شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-01-18 12:58 PM

مبارکه کلت گرامی
چرا ضامن وتوپی رو عوض نکردید که امنیت سلاح بالا بره

RE: معرفي اسلحه برنو - mortezazadeh - 2016-01-18 01:11 PM

سلام اسمان جان کلت عوض کرده فکر کنم یک مدل شبیه داکوتا گذاشتن با مارک تیمنی .کلت عزیز مبارک باشه بسیار زیبا ودوست داشتنی در اوردی کاش مگسک وشکاف رو برمیداشتی یا ازاین مگسک وشکاف تجاری مینداختی البته من شکاف خودش هست ولی مگسک رو تجاری گذاشت برام .باز سجادجان میگه پول برا این کارها ندید .خخخخ مثل قضیه قنداق باز شو کلی قسم وایه که بابا خوبه وکاربردی اخرش گفت نه بابا کار اضافست. ولی کلت جان هشت زیبایی دراوردی گروپش هم که نظر من رو کلن راجع به این کالیبر دگرگون کرد

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-01-18 02:22 PM

سلام اقای مرتضی زاده عزیز؛توی تصاویری که من دیدم توپی و ضامن سلاح جناب کلت فابریک هست و تعویض نشده فقط ماشه با تیمنی عوض شده.

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - Colt - 2016-01-18 02:56 PM

(2016-01-18 01:11 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اسمان جان کلت عوض کرده فکر کنم یک مدل شبیه داکوتا گذاشتن با مارک تیمنی .کلت عزیز مبارک باشه بسیار زیبا ودوست داشتنی در اوردی کاش مگسک وشکاف رو برمیداشتی یا ازاین مگسک وشکاف تجاری مینداختی البته من شکاف خودش هست ولی مگسک رو تجاری گذاشت برام .باز سجادجان میگه پول برا این کارها ندید .خخخخ مثل قضیه قنداق باز شو کلی قسم وایه که بابا خوبه وکاربردی اخرش گفت نه بابا کار اضافست. ولی کلت جان هشت زیبایی دراوردی گروپش هم که نظر من رو کلن راجع به این کالیبر دگرگون کرد

بنده ضامن را تعویض نکردم البته اشتباه کردم که ماشه ضامن دار نخریدم. از ضامن هایی هم که روی گلن نصب میشن خوشم نمیاد چون باید در گلن تغغیراتی به وجود بیادو همین الان با اینکه پایه دوربین کوتاهه ضامن درگیر میشه و خودم عادت دارم تا نخوام تیر بندازم تفنگ رو مسلح نمیکنم. اتفاقا مگسگ و شکاف درجه برای پراخت لول و زاجکاری برداشته شد اما به علت لول 16 بودن زیاد جالب نشد و از نظر ظاهری هم مگسگ های تجاری موجود چنگی به دل نمیزد و مال خودش دوباره نصب شد.

در کل قابل شما عزیزان رو نداره

RE: معرفي اسلحه برنو - sajadm - 2016-01-18 03:03 PM

به نظرم اگه بخوان مگسک و شکاف درجه رو دستکاری کنن بهتره کلا برش دارن شکل سلاحهای مدرن میشه جدا از اون قشنگ تر ه البته به نظر خودم.اما برای برنو با مگسک و شکاف درجه بهتره چون شکل کلاسیکش حفظ میشه
در مورد اون خشاب باز شو که گفتید خوبه اما کلا نظرم اینه که هرچی که دارم در صورت امکان جدیدترینش باشه اما با اولیت این کارو میکنم چون پولشو باید جور کنم بالاخره هرچی آپشن بیشتر باشه بهتره ولی بازم ...Khansariha (399)

RE: معرفي اسلحه برنو - alenentezar - 2016-01-18 05:47 PM

جناب کلت مبارکه . فوق العاده زیبا است

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2016-01-19 10:26 AM

دوستان فشنگ 8.57 دو نوع مرمی داره که یکی مهام و دیگری که ظاهری مثل 8.57 مهام داره ولی وقتی به مرمی دقت میکنین معلومه که سرب سر مرمی ه جورایی با 8.57 های مهام تفاوت داره و پشت فشنگ هم فقط نوشته 8.57 ،و دیگه مهام ننوشته ...دوستان استفاده کردین ؟ حالا نمیدونم خطای دیده یا نه ولی احساس میکنم قطرشون از 8.57 مهام بیشتره .... به اسلحه فشار میارن یا نه ؟
من متاسفانه عضو آپلود ...نیستم که عکس بزارم ... یعنی نمیشه که عضو شم حالاچرا سایت اجازه نداده نمیدونم Khansariha (172)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-01-19 01:15 PM

من نمیدونم منظورتون چه فشنگیه اما مهام های سافت پوینتی وعشایری جنگی وفشنگ جنگی سهمیه توی کارتن همه شون کالیبر 57*8 هستن با قطر مرمی یکسان 8/2 اما با گرین مختلف که باعث کم وزیاد شدن طول مرمی میشه وربطی به قطر( کالیبر) مرمی نداره اگه نمیتونید از اپلود سنتر انجمن عکس بذارید اینجارو کلیک بفرمایید وضمنا در پیکو فایل ثبت نام نکنید فقط اپلود کنید چه فیلم چه عکس تا بعدا که مدیریت محترم وزحمت کش مشکلتونو حل بفرمایند
عکسارو بذارید ببینیم تا بشه بهتر نطر داد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-01-19 01:19 PM

عین همون فشنگی هست که اقای جنوبی میگفتن و شما توضیح و تصویر گذاشتید اگر نیمروز عزیز به چند پست عقب تر برگردن مشاهده میکنند.

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2016-01-19 02:45 PM

اره استاد حسین درست فرمودن ،منظورم همون دوتا مهام سر سربی هستش ...
آسمان عزیز چشم ،متوجه شدم ...اولین فرصت عکس ها رو ارسال میکنم