شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - javadzadeh - 2013-07-29 12:25 PM

سلام به دوستان و اساتید عزیز

امروز یه سر رفتم فردوسی برا خرید برنو متوسط 1312 فقط هیچ اطلاعاتی در مورد سلامت اسلحه ندارم قیمت 12 میلیون گفتن از صاحب نظران و اساتید عزیز درخواست کمک و راهنمایی دارم

با تشکر

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2013-07-29 12:29 PM

دوست عزيز جو
هر گونه customize كردن يا شخصي سازي هزينه داره و بنابراين شما توقع نداشته باش كه قنداق كوتاه شده رو بدي و يه چيزي هم سر بگيري
درست كردن قنداق هم به اين سادگي نيست و اگه اين طور بود ديگه كسي نمي رفت يكي دو ميليون پول ساخت قنداق بده
يه نگاه به قنداق هاي فابريك نخجير 3 بينداز اگه خوشت اومت جنگ افزار سازي برات همون قنداق نخجير 3 رو با قيمت بسيار پايين تري مي بنده
بهترين چوب براي قنداق چوب ريشه درخت گردو است

RE: معرفي اسلحه برنو - davar - 2013-07-29 03:20 PM

جناب جواد زاده
برنو وسط كه قنداقش جنگي باشه بدون دوربين و لوله سالم و تميز ٩-١٠ تومنه.

RE: معرفي اسلحه برنو - javadzadeh - 2013-07-29 03:38 PM

جناب داور عزیز

با سلام

لوله سالم قنداق تعویض به همراه دوربین 12 تومن می گفت

RE: معرفي اسلحه برنو - davar - 2013-07-30 10:34 AM

قنداقش جنگي بود يا شكاريش كرده بود؟
مارك دوربين؟
گلنش خم شده؟
زاج خورده؟

RE: معرفي اسلحه برنو - nabel - 2013-07-31 11:00 AM

سلام شکارچی های عزیز
چوب { جق(jegh) یا گردو یا توت} ولا غیر
قنداقو میتونی از نخجیر 3 استفاده کنی یا بدی اسپرت بتراشن یه چیزی مثل خفیف برنو mod 2 میشه من قنداق این شکلی روی برنو بلند دیدم واقعا زیبا بود که البته سلیقه ای هستش

RE: معرفي اسلحه برنو - kuzey - 2013-08-01 03:00 PM

سلام وقتی اسم برنو رو می شنوم دلم میگیره اخه تو عفو عمومی یه بایکالussr بغل همو با یه برنو المانی بردم تحویل دادم بایکالو تحویل دادن اما برنورو تحویل ندادن میگن گلوله زنهارو ضبط کردن حیف شد کسی میدونه اونارومیدن یانه؟Khansariha (181)

RE: معرفي اسلحه برنو - baracuda - 2013-08-01 03:20 PM

خدا بیامرزتش دیگه بهت نمیدن هرکی درجریان عفو عمومی گلوله زن تحویل داد دیگه بهش ندادن هنوز خبری نیست

RE: معرفي اسلحه برنو - josniper - 2013-08-02 09:40 PM

اقا دوربین خوب برای برنو چه مارکی مناسبه؟
این برنویی که تازه خریدم وهنوز تحویل نگرفتم یک دوربین پدافندی روشه

RE: معرفي اسلحه برنو - titan - 2013-08-02 11:03 PM

سلام دوستان تا حالا کسی رو ندیدم که ازمایش قدرتی با برنو بزاره تا من تازه کار بفهمم برنو در عمل چه قدر قدرت داره لطفا اگه کسی فیلمی یا عکسی داره بزاره تا من و دوستان استفاده کنیم و بفهمیم مرمی با برخورد به اجسام مختلف چه بلایی سرشون میاره.