شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2013-07-14 06:12 PM

مصاحبه دیگه کجا بوده تازه رد شدن که نداره جریان چیه؟

RE: معرفي اسلحه برنو - baracuda - 2013-07-14 10:25 PM

والا از شما چه پنهون یبار منطقه حفاظت شده گرفتنش البته چیزی نزده بوده حالا نمیدونم واسه اونه یا چیز دیگه

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2013-07-14 10:34 PM

احتمال زیاد همونه یکی از شکارچیان نیمه اشنا هم میگفت نرو تو منطقه حفاظت شده چون میگیرنت و اسم و فامیل رو استعلام میکنن ببینن که تفنگ داری یا نه اگه داشته باشی میگن واسه شناسایی اومدی حالا دیگه راست و یا دروغش گردن خودش

RE: معرفي اسلحه برنو - DAGGER - 2013-07-14 10:54 PM

نمونه كاتالوگ اصلي mauser 98k
سال 1944 كاتالوگ رنگي زدن!
[تصویر: Waf1.jpg]

[تصویر: K98kcolori.jpg]

Khansariha (214)

RE: معرفي اسلحه برنو - baracuda - 2013-07-14 11:09 PM

یعنی بدون تفنگ هم حق ورود به منطقه حفاظت شده رو نداری این دیگه نوبره تاحالا نمیدونستم ماروباش گفتیم امسال بریم یه چندتا عکس بگیریم حداقل دلمون خوش باشه

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2013-07-15 02:35 AM

(2013-07-14 11:09 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی بدون تفنگ هم حق ورود به منطقه حفاظت شده رو نداری این دیگه نوبره تاحالا نمیدونستم ماروباش گفتیم امسال بریم یه چندتا عکس بگیریم حداقل دلمون خوش باشه

براي ورود به مناطق حفاظت شده و پارك هاي ملي فقط و فقط بايد با مجوز سازمان محيط زيست برين يا جنگل باني ...

RE: معرفي اسلحه برنو - aghajoon - 2013-07-15 07:23 AM

ﺍﻗﺎﻳﻮﻥ ﻟﻄﻔﺎ ﺍﻳﻦ ﺑﺤﺚ ﭘﺎﺭﮎ ﻣﻠﯽ ﻭ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺣﻔﺎﻇﺖ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺟﻮﺍﺯ ﻭ .... ﺭﺍ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺍﺩﺍﻣﻩ ﻧﺪﻳﺪ. ﻧﺎ ﺳﻼﻣﺘﯼ ﺍﺳﻤﺶ ﺗﺎﭘﻴﮏ ﺑﺮﻧﻮ ﻫﺴﺖ.

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2013-07-15 07:24 AM

با عرض پوزش در خصوص مناطق حفاظت شده به لينك زير توجه فرماييد:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - saiyadih - 2013-07-15 12:41 PM

(2013-07-13 11:16 PM)mortality نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد به همه دوستان چند روز پیش رفتم فروشگاه اسلحه شهرمون سراغ سهمیه فشنگ برنو رو گرفتم گفت اصلا امسال ندادند اگر اینطور باشه 2 سال متوالی سلاحهای گلوله زن سهمیه نگرفتند دوستان مطلع خواهشا نظر بدند که چرا وقتی ارتش یا دولت سلاحی رو به قیمت خون امواتش به مردم میفروشه فکر تهیه و توزیع مهماتش رو برای خریداران سلاحش نمیکنه کجای دنیا اینطوریه اخه جالب اینجاس که فروشنده با حالتی طلبکارانه بهمن گفت شما سلاح خواستی دوات هم گفت بیا دیگه مهمات وظیفه دولت نیست ما توکشور سلاحهای چند ده میلیونی داریم که یکدونه فشنگشون گیر نمیاد ولی خرید و فروش میشه و خریدار خودش باید به فکر تهیه فشنگ باشه خلاصه اون اینطوری جواب منو داد و منم حسابی حالم گرفته شد البته یکی دیگه از دوستان بنده که خودشون نظامی هستند به من گفت که چون سلاحهایی مانند برنو و کلا گلوله زنها قابلیت از پای در اوردن انسان از فواصلدور را دارند(حملات تروریستی)دولت تمایل زیادی به توزیع فشنگش بین مردم رو نداره خلاصه دوستان اگاه اگه نظری در این مورد دارن به ما هم بگن شاید این سوال من جواب داده شد که چرا ساچمه زن سال به سال مرنب سهمیش رو میگیره ولی گلوله زن....
ببخشید زیاد پر حرفی کردم
با تشکر

با سلام
اصلا اینجوری نیست که دولت مهمات سلاح رو نده یا اینکه چون قدرت تخریب بالایی داره نده و ...
من خودم اسلحه فروشم. وقتی ارتش اعلام میکنه برا مهمات پول واریز کن, از هر نوع و حتی شماره ای که درخواست بدیم عین همونو برامون میفرستن. مشکل از همکار شهر شماست متاسفانه. فقط برا کالیبر 16 کمی مشکل تولید هست و گرنه 270 یا 7/92 یا 8/57 به وفور هست
با تشکر
(2013-07-14 09:06 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان پسر عموی بنده 4ماه پیش یه برنو بلند از اسلحه فروشی خرید همون روز واسش دوربین و پایه خرید و گلنگدن رو هم اصلاح کرد چون از قنداقش خوشش نمیومد قنداق داد براش ساختن خلاصه این چندوقت دنبال کاراش بود تا اینکه در مصاحبه ای که اسلحه مهمات انجام میده قبول نشد و رد صلاحیت شد حالا چی میشه باید بره پول تفنگو از اسلحه فروش بگیره یا راه حلی واسه مشکلش هست

با سلام
تا مدیریت اسلحه مهمات صلاحیت کسی رو تایید نکنه و برگ نگهداری براش صادر نکنه, اسلحه فروش به هیچ وجه نمی تواند و نمیتواند اسلحه خریداری شده را به صاحبش واگدار نماید. حالا پسر عموی شما چه جوری یه روزه خریده و دوربین و قنداق ساز و... جای بحث ها داردKhansariha (214)

RE: معرفي اسلحه برنو - baracuda - 2013-07-15 03:09 PM

جناب صیادی عزیز منم نگفتم که این کارهارو تو یه روز انجام داده گفتم 4ماه پیش بعد باتفنگ هم شلیک نداشته تاحالا به گفته خودتون هنوز دست اسلحه فروشه منتها پسر عموی ما میدونست به دوربین احتیاج داره دوربین براش خرید و چون از قنداقش خوشش نمیومد رفت یه قنداق داد براش درست کردن و این حرفا الان تفنگ با دوربین و قنداق جدید و گلنگدن اصلاح شده در دست اسلحه فروش هست و منتظره ببینه میتونه کاری کنه یا نه