شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - esmaeil1356 - 2016-01-17 11:36 AM

دوستان در ارسال تصاوير دقت كنن پائين تمام پستها هم عنوان شده حجم عكسها را كم كنيد دوستان متعرض هستند به مشكل دير لود شدن صفحاتي كه عكس در آنهاست پس از دوستان تقاضا ميشه حجم تصاوير ارسالي را كم كنن يا بصورت لينك در تاپيك قرار بدن[color=#FF0000]

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-01-17 01:53 PM

استاد اسماعیل گرامی جسارت بنده رو ببخشید ای کاش ارسال دوست خوبمونو حذف میکردید وایشون ریسایز شده دوباره عکس سلاحشونو میذاشتن دود از کله من وسیستمم بلند شده از بس حجم عکسا بالاست به جان خودم بوی سوختگی میاد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

(2016-01-17 10:57 AM)mosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[align=right] ، دقت کشنده ای داره،

من عاشق این جمله شدم
دمت گرم
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
مثل اکثر برنوها شماره گلن با کپش یکی نیست
حیف

RE: معرفي اسلحه برنو - Marksman - 2016-01-17 02:11 PM

باور کنید با اینترنت 4 مگ هم این صفحه به زور باز می شد...من موندم دوستمون با چه زحمتی اینها رو آپلود کرده بودن.Khansariha (226)

به هر صورت پست ویرایش و تصاویر به صورت لینک قرار داده شد تا برای همه قابل استفاده باشه...Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-01-17 02:17 PM

ممنونم استاد مهدی عزیز خدا خیرت بده

دم تیم مدیریت همیشه گرم باد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - mosh - 2016-01-17 06:49 PM

شاید حجم عکس ها زیاد باشن اما با نت 512 بارگذاری شدن، زمانی هم نبردن، در عجبم. بهرحال ما در خدمتیم

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2016-01-17 11:12 PM

کلت عزیز اگر امکانش هست برا شما ،لطفا عکس اسلحتون رو با دوربین که روش نصب کردین بزارین که همه 8 یا لذت ببرن ... البته قبلا بدون دوربین دیدیم عکس اسلحه شما رو
البته اگر امکانش هست...

RE: معرفي اسلحه برنو - Colt - 2016-01-18 09:29 AM

(2016-01-17 11:12 PM)nimrooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلت عزیز اگر امکانش هست برا شما ،لطفا عکس اسلحتون رو با دوربین که روش نصب کردین بزارین که همه 8 یا لذت ببرن ... البته قبلا بدون دوربین دیدیم عکس اسلحه شما رو
البته اگر امکانش هست...

سلام دوست عزیز
بله حتما امکانش هست.
اینم خدمت شما و سایر دوستان گلم
عکس آخر هم نمایی از داخل دوربین و میل دات ها

[تصویر: G1.jpg]

[تصویر: G2.jpg]

[تصویر: G03.jpg]

[تصویر: G4.jpg]

[تصویر: S01.jpg]

RE: معرفي اسلحه برنو - vakil - 2016-01-18 09:48 AM

کلت عزیز اسلحتون بسیار زیباست
مبارکتون باشه مخصوصا چوب قنداقش بسیار خوش رگه و نقشه هست
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-01-18 10:09 AM

بسیار زیبا مبارک باشه ،جناب کلت عزیز و گرامی.

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2016-01-18 10:17 AM

ممنون از جناب کلت عزیز ،مبارکا باشه بسیار زیبا و حرفه ای هست اسلحه شما ...