شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - hooman63 - 2013-05-20 08:51 AM

مفت گرفتی داداش یه دستی هم رو سر ما بکشKhansariha (48)
قنداقشم خودت یکمی حوصله به خرج بدی و یکم هم سلیقه با یه چوب خوب میتونی بسازی
اونجا هم ببری پوستتو میکنن پس خودکفایی کن
برو ساخت قنداقو کامل بخون راهنماییت میکنه

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2013-05-20 03:22 PM

سلام به همگی josniperعزیز انشا الله مبارکه اون پوکه که کار بالشو انجام میده خیلی باحال بود یه جورایی کیف کردم احسنت میشه بفرمایید ساخت چه سالیه وازکدوم سایز واینکه قبل از خرید باهاش شلیک داشتید اون اجزایی که فرمودید مال خودش نیست به نظر بنده مهم نیست هرچند بنده تا به حال موفق به خرید برنو نشدم واظهار نظر بنده درمحضر اساتید گرامی علی الخصوص اغا رضا گستاخی به حساب میادولی مهم سالم بودنشونه وهدف زنی دقیق سلاح راستی mortalit جان میشه بفرمایید که منظورتون از سمبه چیه Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - mortality - 2013-05-20 05:14 PM

(2013-05-20 03:22 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی josniperعزیز انشا الله مبارکه اون پوکه که کار بالشو انجام میده خیلی باحال بود یه جورایی کیف کردم احسنت میشه بفرمایید ساخت چه سالیه وازکدوم سایز واینکه قبل از خرید باهاش شلیک داشتید اون اجزایی که فرمودید مال خودش نیست به نظر بنده مهم نیست هرچند بنده تا به حال موفق به خرید برنو نشدم واظهار نظر بنده درمحضر اساتید گرامی علی الخصوص اغا رضا گستاخی به حساب میادولی مهم سالم بودنشونه وهدف زنی دقیق سلاح راستی mortalit جان میشه بفرمایید که منظورتون از سمبه چیه Khansariha (8)

سلام آسمان عزیز منظورم میله بلندی هست که زیر لول بهضی سلاحها برا نظافت یا رفع گرفتگی گلوله در جان لوله قرار داده میشه فک کنم برنو هم همچین چیزی داشته باشه یا من اشتباه میکنم و اون سرنیزه هست؟Khansariha (226)

RE: معرفي اسلحه برنو - josniper - 2013-05-20 09:22 PM

اقا من چکار کنم صندوق دریافتم را نمیتونم بازکنم و
این پیغام را میده
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:

حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده اید.
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می خواهید به قسمت هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعالسازی)
شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده اید.
حتی نمیتونم کد فعال سازی درخواستکنم

راهنمایی کنید

RE: معرفي اسلحه برنو - mahammaham - 2013-05-20 10:34 PM

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2013-05-23 08:40 AM

سلام به همگی دیروزبا یکی از پسر عمه هام مشتری شدیم واسه یه برنوکوتاه5/11 میلیون تومن واقعا گرون میگفت نصف اون قیمت خوب بود واسه اون سلاح موقع بررسی متوجه شدم که کارابین 1328 قنداق وگلنگدن مال خودش نبود ناخنک گلنگدن هم زیاد تعریفی نداشت ویه چیز که بیشتر از همه منومتعجب کرد این بود که ارم شاهنشاهی رو نداشت نه اینکه سنگ زده باشن یا به هر نحو دیگه پاک شده باشه نه واضحو مشخص بود که اصلا ارم حک نشده برام قابل هزم نبودنظر اساتید گرامی در این مورد چیه ممنون از همفکریتون یاحقKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2013-05-24 02:48 PM

از آنجايي كه اكثر برنو هاي موجود از مزايده هاي ارتش هستند پس بعيد نيست كه شماره گلن گدن و كپ يكي نباشد چرا كه در اسلحه خانه وقت امكان تعويض شدن گلن گدن بود
نداشتن آرم تاچ بر كپ چيز عجيبي نيست مخصوصا سري 28

RE: معرفي اسلحه برنو - mortality - 2013-05-29 04:51 PM

اساتید گرامی کسی میدونه قدرت مرمی برنو هنگام خروج از لوله در بهترین حالت که فکر کنم در مدل بلند باشه چند ژوله؟

RE: معرفي اسلحه برنو - Don Corleone - 2013-05-29 05:05 PM

با محاسباتی که انجام دادم با مرمی 154 گرینی حدود 3770 ژول انرژی دارهKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2013-05-29 07:48 PM

(2013-05-29 04:51 PM)mortality نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اساتید گرامی کسی میدونه قدرت مرمی برنو هنگام خروج از لوله در بهترین حالت که فکر کنم در مدل بلند باشه چند ژوله؟

در خصوص فرمايش شما بايد عرض كنم كه در هر كاليبر انواع و اقسام فشنگ با قدرت هاي مختلف و فرم و وزن متفاوت براي مرمي توليد مي شود كه برايهرنوع بهتر است به سايت سازنده مراجعه كرد و فقط انرژي خروج مهم نيست بلكه ضريب باليستيك هم اهميت خودش را دارد كه اكثرا انرژي و سرعت گلوله براي فواصل مختلف درج مي شود
اطلاعات ارائه شده عموما با لوله 60 سانت تست مي شوند و البته لول برنو بلند 74 سانت است و اين امكان دارد كه براي بعضي گلوله ها باعث افزايش سرعت و احتمالا(به نظر شخصي من و نه استناد موثق علمي ) باعث كاهش سرعت گردد.
در كشور ما 4 يا پنج نوع فشنگ براي برنو بيشتر نيست كه اگر دوستان لطف كنند مي توانند كرونوگراف هر يك از آنها را بدست آورند.