شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - amn - 2022-01-11 06:14 PM

سرنیزه ارزشمند و خوبیه با این قدمتی که داره بهتون پیشنهاد میکنم یه تنگ شیشه ای بیار اینو بزارید توش فقط نگاهش کنید.Khansariha (172)
اخه اصلا ارزش نداره چنین چیز عتیقه ای رو عملیاتی کرد ؛ براش مضره.

RE: معرفي اسلحه برنو - Mohammadsardar - 2022-01-11 07:48 PM

آقا صالح مرسی از نظرتون Khansariha (8)این سر نیزه ما بقول معروف بازنشسته شده و دیگه نمیزارم تیغ به سیاه و سفید بزنه Khansariha (214)ولی مطمعن بلشید از خیلی چاقو ها و کارد های امروزی تو همین حالت بیشتر کار میکنه Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - amn - 2022-01-11 08:16 PM

تازه اون چاقویی که من دارم مال ۲۰ سال پیشه و جنسش هم خوبه اما این سرنیزه داره داد میزه که اونو میکنه تو قوطی خخخخ.
حالا این سرنیزه روی برنو متوسط هم وصل میشه ؟ برنو متوسط از بلند سر تره.
(2021-03-26 01:27 AM)Korkori نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با این تفنگ در جنگ جهانی دوم جنایت شده و افراد بی گناه اعدام شدند. اگر من جات بودم بعد از دست زدن بش دستامو می شستم.

سلام دوست عزیز.
میخواستم چیزی نگم اما دیدم نمیشه.
خدا شاهده قصد بی احترامی ندارم من تو این انجمن یه شاگرد بیشتر نیستم.
اما شما هنوز نیومده شمشیر رو از رو بستید.
اخه این چه حرفیه که با این اسلحه جنایت شده و نحسه.
چند تا از اساتید هم جواب به شما دادن ولی منم میگم.
اصلا گیریم با این اسلحه حمام خون راه افتاده و کلی ادم بی گناه کشته شد.
خب این اسلحه گناهش چیه ؟ شغل و وظیفه اسلحه کشتن و نابود کردنه. اگه هم چنین اتفافی افتاده باشه این اسلحه فقط داشته وظیفه ش رو انجام میداده.
کاربری که از این اسلحه استفاده می کرده گناه کاره و اگه چنین کاری کرده خدا نبخشدش.
این اسلحه جز مقداری چوب و فولاد نیست. شیع بی جان هم نه نحس هست و نه نجس .
لطفا در ارسال پست ها تون دقت بیشتری داشته باشید. اینجا یک فضای صمیمی و دوستانه داره که یکی از دلایلی که خودم الان در خدمت شما هستم جدا از اطلاعات بسیار مفید و اموزنده ؛ همین جو دوستانه ست.
خب بیشتر از این جایز نیست در این باره حرفی زده بشه.
مدیران محترم اگه اشکالی در پست بنده وجود داشت لطفا ان را حذف کنید.
موفق باشید.
در پناه حق.

RE: معرفي اسلحه برنو - Mohammadsardar - 2022-01-11 11:13 PM

سلام آقا صالح گل اگه سر نیزه ای در کار نبود من برنو وسط میخریدم در آینده ولی متاسفانه تا اونجا که من اطلاع دارم فقط واسه بلنده اگه دوستان اطلاعی دارن ما رو بی نصیب نگذارید دمتون گرم فقط آقا صالح گل این نوشته کاربر کورکوری رو از کدوم صفحه نقل قول کردین گشتم نبودKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - amn - 2022-01-11 11:56 PM

سلام محمد جان.
ص۳۱۸ را یه سری بزنید پیداش میکنید.
انشاالله که برنو رو هم بگیرید و لذت ببرید.
فعلا.

RE: معرفي اسلحه برنو - mani - 2022-03-28 12:44 AM

سلام دوستان
علت گیر کردن گلنگدن بعد از شلیک در برنو کوتاه چی میتونه باشه ؟

RE: معرفي اسلحه برنو - VzBerno - 2023-06-14 01:04 AM

سلام اساتید عزیز کسی خبر از قیمت فشنگ سهیمه ارتش و آزاد داره ؟

RE: معرفي اسلحه برنو - Hamer - 2023-07-09 09:29 AM

(2023-06-14 01:04 AM)VzBerno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2023-06-14 01:04 AM)VzBerno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام قیمت آزاد هفته قبل هر عدد 65 هزار خریداری نمودم البته فروشنده ها قیمتهای متفاوت اعلام میکنند حداکثر 75 هزار ضمنا قیمت سهمیه هم امسال افزایش یافته و عدم ارائه سهمیه از ابتدای سال باعث کمبود و افزایش قیمت شده است
(2022-03-28 12:44 AM)mani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
علت گیر کردن گلنگدن بعد از شلیک در برنو کوتاه چی میتونه باشه ؟

سلام گیر کردن فشنگ بعد از شلیک در هر تفنگی دو دلیل اصلی دارد یا ناخن پوکه کش دچار مشکل شده است و یا خزانه (چمبر ) لول گشادتر از استاندارد باشد و باعث تورم بیش از حد پوکه در لحظه انفجار و چسبیدن به جداره خزانه گردد که برای یرنو کوتاه شما فرض دوم خیلی بعید است چون این ایراد معمولا در ساخت اتفاق می افتد و امیدوارم خزانه مشکل نداشته باشد که قابل رفع نیست لذا احتمالا ناخن پوکه کش مشکل دارد بنابراین گلندگدن دیگری را روی سلاح قرار و امتحان کنید و در نهایت از طریق تعمییر کار مجرب اصلاح نمایید

RE: معرفي اسلحه برنو - arianalam - 2023-07-14 10:54 PM

با سلام لطفا اعضای محترم بنده را راهنمایی کنند که چطور میتوان سوزن فابریک برنو را تشخیص داد ؟
چه علامت یا نوشته ای روی سوزن حک شده ؟
با تشکر

RE: معرفي اسلحه برنو - Hamer - 2023-07-17 10:36 AM

(2023-07-14 10:54 PM)arianalam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام لطفا اعضای محترم بنده را راهنمایی کنند که چطور میتوان سوزن فابریک برنو را تشخیص داد ؟
چه علامت یا نوشته ای روی سوزن حک شده ؟
با تشکر

سلام - قطعاتی مثل سوزن به علت ابعادی که دارند شماره سریال بر روی آنها درج نمیشه و معمولا سنبه کنترل کیفیت توسط کنترل کننده اون کارخانه زده میشه که این سنبه ها متفاوت و معمولا مثل امضا آن شخص هستند و حتی ممکنه سنبه هم نزنند لذا بهتره در صورت شک در مورد اصالت سوزن جنس مربوطه رو به استادکار ماهر نشان دهید