شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - siavashpayam - 2016-10-30 08:37 AM

درود بر شما،از پاسختون سپاسگزارم،متاسفانه جایی که رفتیم برای تیراندازی امکان بیش از شصت متر نبود،جنگل بود و در فاصله بیشتر درختها مانع میشدن،تقریبا 70 قدم از نصفه بلوکها دور شدیم و زدم،اما راستش از خرید گلوله زنی خیلی میترسم ،مخصوصا برنو بلند که خیلی باید طالب داشته باشه که در صورت ناراضی بودن بتونی بفروشی یا بعبارتی خریدار اول آخرش خودتی،مشکل قنداق و زاج به سادگی و یه هزینه کم حل میشه اما از سلامت خان میترسم،چون خودم نگاه کردم خانش معلوم بود و زنگ زدگی نداشت و خوردگی هم نداشت اما مطمئنا نگاه کردن من با نگاه کردن یه متخصص زمین تا آسمون فرق میکنه

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2016-10-30 09:21 AM

برنو بلند به خاطر قیمت پایینش طالب زیاد داره نگران نباش(برنو وسط با خان خوب از 10 میلیون قیمتش شروع میشه)
تفنگ و ببر پیش یه تعمیر کار زبده یه نگاه تو لول بندازه بهت میگه چه خبره
تو همین جا اعلام کن از کدوم شهری تا دوستان بهترین تعمیر کار اون دورو بر رو بهت معرفی کنن

RE: معرفي اسلحه برنو - siavashpayam - 2016-10-30 12:29 PM

درودی دوباره،دارید وسوسه ام میکنید هاKhansariha (95)Khansariha (95)،من از قائمشهر هستم،مازندران،توی شیرگاه یه تعمیرکار خوب به اسم خلیلی(اگر اشتباه نکنم) هست منتهی این خلیلی با اون اسلحه فروش دوسته و میترسم که با هم تبانی کنند،ایکاش این دور و بر دوستی بود که از گلوله زن سررشته داشت و میدادم ببینه

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2016-10-30 04:32 PM

داداش برو پیشه آقای جویباری ساری استاد گلوله زنیه
من همه کارای تفنگم و میدم به اون
اگه خواستی خودش میتونه برات یه خوبشو پیدا کنه
همیشه تو کارگاش کلی گلوله زن هست که نصفش مال اسلحه فروشاست و فروشیه
من نور هستم اگه مسیرت اینورا خورد میتونم ببرمت پیشه یه آدم وارد

RE: معرفي اسلحه برنو - siavashpayam - 2016-10-31 01:38 PM

سپاسگزارم،از خریدش منصرف شدم،راستش دوباره رفتم تیراندازی کردم دیدم دقتش عالیه ولی بدون استثناء دیواره بیرونی تمام پوکه ها رو سیاه کرده،مطمئنا کپش مشکل داره و گشاد کرده وگرنه نباید سیاه کنه،خرید تفنگ گلوله زن هم چیزی نیست که با یکی دو ماه گشتن بتونی انجام بدی،باید بگردی،با هرماه تاخیر در خرید ممکنه کیسهای بهتری به آدم رو کنه،در هرصورت از راهنمایی بچه محل عزیزم سپاسگزارم،ته دس دورKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2016-10-31 04:07 PM

باسلا:
دوست عزیز سیاه شدن پوکه مشکل تفنگ نیست بدلیل جنس بد پوکه های عشایریه . اگر دقت و سلامت سلاح رو تایید میکنید مطمءن باشید این دود زدن مربوط به مهمات نامرغوبه .این مشکلی عمومی است .
در هر صورت امیدوارم اونچه که دوست دارید رو پیدا کنید,

RE: معرفي اسلحه برنو - iman2636 - 2016-11-01 06:59 AM

با سلام. من هم یه برنو بلند ۱۳۰۹ دارم فوق العاده دقیق میزنه و سر لول تنگ . بدون دوربین . بدون استثنا همه پوکه ها رو هم دود میزنه . به سه تا تعمیرکار نشون دادم هر سه گفتن مشکلی از نظر گشادی نداره اسلحه و کپش هم هیچ مشکلی نداره . فقط ایراد رو از فشنگ دیدن . و اینکه اگه کپ گشاد کنه از گلنگدن دود میده بیرون . موفق باشید

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - siavashpayam - 2016-11-01 08:31 AM

جدا؟!!عجب،پس دوباره برم دنبال یارو به نظرتون؟میخوام بهش بگم یه دور زاجکاری هم برام بکنه تا 7.5 ازش بگیرم،البته میدونم اون قطعه چوبی زیر ستون درجه رو تعویض نمیکنه و خودم باید تعویضش کنم،اینجور که دوستان فرمودند مشکلی نیست فکر کنم باید برم ازش بگیرم ببرم پیش جویباری بدم تفنگ رو ببینه،سپاسگزارم،اگر تونستم یه چندتا عکس میگیرم از تفنگ میذارم اینجا

RE: معرفي اسلحه برنو - iman2636 - 2016-11-01 09:09 AM

بله دوست گرامی . من سلاحم تقریبا بکر هست چون اسلحه رو از انبار ارتش تحویل گرفتم و همه تعمیرکارها گفتند عالیه . منم روز اول این تردید شمارو داشتم ولی خداراشکر مشکلی نبود . همین دیروز یه هدفی رو نمیدونم دقیق چند متر بود ولی به اختیار خودم درجه رو روی ۷ گذاشتم سه تا سنگ رو قله یکی از کوههای اطراف بود نشونه گرفتم فاصله ۵ سانت سمت راستش زدم چون چندتا از دوستان داشتن تو دوربین نگاه میکردن اونا گفتن البته من خودمم خاکی که بلند کرد رو دیدم که کجا خورد . برنو بلند واقعا عشقه . با احترامی که برای بقیه کالیبرها قائلم ولی برنو اسلحه ای هست که باید عاشق باشی تا بری سراغش . ایشالا که موفق باشی و یه سلاح عالی رو صاحب بشی

RE: معرفي اسلحه برنو - sadeghhutsan - 2016-11-02 06:21 PM

(2016-11-01 09:09 AM)iman2636 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله دوست گرامی . من سلاحم تقریبا بکر هست چون اسلحه رو از انبار ارتش تحویل گرفتم و همه تعمیرکارها گفتند عالیه . منم روز اول این تردید شمارو داشتم ولی خداراشکر مشکلی نبود . همین دیروز یه هدفی رو نمیدونم دقیق چند متر بود ولی به اختیار خودم درجه رو روی ۷ گذاشتم سه تا سنگ رو قله یکی از کوههای اطراف بود نشونه گرفتم فاصله ۵ سانت سمت راستش زدم چون چندتا از دوستان داشتن تو دوربین نگاه میکردن اونا گفتن البته من خودمم خاکی که بلند کرد رو دیدم که کجا خورد . برنو بلند واقعا عشقه . با احترامی که برای بقیه کالیبرها قائلم ولی برنو اسلحه ای هست که باید عاشق باشی تا بری سراغش . ایشالا که موفق باشی و یه سلاح عالی رو صاحب بشی

اصلا برنو سعادت میخواد تا بتونی بهش برسی Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)