شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-04-06 03:54 PM

دوستان اگر جسارت نیست پیشنهادی داشتم مخصوصا برای مالکین برنوهای بلند ،فواصل تیراندازی رو بالا ببرید از پانصد متر به بالا و این سلاح رو به چالش بکشید صد متر و دویست متر که مثل روز روشنه این سلاح چیکاره است، در مورد بالستیک این سلاح در لانگ رنج اطلاعات بسیار اندکه بنده خودم هشت متوسط داشتم و با رفتارش کاملا اشنایی دارم اما در مورد برنوی بلند و بالستیکش بسیار کنجکاو هستم به گمان من که شبیه 270باید عمل کنه ،اگر دوستان لطف کنند و فواصل بلند رو ازمایش کنند خیلی مفید به فایده خواهد بود.

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-04-14 08:25 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-04-25 04:34 PM

سلام دوستان Khansariha (8)
در سفر روز یکشنبه اوباما به آلمان، گارد احترام در فرودگاه، از تفنگ ماوزر 98 استفاده کرد. جالبه که بعد از گذشت این همه سال، اما هنوز آلمانی ها از این تفنگ در مراسم های رسمی مختلف استفاده می کنند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - Mercury - 2016-04-26 07:48 AM

(2016-01-07 03:28 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی یه مطلب به ذهنم رسیده که باید درموقع فشنگ گذاری درخشاب باید رعایت کرد اینه که باید گلوله هارو به دیواره خشاب چسپوند طبق این عکس منظورمه

با عرض سلام خدمت جناب آسمان و سایر دوستان
آیا مثل این محافظ ماشه و محفظه خشاب گیر میاد

RE: معرفي اسلحه برنو - moshsh - 2016-04-26 09:01 AM

[تصویر: wzq9_ew2e.jpg]
آقای پاوئل ماوزر طراح اسلحه برنو
Paul_mouser

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-04-26 01:03 PM

(2016-04-26 07:48 AM)Mercury نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-07 03:28 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی یه مطلب به ذهنم رسیده که باید درموقع فشنگ گذاری درخشاب باید رعایت کرد اینه که باید گلوله هارو به دیواره خشاب چسپوند طبق این عکس منظورمه

سلام دوست گرامی ضمن خوشامدگویی
شاید فابریک گیر بیاد ویا اینکه تعمیرکار بتونه ضامن تخلیه خشاب رو بیرون تعبیه کنه چون برنوهای جنگی مادرزاد خودشون یه ضا من درعمق محفظه دارند که بافشردنش توسط مثلا یه فشنگ وکشیدن صفحه زیرین خشاب طرف محافظ ماشه فنر ومجموعه فشنگا یکجا خالی میشن جهت تنظیف وتعمیر
بیرون بودن ونبودن این ضامن درتخلیه خشاب یکی دو ثانیه فرق داره

به این ویدیو توجه بفرمایید

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-04-26 02:10 PM

ببخشید دوبار اول که کلیپ رو گذاشتم برای خودم قابل خوندن نبود
وبار سوم مشکل برطرف شد
ببخشید
دیدن این کلیپ هم خالی از لطف نیست

RE: معرفي اسلحه برنو - Colt - 2016-04-26 10:55 PM

سلام بر همه دوستان عزیز
امشب وسیله ای رسید از دیار کفر که فکر میکنم دغدغه فکری تمام کسانی هست که گلوله زن دارند البته همین جا جا داره از جناب آسمان عزیز که بنده را برای خرید راهنمایی کردن تشکر کنم واقعا دم استاد آسمان عزیز گرم. خوب این وسیله ها چیزی نیستن جز
Go gauge و Nogo gauge
که فکر میکنم در ایران خیلی نایاب باشه.
در زیر عکس هایی این وسیله و تست اسلحه خودم با اون رو مشاهده میکنید
[تصویر: Gonogo.jpg]
[تصویر: Gonogo1.jpg]
اندازه این وسیله به اینچ و میلیمتر
[تصویر: golnt.jpg]
[تصویر: golnt1.jpg]
[تصویر: Nogolnt.jpg]
[تصویر: Nogolnt1.jpg]
قیمت این وسیله به ازاء هر کدوم 50 دلار آمریکا که مجموعا 100 دلار تمام شد

تست اسلحه با
Go gauge

[تصویر: Gogauge.jpg]
[تصویر: Gogauge1.jpg]
همان طور که در عکس مشاهده میکنید گلن بسته شده که در اسلحه من انتهای بسته شده گلن خیلی خیلی کم سفت بسته شد

تست اسلحه با
Nogo gauge

[تصویر: Nogogauge.jpg]
[تصویر: Nogogauge1.jpg]
[تصویر: Nogogauge2.jpg]
[تصویر: Nogogauge3.jpg]
با این گیچ کلن بیش از 45 درجه بسته نمیشه.

درپایان این مطالب رو به این دلیل در این قسمت گذاشتم که اول به عشق و احترام جناب آسمان دوم اینکه این وسایل مشخصا مربوط به کالیبر 8.57 ماوزر هستش

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-04-26 11:18 PM

سهرابی جان مبارکه دمتون گرم بابت توضیحات وعکسهای خوب و مبینی که گذاشتید
خداروشکر وضع هد اسپیس وهد کلیرنس سلاحتون عالیه
مرحبا
شما به بنده لطف دارید
بی نعارف عرض میکنم احمدی کوچکترین عضو انجمنه وفقط در محضر اساتیدداره درس پس میده ودر حدی نیستم که بتونم برای کسی راهنما باشم چون خودم محتاجم اساتید دستمو بگیرند
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: معرفي اسلحه برنو - karbakhsh - 2016-04-27 12:55 AM

سلام. ببخشید نباید وقت دوستان بگیرم و جاشم شاید اینجا نباشه ولی من تنها به جناب احمدی استاد نمیگم و دیگر دوستان هم با من هم عقیده هستن. کارتون درسته جناب احمدی و حسین خان حقیقی. بدون شماها بحث گلوله زن داغ نبود. Khansariha (8)Khansariha (8)