شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-11-28 06:48 PM

پرشین ماوزر بلند هستKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2016-11-30 08:25 AM

کلا اعراب علاقه خاصی به برنو دارن مخصوصا ایرانی مدل 1317 و همینطور خفیف برنو 2 تو اینستاگرام وقتی سرچ میکنی برنو(به فارسی بنویسید) در کمال تعجب اکثر عکس ها مال اعراب هستش

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-12-01 06:35 PM

سلام
یک عدد رست مخصوص تفنگ پی سی پی خریدم که پستشو تو تاپیک "هر چه که خریدید" گذاشتم..... ولیکن رست مربوطه برای برنو هم قابل استفاده هست. مخصوصا جهت تنظیم دوربین....... چون قسمت جلوی آن، ارتفاعش قابل تنظیم است که برای تنظیم دوربین مفید می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-12-02 12:18 AM

درسته...... با جناب saintman موافقم....... Khansariha (8)
اینم موارد دیگه ای از پیرمردهای اهل شمال عراق که برای جنگ با داعش آماده شده اند.........

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-12-19 05:10 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
مجددا فرصت اندکی دست داد تا تیراندازی مختصری داشته باشم....... این بار با دو پایه ای که خریده بودم و پستشو تو تاپیک "هر چه که خریدید" گذاشتم، تیراندازی کردم.......
متاسفانه تجربه بدی بود...... چون سعی داشتم از فاصله حدود 100 تا 150 متری (دقیق اندازه نگرفتم) به یک توپ پلاستیکی تیراندازی کنم..... اما متاسفانه هر سه تیر بنده خطا رفت..... بنده که قبلا با این تفنگ تیراندازی های دقیقی داشتم و پستهای مربوط به گروپ گیریهای متعدد آن در صفحات قبل موجود است، اما این بار با گذاشتن دو پایه روی تفنگ خطای بالایی را متحمل شدم..... دلیل آنرا نمی دانم، اما هر چه که هست گذاشتن دو پایه روی لوله تفنگ برنو تیراندازی آنرا دچار خطا می کند یا لااقل برای بنده این اتفاق افتاد...... لذا بنا به توصیه دوست خوبمون آسمان، بهتر است برای تیراندازی دقیق با این اسلحه از حالت خوابیده و بدون گذاشتن دو پایه استفاده کرد.......

RE: معرفي اسلحه برنو - Siavashshami - 2016-12-19 05:25 PM

دوست عزیز با سلام خدمت شما.دوپایه روی لول به دلیل اینکه در هنگام شلیک ارتعاش لول به هم میخوره تیراندازی با دقت مناسبی همراه نخواهد بود.بهترین نوع ۲ پایه آنهایی هستند که زیر قنداق پیچ میشه و هیچگونه ارتباطی با لولول ندارند.

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-12-19 10:23 PM

بله درسته
این اشتباه رو هم بنده مرتکب شدم وبا راهنمایی استاد کامران (کوهنورد ) بوسیدم گذاشتم کنار دمشون گرم
بله این پایه چون باعث میشه ارتعاش لول گرفته بشه ونیز موقع تیر اندازی مقداری از وزن سلاح وبدن تیر انداز رو به لول منتقل میکنه پس نتیجه میشه عدم دقت

RE: معرفي اسلحه برنو - Siavashshami - 2016-12-20 01:09 AM

آسمان جان با دوربین زایس ترا به نتیجه رسیدید؟بنده هنوز وقت نکردم یه گروپ درست و حسابی بگیرم

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-12-20 07:43 AM

دوربین خوب ومقاومیه وخیلی بیشتر از پولی که براش دادم ارزش داره( سرش به تنش می ارزد ) اما باید برای یه تیر اندازی دقیقتر وراحت تر به فکر یه دوربین بهتر وخیلی گرونتر بود

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-12-22 08:19 PM

سلام Khansariha (8)
عکس معروف زیر مربوط به اوایل جنگ تحمیلی است که در کتب دبستان بچه های دهه 60 دیده می شد......
تفنگ مربوطه برنو بوده که گویا در اوایل جنگ، بدلیل کمبود امکانات، کما بیش استفاده می شده..........