شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2013-04-15 06:48 PM

برنو وسط خیلی تر تمیز 7.5 تا 8 هست جوازشم امادست .ادرس هم زادهوش.
برنو بلند در بهترین حالت و جواز اماده 6 بیشتر نمیارزه

RE: معرفي اسلحه برنو - salam - 2013-04-15 09:06 PM

(2013-04-13 12:31 PM)mortality نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-04-12 11:01 PM)salam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی جالبه چند وقته هر کسی از راه میرسه از قول منابع مختلف غیر معتبر بازار شایعه در مورد تعداد فشنگ سهمیه ای رو داغ و داغتر میکنه و باعث افزایش بیخود قیمت میشه . عجب!!!!!!!!!!!!!!!Khansariha (367)

دوست گلم منبع غیر رسمی نبوده و یکی از معروفترین نماینده های فروش سلاح در استان خوزستانه و همه تو استان میشناسنش همین امروزم پیش ایشون بودم گفت اگر دفترچه محیط زیست داشته باشی برا ساچمه زن 100 تا و برا گلوله زن 20 تا فشنگ واگر دفترچه نداشته باشی 50 تا برا ساچمه زن و 10 تا برا گلوله زن شما حالا خودت برو سوال کن متوجه میشی
بنظر من شما میتونستی یخورده دلنشین تر انتقاد کنی
موفق باشی
در مورد عکس هم دوربین جالب ندارم در اولین فرصت براتون عکسشو میزارم ودر مورد قیمت 6.5 برام تموم شد مدل بلند سال 1309 اون ارم شیر و خورشیدشم سرجاشه ظاهرشم خیلی تمیزه ولی فک کنم مدل جنگی باشه چون دسته گلنگدنش صافه و فروشنده میگفت خودش شخصا از مزایده ارتش خریده و سالها تو انبار ارتش بوده انشالله عکسشو میزارم ببینید

دوست عزیزبنده منظورم شما نبودید . من از رسمی ترین منبع موجود اطلاع دارم که سهمیه مانند پارسال است .
اسلحه هممبارکتون باشه و خوب براتون بچکه

RE: معرفي اسلحه برنو - hosseinm - 2013-04-15 09:24 PM

(2013-04-15 12:09 PM)nami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان برنو دوست
من دنبال خرید ی برنو کوتاه خوب هستم تا حالا چندتا دیدم.
ی کوتاه 1309 اسلحه سازی ایران بدون جواز که از لحاظ فلزی تقریبا خوب بود اما قنداق نه،به قنداق روغن سیاه زده بودن که سیاه شده بود،کمی هم خانش رفته بود اما دقیق میزد و آخرش با هزار تا چونه زدن دوستم 3100 خریدش.
برنو باند 1317 اسلحه سازی ایران هم بود که زیاد تمیز نبود قیمتش 2700 میگفت.
اما ی برنو وسط با مارک ZBROJOVKA (یا به اصطلاح زبر برنو یا همون ضدیهود)بود بدون جواز تقریبا تمیز هم بود لوله و خان ردیف بودن و قندان هم بدون ترک و رنگ شدگی فقط به گفته صاحبش سوزنش گاهی اوقات بازی در میارد بعد شکیک زیاد ، که باید درست بشه و قیمت رو هم آخرش 3000 تومن میگفت. نظر دوستان چیه؟؟؟
لطفا راهنایی کنید
باتشکرKhansariha (8)
کسی از دوستان برنو کوتاه تمیز سراغ داره؟

سلام
دوست عزیز خرید و فروش سلاح بدون مجوز جرمه مگه نه ؟ اینو باید بدونید
دوماٌ : چون سلاح گلوله زن هست و جنگی مجازات حد اقل 5 سال حبس است . ( جهت اطلاع )
سوماٌ : ................
اما اگه برنو جوازی ترو تمیز بخوایین من میتونم کمکتون کنم .
الان هم دو مورد سراغ دارم 1= برنو کوتاه 1309 (خیلی تمیز ) 8400
2 = بازم برنو کوتاه 1309 ولی زیاد تمیز نیست 6500
یا علی

RE: معرفي اسلحه برنو - nami - 2013-04-15 10:11 PM

سلام
دوست عزیز خرید و فروش سلاح بدون مجوز جرمه مگه نه ؟ اینو باید بدونید
دوماٌ : چون سلاح گلوله زن هست و جنگی مجازات حد اقل 5 سال حبس است . ( جهت اطلاع )
سوماٌ : ................
اما اگه برنو جوازی ترو تمیز بخوایین من میتونم کمکتون کنم .
الان هم دو مورد سراغ دارم 1= برنو کوتاه 1309 (خیلی تمیز ) 8400
2 = بازم برنو کوتاه 1309 ولی زیاد تمیز نیست 6500
یا علی

