شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - iman2636 - 2016-05-22 05:25 AM

(2016-05-19 10:44 PM)moshmosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-19 05:31 AM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-18 01:20 PM)moshmosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-18 12:07 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
آقا هم تفنگ هم حمایل مبارک باشه ولی فشنگها که سر و ته هستن !!! اینطوری که میریزن !!!خخخخخخ
_شوخی بود یه وقت دلگیر نشید - حیف تفنگ به این سالاری نیست کفش قنداق بهش پوشوندید ؟

وقتی می برم برا شلیک قنداقش زخمی نشه، باز و بسته کردن کفشک سخته گذاشتم بمونه، جریان این حمایل اینطوریه که بعد از خرید متوجه شدم اون بندی که به شونه می ندازی رو برعکس گذاشتن، به همین خاطر فشنگا سر تهن، باید ببرم یه کفاش محل اون بند رو عوض کنه

باسلام با
با عرض معذرت
دوست عزیز کامران خان درست میگن فشنگ ها سرو تهن بند قطار رو دست نزنید مشگلی نداره اون جایی که فشنگها در پوش داره از اون مشخصه که فشنگ رو چه جور بزارید

بند اشتباهی پرج شده بود، درست شده الان
میشه یه عکس از درست شدش بگیری

Sent from my HTC One using Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - mjp - 2016-05-22 03:02 PM

باسلام خدمت همه ی اساتید
دوستان من یک نمونه فشنگ نوک تیر ساخت ارتش خریدم ولی اونا رو که داخل اسلحه میزارم گلن خیلی سخت بسته میشه ولی فشنگ معمولی عشایری رو راحت میخوره خواستم ببینم ایراد از فشنگاست یا از تفنگ ؟؟؟؟ کالیبر فشنگ 57 *7/92
لطفا راهنمایی کنید
باتشکر

RE: معرفي اسلحه برنو - iman2636 - 2016-05-22 03:04 PM

(2016-05-22 03:02 PM)mjp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت همه ی اساتید
دوستان من یک نمونه فشنگ نوک تیر ساخت ارتش خریدم ولی اونا رو که داخل اسلحه میزارم گلن خیلی سخت بسته میشه ولی فشنگ معمولی عشایری رو راحت میخوره خواستم ببینم ایراد از فشنگاست یا از تفنگ ؟؟؟؟ کالیبر فشنگ 57 *7/92
لطفا راهنمایی کنید
باتشکر
میشه عکس فشنگ رو بذاری

Sent from my HTC One using Tapatalk

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-05-22 03:15 PM

حتما فشنگهای جدیدی که گرفتید مرمی هاش بلدتره اگه اینطور باشه هد اسپیس شما بسیار تنگ گرفته شده.

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - mjp - 2016-05-22 03:38 PM

بله، جناب حقیقی مرمی هاش بلند تره
هد اسپیس خوبه تنگ باشه یا بزرگ؟
این فضا چطور تنظیم میشه؟
با تشکر فراوان

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-05-22 03:41 PM

اگه گلن خیلی سخت بسته میشه و به حدی محکمه که اذیت میکنه باید یک چهارم دور یا نصف دور لول رو شل تر کنید.

حسین حقیقی

اگه زیاد تنگ باشه همین قصه که الان براتون پیش اومده ایجاد میشه اگرم زیاد باشه دقت سلاحتون پایین میاد و پوکه فشنگ شما هم دوده میزنه پس باید به اندازه باشه.

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-05-22 04:27 PM

ام جی پی عزیز ضمن خوشامدگویی سلاح شما برنو هست یا نخجیر 3 کالیبر 8 ؟؟ عکسی از فشنگ مورد نظر رو درکنار فشنگ عشایری بذارید ممنون میشم
شاید فری بوراین سلاح تنگ باشه ویا گلوله مذکور استاندارد نباشه

توی ارشیو خودم این عکسو یافتم
احتمالا منظور شما این گلوله اولیه ازسمت راست
دومی عشایریه
سوم وچهارم مهام با کیفیت مرمی متفاوت
اگر براتون مقدور بود شماهم از گلوله مورد نظر درکنار عشایری یه عکس بذارید
ممنونم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)دم اهالی انجمن همیشه گرم بادKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - mortezazadeh - 2016-05-22 05:12 PM

جناب حقيقى با مهام ٢٧٠شليك داشتم بعضى از اونها سردهانه پوكه دوده داشت چرا؟چرا بعضى از اونها درحاليكه سايز همه يكى بود

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-05-22 06:12 PM

این تقصیر جنس پوکه هاست ،چیز مهمی نیست.

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - mjp - 2016-05-22 10:32 PM

با سلام خدمت شما جناب آسمان
بله ،منظورم دقیقا همین نوع گلوله است
(با عرض پوزش آپلود تصویر بلد نیستم)
ضمنا اسلحه من برنو کوتاه ست
هنگام استفاده از فشنگ عشایری خیلی عادی گلن باز و بسته میشه و مشکلی نداره ولی هنگام استفاده از این نوع گلوله ها گلن در انتهای بسته شدن سفت میشه
من اولین باره که از این نوع گلوله ها گرفتم و این قضیه رو تجربه میکنم و خیلی رفته رو مخم .....
لطفا نظرتون و بگید چون خیلی واسم حیاتیه (خخخخخخ):Khansariha (8)