شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2016-01-11 04:21 PM

دوستان عزیز و برنو به دست ، دیروز من رفتم چندتا تیر انداختم ،عشایری همه دوده زدن ولی 8 مهام دوده نمیزد ... جالب بود برام ....

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-01-11 05:33 PM

دوست عزیز جناب الن وقتی حدسی نست به عیب کارکرد قطعه ای در سلاح زده میشه باید با قطعه یدکی تست کرد تا یقین حاصل بشه عیب از همینجاست یا نه وگرنه فقط با حدس زدن اونم از راه دور سلاح شما مشکلش برطرف نمیشه.دوستان تا اینجا نظرات متفاوتی دادن ؛نظر بنده از ابتدا نقص در سیستم کارکرد فنر بود حالا هم با توجه به دیدن فیلم شما بر روی همون عقیده هستم مضاف بر اون شاید صفحه خوراک هم ساییدگی چیزی داشته باشه ؛شما این دو قطعه رو بصورت قرض از سلاح یکی از دوستان تهیه؛ تعویض و ازمایش کنید احتمالا رفع عیب خواهد شد انشالله.

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - Colt - 2016-01-11 07:17 PM

(2016-01-11 04:21 PM)nimrooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز و برنو به دست ، دیروز من رفتم چندتا تیر انداختم ،عشایری همه دوده زدن ولی 8 مهام دوده نمیزد ... جالب بود برام ....

به نظرم بخاطر جنس پوكه هاست. جنس پوكه مهام بهتر از عشايري هستش

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-01-11 10:38 PM

(2016-01-11 04:21 PM)nimrooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پوکه ها نرم باشند برگشت دوده نداریم اما اگه سخت وخشک باشند برگشت دوده داریم

RE: معرفي اسلحه برنو - alenentezar - 2016-01-11 11:24 PM

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز و جناب حقیقی
ممنون از راهنمایی جنابعالی و اسمان بزرگوار . حتما این موضوع را چک خواهم نمود
با تشکر

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2016-01-12 01:04 AM

با تشکر از دوستان ...Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - mosh - 2016-01-16 01:41 PM

تصاویر برنو بلند من
ساخت 1317
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-01-16 02:13 PM

دوست گرامی مبارکه
من چون عشق موتورم میدونم این قفل چیه
قفل چرخ جلو موتورسیکلت
مرحبا به این سلیقه

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-01-16 11:05 PM

RE: معرفي اسلحه برنو - mosh - 2016-01-17 10:57 AM

[align=right]اینام چند تا عکس بیشتر ازاسلحه برنو بلندم، قبل اینکه بدمش تمییز کاری و زاج کاری، ترسیدم زنگ بزنه کمی بهش رسیدم.
واقعا تفنگ شکیل و زیبایی هست، پیشنهاد من به خریداراش اینه که سعی بکنید حالت قدیمی بودنش رو حفظ بکنید، اگر دنبال گلوله زن هستید برید 270 یا نخجیر3 بخرید، برنو ها رو حیف نکنید، من دوستانی رو دیدم که برنو بلند خریدند، بعد رفتن با کلی هزینه لوله، قنداق و همه چیزش رو عوض کردن، شده شبیه تفنگ بادی اما گلوله زن، حیفه، این کار و نکنید، اسلحه برنو بلند رو من از شهر شوش خوزستان خریدم و از طریق پست به من ارسال شد، یکی از شروط خریدم فابریک بودنش بود، با کلی سر و کله زدن موفق شدم آرم شاهی رو روی تفنگ حفظ بکنم، الانم زدمش به دیوار اتاق خونم، هر موقع هوس تیراندازی کردم می رم چندتا شلیک می کنم، دقت کشنده ای داره، از 200 متری خیلی راحت ابعادی به اندازه کیس کامپیوتر رو می زنه، فک می کنم خوبه، بعد مجددا تمییز کاری و نصب در محل سابقش. بهیچ وجه باهاش شکار نمی کنم، چون وظیفه ما حفظ محیط زیست هست.
خلاصه قدر این تفنگ ها رو بدونید، اینا پیرمردهای 80ساله هستند

اینم گلوله هاش