[/quote]

سلام و تشکر دوست گرامی
بله از این قوانین اطلاع کافی دارم اما این قیمتها خیلی بالا هست واقعا این هزینه خیلی زیاد است.
متشکر از معرفی این دو مورد.
مرسی

RE: معرفي اسلحه برنو - tirdad - 2013-04-16 01:02 AM

دوست عزیز nami
منظور حسین آقا اینه که با مطرح کردن این موضوعات برای خودتون خدای نکرده یه وقت درد سر درست نشه. جون تو تاپیک کرال هم....

ارادت داریم قربانKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - sasad - 2013-04-16 09:30 AM

سلام
چند وقت پيش يكي از آشنايان كه كارمند سپاهه يه برنو هديه گرفته بود و قرار شد برم سراغش. اما تعطيلي عيد و ... الان فهميدم 4500 فروخته. اين برنو ها ساخت چه سالي هستن؟ كوتاهن بلندن يا وسط؟ خلاصه همچنان دست ما كوتاه و خرما بر نخيل.

RE: معرفي اسلحه برنو - arsenlopen - 2013-04-16 10:46 AM

(2013-04-15 06:48 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنو وسط خیلی تر تمیز 7.5 تا 8 هست جوازشم امادست .ادرس هم زادهوش.
برنو بلند در بهترین حالت و جواز اماده 6 بیشتر نمیارزه
سلام شما کی ازش پرسیدی 7.5؟
منم دیدمش خیلی تمیزه اما گفت 9 !

RE: معرفي اسلحه برنو - mortality - 2013-04-16 01:14 PM

دوستان و اساتید گرامی میدونم اینجا جاش نیست ولی چون این سلاح همخانواده برنو و تقریبا همسن اون هست سوالمو با عرض پوزش اینجا مطرح میکنم:
اسلحه m1 در مقایسه با برنو بطور کلی چگونه سلاحیست؟
ایا این اسلحه با جواز موجوده؟قیمت ان در صورت وجود چنده؟
کالیبر این سلاح و فشنگ ان چیست؟
بیشتر در کدام مناطق موجوده؟
از لحاظ قدرت در مقایسه با برنو بلند چگونه است؟
با تشکر

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2013-04-16 04:05 PM

دوست عزيز سلاح m1 آمريكايي و نيمه خودكار مي باشد
من با آن تير اندازي كرده ام (كلاس آموزشي جواز سلاح) كاليبر آن 7.62x63 مي باشد يعني پوكه 6 ميلي متر بلند تر از برنو است
در خصوص قدرت و دقت آن در مقايسه با برنو نمي توان اظهار نظر كرد چرا كه سلاح برنو داراي سه مقدار در طول لول است (48و60و74) البته طول لول ام يك را نمي دانم و از طرفي ام 1 با گاز باروت مسلح ميشود و مقداري از انرژي باروت صرف مسلح شدن مي شود ولي در برنو گلن گدن بسته است و كل گاز صرف راندن مرمي مي شود
مقادير درج شده در سايت ها براي هر دو كاليبر با لوله تست 60 سانتي متري و گلن گدن قفل شده است
هر دو كاليبر فشنگ هاي مختلفي دارند (باروت و مرمي با اوزان و اشكال مختلف) ولي انرژي هردو در رنج فول پاور يا حدود از 2500 ژول تا 4000 ژول دارند
ام يك خشاب هشت تيري دارد و تا شليك تير آخر نمي توان به آن فشنگ گذاري گرد ولي در برنو بعد از هر شليك و قبل از بستن گلن گدن مي توان فشنگ جديد را به آن اضافه كرد
سايت نشانه روي ام 1 كامل است و تنظيمات ميكرومتري را مي توان در سمت و ارتفاع انجام داد(سايت عقب)
نهايت امر: ام 1 در كشور ايران سلاح جنگي محسوب شده و فروش آزاد و صدور جواز حمل نداشته است فشنگ هاي آن ناياب تر است (عدم توزيع سهميه) ولي اگر به كاليبر ام 1 يا 06-30 علاقه منديد مي توانيد سلاح هاي مجاز گلن گدني با كاليبر 06-30 را در بازار ايران يافته و تهيه كنيد

RE: معرفي اسلحه برنو - Hormozjanahi - 2013-04-16 07:24 PM

سلام رضا جان اگه میشه جواب پیام خصوصی روبدید منون میشم