شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-11-02 09:50 PM

(2016-10-31 01:38 PM)siavashpayam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاسگزارم،از خریدش منصرف شدم،راستش دوباره رفتم تیراندازی کردم دیدم دقتش عالیه ولی بدون استثناء دیواره بیرونی تمام پوکه ها رو سیاه کرده،مطمئنا کپش مشکل داره و گشاد کرده وگرنه نباید سیاه کنه،خرید تفنگ گلوله زن هم چیزی نیست که با یکی دو ماه گشتن بتونی انجام بدی،باید بگردی،با هرماه تاخیر در خرید ممکنه کیسهای بهتری به آدم رو کنه،در هرصورت از راهنمایی بچه محل عزیزم سپاسگزارم،ته دس دورKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

سلام
بعلت جنس خشک وسخت پوکه دیواره پوکه کمتر باد میکنه واز لای پوکه مقداری دوده تا وسطای پوکه میاد که مهم نیست
یکی دیگر از علل پس دادن دوده کثیف بودن خزانه ست
ویکی از علل پس زنی دوده کم بودن باروته که بطور کامل نمیتونه پوکه رو باد بده وبا خزانه اببندی کنه
گلوله با شارژ بالاتر این مشکل رو نداره

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-11-09 06:51 AM

سلام
چند مورد از عللی که با عث میشه پس زنی دوده داشته باشیم 1 لق بودن (عقب وجلو کردن ) بیش از استاندارد گلن در کپ که اونهم عللی داره 1 یا شیارهای داخل کپ گشاد شده ویا 3 تا زایده ( خار ) گلن لاغر شدن البته این لقی رو زمانی میشه بررسی کرد که سوزن وفنر گلن رواز گلن خارج کرد ( گلن رو لخت کرد ) چون فنر سوزن مانع از یررسی این موضوع میشه ومورد بعدی له شدن وساییده ولاغر شده پیشانی جنگی گلن هست ( اونجایی که ته پوکه میشینه واماده برخورد سوزن میمونه ) برای فهمیدن این موضوعات میشه یک لایه چسب برق زد به ته یه پوکه شلیک نشده وگذاشت داخل خشاب وبا گلن برد به خزانه اگر گلن نخوابید خیلی خوبه واگر گلن خوابید دیگه مشخص میشه هد اسپیس هم مشکل داره وبا اضافه کردن لایه های چسپ میشه پی برد که گلن به ضخامت چند لایه چسپ عقب نشینی داره
خیلی وقته نگفتم اما الان میگم
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - alenentezar - 2016-11-10 07:13 PM

سلام بر دوستان و اساتید
من یک برنو کوتاه جنگی دارم . چند روز پیش رفتم تیراندازی . شیش تیر عشایری داشتم . در فاصله 30متری . ده سانت به راست میزد . ایا اسلحه مشکل پیدا کرده ؟
لطفا راهنمایی فرمایید

RE: معرفي اسلحه برنو - RAK - 2016-11-10 10:36 PM

با سلام . اگر تمامی همه تیرها تقریبا در یک نقطه برخورد کرده خیر اسلحه سالمه احتمالا مگسک یک مقدار به سمت چپ جابه جا شده
اگر در فاصل دیگر هم به راست میکشه مگسک رو میشه تنظیم کرد.

RE: معرفي اسلحه برنو - alenentezar - 2016-11-16 12:35 PM

جناب RAk با سلام و تشکر از راهنمایی من نگران بودم شاید اسلحه ایراد پیدا کرده باشد

RE: معرفي اسلحه برنو - Shatur - 2016-11-17 12:59 PM

سلام دوستان یه سوال داشتم در مورد برنو اینکه برنو کوتاه کالیبرهای مختلفی داره؟اگر جواب مثبته کالیبر متداول تو ایران کدومه؟ پیشاپیش تشکر بابت پاسخ

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-11-17 08:54 PM

برنویی که زمانی اسلحه سازمانی کشور بوده کالیبر متعدد درایران نداره وهمگی کالیبر 57*8 که اسم دیگش 57* 7/92 هست وفراوانی وارزانی فشنگ درایران شامل این کالیبره درهر 3 سایز برنو ( کوتا - وسط - بلند )

RE: معرفي اسلحه برنو - siamand - 2016-11-26 10:09 AM

با سلام خدمت تمامی اساتید گروه از مطالب آموزنده و مفید پست های قبلی نهیت استفاده را بردم . برای همگی آرزوی بهترین ها را دارم (مقایسه کلاس سه گانه).

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-11-27 08:14 PM

به به

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-11-28 06:06 PM

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گلم...... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

عکس زیر مربوط به یک پیر مرد عراقی است که در یکی از روستاهای شمال عراق آماده نبرد با داعش شده است..... جالب است که اسلحه آن برنو می باشد.......

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.