شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - Siavashshami - 2017-02-11 11:50 PM

(2017-02-11 11:00 PM)samer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان
دوستان آیا برنو تمام قنداق هم هست؟اگر نیست لطفا بگید چه تفنگ گلوله زنی به صورت تمام قنداق هست ؟
داخل ایران منظورتون هست؟

RE: معرفي اسلحه برنو - samer - 2017-02-12 07:06 AM

درود بر دوستان
هم ایران وهم خارج اگه اطلاعاتی دارین لطفا بگید جناب هاشمی

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2017-02-12 07:32 AM

همه برنوهای موجود در ایران چه خارجی چه ایرانی اگرصاحباشون ساختار جنگیشونو تغییر نداده باشن وبه اصطلاح تجاری نشده باشن به صورت تمام قنداق هستن

RE: معرفي اسلحه برنو - Siavashshami - 2017-02-12 09:08 AM

داخلی:موسین ناگانت،لی آنفیلد،برنو،ام۱

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2017-02-12 11:49 PM

با سلام :
من فکر میکنم منظور دوستمون آقای سامر ، قنداقهایی هست که به ((باواریایی )) معروفند که تا نوک لوله رو پوشش میدن . در گذشته معروفترین تفنگی که با این قنداق عرضه میشد مانیلخر بود . الان رو دیگه نمیدونم .
موفق باشید

RE: معرفي اسلحه برنو - Siavashshami - 2017-02-13 12:02 AM

تفنگ ساکو هم یک مدل اینشکلی داره که واقعا زیباست

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - samer - 2017-02-13 05:56 AM

(2017-02-12 11:49 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
من فکر میکنم منظور دوستمون آقای سامر ، قنداقهایی هست که به ((باواریایی )) معروفند که تا نوک لوله رو پوشش میدن . در گذشته معروفترین تفنگی که با این قنداق عرضه میشد مانیلخر بود . الان رو دیگه نمیدونم .
موفق باشید

درود بر شما
دقیقا منظورم همین هست ولی نمی دونستم اصطلاحا بهش میگن (باواریایی) حالا میخواستم بدونم آیا تفنگ برنو هم هست که قنداقش دقیقا تا سر لول باشه ؟

RE: معرفي اسلحه برنو - babrkohestan - 2017-02-14 01:58 PM

(2017-02-13 05:56 AM)samer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-02-12 11:49 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
موفق باشید

درود بر شما
دقیقا منظورم همین هست ولی نمی دونستم اصطلاحا بهش میگن (باواریایی) حالا میخواستم بدونم آیا تفنگ برنو هم هست که قنداقش دقیقا تا سر لول باشه ؟

قنداق فابریکی تمام برنوها تا سر لوله هست, همشون

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2017-02-14 08:56 PM

با سلام :
دوست عزیز آقا سامر ، تا اونجاییکه بنده دیدم و میدانم بصورت تولید انبوه ، برنو با قنداق مورد نظر شما وجود ندارد . حتی مدلهایی که در چین یا مکزیک هم تولید میشدند همگی از الگوی اصلی پیروی میکردند . اما .... بدلیل متقاضیان بسیار زیاد کپ وگلنگدن ماوزر امروزه هم خیلی از سازندگان سفارشی از این کپ و گلن استفاده میکنند بعید نیست این سازندگان بنا به سفارشات تفنگهایشان را با قنداق باواریایی عرضه کنند . البته یکی از دوستان در همین انجمن (اگر درست یادم باشه با کاربری آرنولد )یک برنو کوتاه خریده بودکه بعد از بازسازی قنداق باواریایی برایش ساخته بودند من به شوخی بهش میگفتم بگو تفنگم ماوزر نیست همه جا بگو مانلیخره !!!!خخخخ

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2017-03-01 10:53 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.