شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - saiyadih - 2013-07-15 04:02 PM

(2013-07-15 03:09 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب صیادی عزیز منم نگفتم که این کارهارو تو یه روز انجام داده گفتم 4ماه پیش بعد باتفنگ هم شلیک نداشته تاحالا به گفته خودتون هنوز دست اسلحه فروشه منتها پسر عموی ما میدونست به دوربین احتیاج داره دوربین براش خرید و چون از قنداقش خوشش نمیومد رفت یه قنداق داد براش درست کردن و این حرفا الان تفنگ با دوربین و قنداق جدید و گلنگدن اصلاح شده در دست اسلحه فروش هست و منتظره ببینه میتونه کاری کنه یا نه

منظور بنده هم همین بود. اسلحه فروش باید به پسرعموتون میگفت که تا تحویل گرفتنسلاح صبر کنن. نه اینکه 4 تومن الکی هزینه کنن

RE: معرفي اسلحه برنو - josniper - 2013-07-17 09:40 PM

اقا تفاوت بین برنوبلند 1309 .برنوبلند 1317 چیه کدوم بهتره
لطفا راهنمایی کنید

RE: معرفي اسلحه برنو - mortality - 2013-07-18 10:01 PM

(2013-07-17 09:40 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا تفاوت بین برنوبلند 1309 .برنوبلند 1317 چیه کدوم بهتره
لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز از لحاظ کیفی تفاوتی ندارن و هر دو بسیار عالی هستن در اون زمان ایران تکنولوژی ساخت همچین سلاحی رو نداشته و تمامی قطعات اونها آلمانی میباشد پس هر کدومو خریدی مبارکت باشه بهترین انتخابو کردی فقط از سلامت خان و سوزن مطمئن شو.
یا علی

RE: معرفي اسلحه برنو - davar - 2013-07-19 06:41 PM

با سلام خدمت كليه دوستان واقعا اين تاپيك دائره المعارف برنو حساب ميشه. به خصوص از برادرمون آقا رضا تشكر ميكنم كه نظراتشون رفرنسه. يه سؤال دارم : يه برنوي وسط ديدم ساخت چك. براي تست قطر لوله يه مرمي از سر لوله وارد كردم ديدم تا محل اتصال پوكه به مرمي ميره داخل! از سر لوله نگاه كردم ديدم خانها خوبن و قابل شمارش! بدون قلق گيري سه تا تير انداختم تو ١٠٠ متري هدف ٢٠ سانتي رو عالي زد. حالا سؤالم اينه كه نكنه اين سلاح كاليبرش ٨ هست (به جاي ٩٢/٧) ؟ يا اينكه واقعا لوله گشاد شده

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2013-07-19 11:42 PM

اقا داور بد به دلت راه نده
اولا بگو فشنگي كه از سر لول وارد كردي چي بود؟ ثانيا قطر فشنگ 8 ميلي متر دقيقا 8.2 ميلي متره چرا كه كاليبر يعني كمترين قطر داخل لول يعني برجستگي به برجستگي مقابل و اگه قطر شيار به شيار مقابل رو اندازه بگيري همون 8.2 بدست مياد
بنده خودم هم در مورد يكي بودن و يا متفاوت بودن دو عدد 7.92 و 8 در ترديد هستم
امكان داره مقداري از سر لول به خاطر پروسه خانكشي به ميزان طول چند ميلي متر از سرلول به سمت خزانه گشاد شده باشه
ولي اگه ميتوني يه دونه مرمي رو از پوكه در بيار و داخل لول بنداز اون وقت ميتوني ببيني كه مرمي عبور ميكنه يا گير مي كنه

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2013-07-19 11:53 PM

(2013-07-19 06:41 PM)davar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت كليه دوستان واقعا اين تاپيك دائره المعارف برنو حساب ميشه. به خصوص از برادرمون آقا رضا تشكر ميكنم كه نظراتشون رفرنسه. يه سؤال دارم : يه برنوي وسط ديدم ساخت چك. براي تست قطر لوله يه مرمي از سر لوله وارد كردم ديدم تا محل اتصال پوكه به مرمي ميره داخل! از سر لوله نگاه كردم ديدم خانها خوبن و قابل شمارش! بدون قلق گيري سه تا تير انداختم تو ١٠٠ متري هدف ٢٠ سانتي رو عالي زد. حالا سؤالم اينه كه نكنه اين سلاح كاليبرش ٨ هست (به جاي ٩٢/٧) ؟ يا اينكه واقعا لوله گشاد شده
ضمن تایید فرمایشات اقا رضا باید عرض کنم که اگر لوله گشاد باشه و یا به هر دلیلی مرمی با تماس به خان از لوله خارج نشه گلوله به پهنا به هدف برخورد میکنه البته نه به هدف به جایی که برخورد میکنه به پهنا میخوره و غیر ممکن هست که هدف 20 سانتی رو تو 100 متری بزنید پس مطمئنا اسلحه سالمه و کالیبر هم همونه

RE: معرفي اسلحه برنو - masih.hunter - 2013-07-19 11:55 PM

لوله گوشاد نیست کالیبر همون 8 یا 7.92 هستش

اضافه کنم .احتمالا" همانطور که رضا جان گفت بخاطر فشنگ گذاری دهانه گشاد شده یا اینکه ساختارش اینطور بوده .

RE: معرفي اسلحه برنو - davar - 2013-07-20 03:35 AM

آقا رضا فشنگ عشايري بود از همين سهميه اي ها و كاليبر٧/٩٢
از اقا مسيح و ديزل پاور عزيز هم تشكر ميكنم
با راهنمايي شما عزيزان تصميمم براي خريد قطعي شد. مجددا از اقا رضا تشكر ميكنم كه دل ما رو يه دل كردن

RE: معرفي اسلحه برنو - shovan - 2013-07-20 11:23 AM

شمرنده میشه قیمتش رو هم بگید .. اگه امکان داره یه تست تو 200 متر هم بگیرید

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2013-07-20 11:48 AM

قیمت برنو هفته گذشته.همه تمیز:کوتاه12...وسط9700....بلند8