شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-02-21 07:26 PM

دوست عزیز سلاحت مشکل داره میتونه دو سه عامل داشته باشه ؛اگه تاپیک رو مطالعه کنید مواردی مثل شما راه حل براش توضیح داده شده.

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - mjp - 2016-02-22 09:19 PM

سلام بر همه اساتید و دوستان
یکی از دوستان اسلحه ش لول گشاد کرده و رفته پیش یکی از تعمیر کاران مجاز و اونم گفته میتونه دهانه لول رو تنگ کنه, گفتم ببینم آیا با این کار لول دوباره به حالت اول بر میگرده یا نه؟؟
با تشکر

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-02-22 10:07 PM

به هیچ عنوان دوست عزیز به حالت اول برنمیگرده و هزینه بی نتیجه ای خواهد بود این کار.

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - alikhajavi1987 - 2016-02-24 12:32 PM

با سلام خدمت دوستان و تشکر از اطلاعات خوبتون، اگر امکان داره تفاوت برنو کوتاه و متوسط و بلند رو اگه میشه بگید؟ و اینکه من به خاطر قیمت پایین برنو بلند میخوام بلند بگیرم اگر ایرادی داره برنو بلند لطف کنید راهنمایی کنید.

Sent from my LT30p using Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - sajadm - 2016-02-24 01:34 PM

(2016-02-24 12:32 PM)alikhajavi1987 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان و تشکر از اطلاعات خوبتون، اگر امکان داره تفاوت برنو کوتاه و متوسط و بلند رو اگه میشه بگید؟ و اینکه من به خاطر قیمت پایین برنو بلند میخوام بلند بگیرم اگر ایرادی داره برنو بلند لطف کنید راهنمایی کنید.

Sent from my LT30p using Tapatalk

ایرادی نداره فقط چون بلندتره یکم ارزونتره و الا مشکلی نداره من خودم و قاعدتا بردشم بیشتره بلندشو بیشتر دوست دارم البته برنو وسط خوش استیل تره به لحاظ اندازه ولی دقت کن سالمشو گیر بیاری و اگه با جواز عشایری گیر بیاری ارزانتر هم هست ولی دیگه بهش جواز شکار نمیدن و حالا کو شکار.
تفاوتشون فقط در اندازشون هست و اختلاف قیمت هم به همون دلیله برنو کوتاه چون حمل و نقلش راحت تره گرونتره و به دلیل کوتاه بودن لول صدا ی خروجی به گوش نزدیکتره و در نتیجه صدا بیشتر شنیده میشه
البته اگه تفاوت دیگه ای داشته باشه منم بی اطلاعمKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-02-24 03:00 PM

برنو بلند حمل ونقلش سخته همین
طول لول :
كوتاه 48 سانت
وسط:60
بلند:74
طول سلاح
كوتاه:98
وسط:110
بلند:124

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-02-24 05:39 PM

اسمان عزیز اگر حمل و نقلش سخته اما برنوی کوتاه و متوسط به لحاظ تیر زدن به گردش پاش نمیرسن اگر فشنگهای با شارژ قوی ودر حد معقول و استاندارد ریلود بشن براش با اون طول لول فکر بکنم غوغا بکنه و پا به پای کالیبرهای پر سرعت بیاد.

حسین حقیقی

یادمه یکی از دوستان چند سال پیش یکی داشت داد من براش تنظیم کنم ادم متمولی هم بود پنجاه تا فشنگ ام ام هم هراهش اورده بود سی متر خال یکسانتی رو زدم صد متر یه گوجه فرنگی رو دویست متر شیشه ماشعیرو زدم اون موقع برنو متوسط داشتم خیلی وسوسه شدم از چنگش دربیارم سلاحو اما بخودم نهیب زدم چیکار میخوای بکنی .خخخخخخ

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - abbasf - 2016-02-26 12:07 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان .این برنوی منه .لطفا نظر بدین

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-02-26 01:41 PM

سلاح زیبایی دارین دوست عزیز ،مبارکتون باشه.

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-02-26 07:35 PM

سلام
سلاح زیبایی است....... مبارک باشه ....... Khansariha (8)