شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-08-14 12:39 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گاسکین جان این شکافدرجه برای هر3 سایز برنو ( کوتا وسط وبلند ) نصب شده واین 3 نوع برنو با گلوله یکسان رفتار متفاوتی دارند واگر هم از گلوله های متفاوت دراین 3 نوع برنو استفاده بشه که بازم شاهد تفاوتهای دیگری نیزدر رفتار مرمی خواهیم شد
هرعدد تقریبا نماینده 100 متره واز 1تا 20 نماینگر 100 تا 2000 متره که مثلا شما برای زدن هدفی تا 100 متر باید شکافدرجه روی عدد یک باشه وبرای زدن هدفی درفاصله 150 متری باید شکافدرجه روبرد روی 200 یا 2
جدای از این اعداد با تمرین وتکرار وکسب تجربه میشه هنگام نشانه روی با بالا اوردن ویا پایین بردن نوک لول ( مگسک ) وتغییر ارتفاع مگسک نسبت به شکاف شکافدرجه هدف رو بهتر زد ومیشه روی این قضیه مانور داد هرچند برای زدن اجسام کوچک چون درپشت مگسک پهن برنو گم میشوند کار کمی سخت خواهد بود
اگر کسی برنو رو دوربین دار نمیکنه میتونه یه مگسک زاپاس بخره وکمی باریکش کنه واین مگسک دستکاری شده رو روی برنو بذاره برای زدن اهداف کوچک وجلوگیری از گم شدن اهداف ریز پشت مگسک
یه مطلب که به ذهنم رسید اینه که به نظر این حقیر برای کسی که گلوله زن داره یا باید سلاح مجهز به دوربین رنج فایندر دار باشه ویا اینکه یه رنج فایندر جداگانه داشته باشه تا تخمین مسافتش حل بشه وبعد براساس اون میشه هدف زنی دقیقی رو تجربه کرد وازش لذت برد
دم اهالی انجمن همیشه گرم بادKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2016-08-14 01:45 PM

رنج فایدر دارم شاید دو سه ماهی بخوام از این سیستم استفاده کنم تا 200متر تیر اندازی با مگسک رو تجربه کنم بد نیست
شاید عصر رفتم تیر اندازی ببینم چکاره است تفنگم با مگسک

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-08-17 09:58 PM

(2016-08-06 02:57 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان و اساتید محترم. دوستان دوتا سوال دارم ممنون میشم اساتید لطف کنن و جواب بدن. اول اینکه برنو هنوز هم تولید میشه؟ یعنی سلاح گلوله زن برنو مدل 2015 یا 2016 هم وجود داره؟ و سوال دیگه اینکه برنو اسلحه ساچمه زن هم داره؟ یه تبلیغ خیلی قدیمی دیدم که برنو دو لول رو تبلیغ کرده بود.
ممنون از همگی
یا علی

برنو ساچمه زن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - talebeamoli - 2016-08-17 11:03 PM

یه دونه صفر صفر البته کالیبرش 30 06 بود فکر کنم
به مناسبت صد سالگی(دقیقا مطمین نیستم صد سالگی یا کمتر یا بیشتر... دقیقا یادم نیست) کارخونه برنو زدن
چند ماه قبل دیدم فروشی قیمت 80 میلیون تومان
آقا زاده ها تفنگهای نازنینی وارد میکنن
البته پاریال بهار قانون ورود سلاح به کشور تصویب شد من لایحه رو خودم شخصا خوندم
منتها قیمتها زیاده
البته برنو سوپر مگنام ساچمه زنی هم هست ولی کو فشنگ سوپر مگنام
یا باید سهمیه ای بهش زد یا ترک یا دست پر.....
ای دل غافل....

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-08-22 09:42 PM

با سلام خدمت دوستان.....Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
پیرو نظر دوست خوبمان آسمان، به نظر بنده نیز برای کسی که تفنگ گلوله زن دوربین دار دارد، داشتن رنج فایندر الزامی است. چون مثلا اگر دوربین برای فاصله 300 متری صفر شود، برای اینکه بتوان تیراندازی دقیقی داشت، باید در فاصله 300 متری از اهداف قرار بگیریم. لذا داشتن رنج فایندر ضروری به نظر می رسد.

RE: معرفي اسلحه برنو - mohammadalipoor - 2016-10-27 03:02 AM

سلام ب همه دوستان برنو بلند قیمتش الان چنده
پیشاپیش خیلی ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2016-10-27 07:49 AM

از اسلحه فروش بخری 8 تا 8.5
از دست بخری 6.5 تا 7.5
(این قیمت برای تفنگ جنگی هست نه تجاری شده)

RE: معرفي اسلحه برنو - mohammadalipoor - 2016-10-27 11:50 AM

خیلی ممنون

RE: معرفي اسلحه برنو - siavashpayam - 2016-10-29 08:36 AM

درود بر دوستان و برنو بازان عزیز،یه برنو بلند مدل 1309،با آرم تاج سالم،قنداق جنگی سالم اما نیاز به رسیدگی داره،باید یه دست سیلر کیلر بخوره تا قشنگ بشه،اما اون قطعه چوب زیر ستون درجه که نمیدونم اسمش چیه!! کمی شکستگی داره ونیاز به تعویض،از نظر زاج بدنه هم در حد معمول،برای تست تیراندازی رفتم با فشنگ عشایری از 60 متری با نخستین شلیک یه نصفه بلوک(تقریبا 15*15) رو زدم،کلا سه شلیک کردم که هرسه به هدف خورد از همون شصت متر و به نصفه بلوک،دست اسلحه فروشه و میگه 7.5،به یه اسلحه فروش دیگه نشون دادم گفت دور و بر 8 تومن،میخواستم راهنمایی کنید چقدر می ارزه،اصلا بخرم یا نخرم،سپاسگزارم

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2016-10-29 04:20 PM

سلام اگه از دقتش راضی هستی قیمتش عالیه سر معامله چونه هم بزنی 200 تا 300 هم میتونی تخفیف بگیری
من 3 سال پیش خریدم7300
ولی کاش تو 100 متر تیر میگرفتی اگه زد اونوقت تصمیم میگرفتی