شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-03-04 10:10 PM

اندازه چی رو بدونین ،شما باید اول دوربین رو انتخاب کنید با پایه تا اندازه شو بدونید ،مثلا برای دوربین من باید کاملا این دسته بریده بشه و دسته شکاری نصب بشه.

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-03-11 07:39 PM

سلام دوست عزیز Khansariha (8)
برنوی تمیزی دارید. طبق توصیه دوست خوبمون اول دوربین را انتخاب کنید. هر چند که دسته گلنکدن تفنگ شما به نظر به اندازه کافی خم شده است و مشکلی برای نصب دوربین ندارد........ بنده هم مدتی در فکر خم کردن دسته گلنگدن بودم. طرف می گفت 100 تومن میگریم و خم می کنم به شرطی که نصب دوربین را هم خودم انجام بدم و الا فقط برای خم کردن خالی دسته گلنگدن بیشتر می گیرم!!!!!!!....... Khansariha (226)

دسته گلنگدن هنوز خم نشده........
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2016-03-16 09:39 AM

[تصویر: 49e420160310-123758.jpg]
[تصویر: zgs_20160311_084938.jpg]
[تصویر: v3ls_20160310_123758.jpg]
برنو بلند 1317 بعد از بستن دو پایه هریس و کاور

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-03-22 10:35 PM

گاسکین جان سلاحتون مبارکه انشاالله به خوشی ازش استفاده ببرید
لطفا یه گروپ مهمونمون کنید
ایا با این روکش استتار که رقص لول رو میگیره دقت سلاحتون راضی کننده ست ؟؟
اگر دقت سلاحو کم میکنه از روی لول برش دارید
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-03-23 07:42 AM

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-03-23 06:46 PM

سلام Khansariha (8)
چند روز پیش نزد یکی از دوستانم بودم که یک برنوی کوتاه دارد. وقتی که می خواستم یک شانه فشنگ 5 تیری را در خشاب آن جاگذاری کنم، مجبور شدم خیلی فشار وارد کنم تا فشنگها جابروند. درصورتی که در تفنگ خودم با فشار معمولی (نه کم و نه زیاد) فشنگها درون خشاب جا می روند. البته برای جاگذاری فشنگها به صورت دانه دانه مشکلی نبود و انجام می شد و فقط در کارگذاری فشنگها به صورت یکجا با شانه فشنگ، نیاز به فشار داشت. شاید خشاب تفنگ دوستمان نیاز به روغنکاری داشته باشد. هر چند که خود ایشان از این وضعیت راضی بود.

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2016-04-02 07:28 AM

(2016-03-22 10:35 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گاسکین جان سلاحتون مبارکه انشاالله به خوشی ازش استفاده ببرید
لطفا یه گروپ مهمونمون کنید
ایا با این روکش استتار که رقص لول رو میگیره دقت سلاحتون راضی کننده ست ؟؟
اگر دقت سلاحو کم میکنه از روی لول برش دارید
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

با سلام و تبریک سال نو خدمت تمامی اهالی انجمن
نمیدونم با این دوربین لیپرز چینی 200متر که صفر کردم به راحتی قوطی کنسور ماهی رو 200 متر میزنه حالا تو فکرم یه دوربین خوب براش بخرم ولی کاور روی لول آنقدر فشاری نمیاره کاملا آزاده بازم نمیدونم شاید تاثیر داشته باشه Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-04-04 04:11 PM

سلام Khansariha (8)
چند روز پیش که با چندتا از دوستان رفته بودیم در دل طبیعت، فرصتی دست داد که کمی هدفزنی کنیم. هر کسی به یه چیزی به عنوان هدف شلیک کرد. من به یه ظرف خالی خامه شکلاتی از فاصله 70 متری (140 قدم) شلیک کردم. البته چون ظرف مربوطه خالی و سبک بود، تیر با اصابت به گوشه آن، آنرا پرتاب نمود اما ظرف شکسته نشد. شاید اگر آنرا با خاک یا آب پر کرده بودیم بهتر بود. ضمنا وضعیت تیراندازی، نشسته با تکیه گاه بود.

هدف.......

تفنگ.....

RE: معرفي اسلحه برنو - jonoobi - 2016-04-04 08:57 PM

مرحبا بدون دوربین خوب زدینKhansariha (256)
اگه امکانش بود تیر های بعدی رو به صورت گروپ تو این فاصله شلیک کنید تا دقت تفنگتون بهتر معلوم بشهKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-04-05 04:37 PM

سلام Khansariha (8)
ممنونم.... چشم حتما....... Khansariha (8)
ولیکن در فواصل 50 و 100 متری گروپ زیاد گرفتم و در تاپیک قرار دادم. اگر فرصت دست بده، قصد دارم فواصل بیش از 100 متر را تست کنم.