شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-01-07 04:39 PM

سلام
درسته....... اگر این کارو نکنیم ممکن است فشنگها کج شده و گیر کنند.......
در استفاده از شانه فشنگ هم همین عمل انجام می شود و فشنگها همگی به شانه و شانه هم به دیواره خشاب می چسبد و با یک فشار ساده، فشنگها به راحتی یکی پس از دیگری درون خشاب جا می روند.....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-01-07 07:47 PM

الن جان به ویدیو های زیر توجه کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - alenentezar - 2016-01-07 09:58 PM

جناب اسمان خیلی ممنون از توجهتان
موارد را حتما عملیاتی میکنم . حتما فیلم ان را هم اپلود میکنم
دقیقا من هم مثل اقای سجاد احساس میکنم فنر انگار قوی تر از حد معموله
با تشکر

RE: معرفي اسلحه برنو - alenentezar - 2016-01-10 09:24 AM

با سلام و عرض ادب خدمت جناب اسمان
فرموده بودید فیلم عملکرد گلن را تهیه کنم . این امر انجام شد و امروز در ادرس زیر آپلود کردم

لطفا راهنمایی فرمایید.
با تشکر
جناب آسمان فیلمی را فرموده بودید دیدم فکر میکنم در این فیلم فنر کم باز شده و باعث میشد که فشنگ در زیر گلن قرار گرفته و در حرکت بسمت لوله بمشکل بر میخورد . اما در تفنگ بنده ته فشنگ دقیقا مماس با خود گلن میشود . لطفا فیلم ارسالی بنده را مورد بررسی دهید

RE: معرفي اسلحه برنو - sajadm - 2016-01-10 12:36 PM

(2016-01-10 09:24 AM)alenentezar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب خدمت جناب اسمان
فرموده بودید فیلم عملکرد گلن را تهیه کنم . این امر انجام شد و امروز در ادرس زیر آپلود کردم

لطفا راهنمایی فرمایید.
با تشکر
جناب آسمان فیلمی را فرموده بودید دیدم فکر میکنم در این فیلم فنر کم باز شده و باعث میشد که فشنگ در زیر گلن قرار گرفته و در حرکت بسمت لوله بمشکل بر میخورد . اما در تفنگ بنده ته فشنگ دقیقا مماس با خود گلن میشود . لطفا فیلم ارسالی بنده را مورد بررسی دهید

داداش فیلم سینمایی گرفتی؟فک نمیکنی حجمش یکم زیادهKhansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - alenentezar - 2016-01-10 06:36 PM

با سلام جناب سجاد . تست زدم راحت باز شد . اگر حجمش را کم کنم شاید کیفیت تصویر پایین بیاد .
با تشکر

RE: معرفي اسلحه برنو - sajadm - 2016-01-10 07:33 PM

آره گفتمش ممنون بهش نمیاد راحت دانلود بشه
Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-01-10 09:13 PM

الن جان ممنونم بایت ویدیو
طبق انچه من دیدیم گلوله اخری وقتی تنها میشه وگلوله ای نیست که اونو پایین تر نگه داره به همین دلیل یه ذره بالاتر از حد معمول بالا اومده وناخن به جای گاز گرفتن پوکه اونو هل میده جلو به پیشنهاد من شما خشاب برنو رو باز کنید و دیواره سمت راست وچپ رو که علامت زدم یه ذره با انبردست ویا با اچار فرانسه به داخل خم کنید تا گلوله رو یه ذره پایین تر نگه داره به نحوی که پایین تر از ناخن واقع باشه وناخن بتونه پوکه رو گاز بگیره

]url]

RE: معرفي اسلحه برنو - alenentezar - 2016-01-10 09:59 PM

جناب اسمان ممنون از راهنمایی . دقیقا موضوع مشکل را دقیق تشخیص دادید . حتما فرموده شما را عمل خواهم نمود. تنها سوالی که برام ایجاد شده اینکه چرا این اتفاق افتاده ، ایا دلیل خاصی باعث بروز این مشکل شده است؟

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-01-11 07:09 AM

دلیل این قضیه میتونه یا دستکاری خشاب باشه توسط صاحبان قبلی ویا استفاده زیاد ونامناسب از سلاح که موجب ایجاد اشکال در سلاح شده چند رو زپیش مغازه اسلحه فروشی بودم یه بنده خدایی یه برنو بلنداورده بود واسه فروش گلن و قطعاتشو دستکاری کرده بود که دیگه نمیشد به این سلاح اعتماد کرد به نحوی که بعد از مسلح کردن سلاح اگه ابرو تو بالا میبردی به طور اتوماتیک وار خخخخخخخخخخخ بنگ دیگه چه برسه بخوای سلاحو دست بگیری ویا جابجا کنید
امیدوارم که مشکلتون برطرف بشه
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد