مشكل ايجاد نميشه؟)
تفاوت برنو تجاري و جنگي چي هست كه قيمت كلي با هم فرق داره؟
قيمت كوتاه ،متوسط و بلند چه طوري هست؟

RE: معرفي اسلحه برنو - damoon_61 - 2011-11-06 05:24 PM

(2011-11-05 11:43 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
يه چند تا سوال داشتم:براي شكار گراز برنو چطوري جواب ميده؟(چون تو منطقه ما فقط گراز برا شكار با گلوله زني مناسبه ، البته اينجا آهو هم هست ولي كشتنش مثل قتل انسان حساب ميشه و خدا رو شكر اين چند سال با سرسختي مردم زياد شدن)
سلام دوستان از آقای شکارگر بخاطر بیان تجربیات و راهنمایی های خوبشون ممنونم همین طوز هم از سایر دوستان.
این همشهریه من دقیقا پرسش من رو مطرح کرد اینجا من تک و توک بر نو های مختلف رو میبینم ولی معمولا قیمتها خیلی بالا تر ازاین حرفهاست حتی قیمت 7 میلیون رو هم دیدم البته ساخت ایران نبود
کلا تو استان ما گلوله زنی کم گیر میاد من هم عاشق سلاح های گلوله زن هستم میخوام ببینم برای خود سلاح و مهماتش میشه تو استانهای دیگه اقدام کرد یا نه
سپاسگزارم دوستان

RE: معرفي اسلحه برنو - cordoba - 2011-12-29 11:55 PM

(2011-11-06 05:24 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-05 11:43 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
سلام دوستان از آقای شکارگر بخاطر بیان تجربیات و راهنمایی های خوبشون ممنونم همین طوز هم از سایر دوستان.
این همشهریه من دقیقا پرسش من رو مطرح کرد اینجا من تک و توک بر نو های مختلف رو میبینم ولی معمولا قیمتها خیلی بالا تر ازاین حرفهاست حتی قیمت 7 میلیون رو هم دیدم البته ساخت ایران نبود
کلا تو استان ما گلوله زنی کم گیر میاد من هم عاشق سلاح های گلوله زن هستم میخوام ببینم برای خود سلاح و مهماتش میشه تو استانهای دیگه اقدام کرد یا نه
سپاسگزارم دوستان

کسی جواب مارو نمیده؟

RE: معرفي اسلحه برنو - mhrSB - 2011-12-30 01:16 PM

برنو چنده؟
ایا میشه از جای خرید{عشایرو...}وبعد مجوز دارش کرد؟
باتشکر

RE: معرفي اسلحه برنو - Hunter - 2011-12-30 05:58 PM

(2011-12-30 01:16 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنو چنده؟
ایا میشه از جای خرید{عشایرو...}وبعد مجوز دارش کرد؟
باتشکر

بله دوست عزیز میشه اینکارو کردKhansariha (214)

ولی قیمت با جوازش چیزی حدود 2.5 تا 3.5 ،بستگی به اسلحه و فرشونده داره البته با جوازKhansariha (8)

بی جوازش هم هست با قیمت پایین تر زیر 1.5 شما بخری میتونی جواز دارش کنی به تاپیک مربوطه سری بزن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید