شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - alimaleki - 2016-01-01 08:20 PM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)به حق چیزهای نشنیده Khansariha (367)سرنیزه را قرض گرفته ؟؟؟Khansariha (367)Khansariha (290) که با سرنیزه چه کار کند ؟؟در قوطی کنسروباز کند؟؟Khansariha (367)Khansariha (367) ولی زیاد نگران نباش دوست عزیز اقاییbettles به نظر من قشنگ تر وبا کلاس تر هم شدهKhansariha (219)اگر دوست دارین مثل اولش بشه براحتی امکان پذیر است مقداری پولیش نرم را روی پارچه نرم بکشید وبا حوصله ودقت از اولش هم سفید تر وبراق تر میشود Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-01-01 08:30 PM

خخخخخخخخخ........ ای کاش لااقل در قوطی کنسرو باز می کرد، اما بدون اجازه رنگش نمی کرد خخخخخخخ......... قراره فردا نشون یکی از دوستانم بدم که تو زمینه زاجو این صحبتها ید طولایی داره، اگر ایشان هم نظرش مثل دوست خوبمون alimaleki مثبت بود، شاید گذاشتم به همین صورت بمونه.......... از راهنمایی دوستان متشکرم..........Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2016-01-01 09:53 PM

(2016-01-01 06:42 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
عرض شود که یکی دو هفته پیش سرنیزه برنو را قرض دادم به پسر عمم که یه تفنگ 270 داره....... حالا با تفنگ 270 سرنیزه برنو به چه دردش می خوره بماند خخخخخ........ ایشان پس از چند روز سر نیزه را پس آورد اما من چکش نکردم، ولیکن حالا که چک می کنم، می بینم که رنگش تغییر کرده، دقیقا نمیدونم چه کار کرده اما تغییر رنگش مشهوده....... فعلا هم تلفنشو جواب نمیده.......Khansariha (367)

عکس سرنیزه قبل از قرض دادن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس سرنیزه بعد از پس آوردن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر مننیت اون بنده خدا تر و تمیز کردن این سرنیزه بوده . اتفاقا الان قشنگ تر شده
اشتباه تایپی داشتم که متاسفانه دکمه ویرایش رو نمی بینم . این دکمه space لپ تاپ من خوب کار نمی کنه و کلمات به هم می چسبند

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2016-01-02 02:21 PM

باسلام خدمت دوستان

دوست عزیز سلیقه خودت مهمتره ولی سرنیزه الان خیلی قشنگترشده.

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-01-02 08:17 PM

سلام
ممنونم دوستانKhansariha (8)Khansariha (8)............. عرض شود که با ایشان تماس گرفتم، گویا قصد داشته که با زدن زاج و قشنگ کردن سرنیزه، بنده را سورپرایز کنه و به همین خاطر هم چیزی نگفته، ولیکن بهتر بود قبلش یه نظری از ما می گرفت تا لااقل شوکه نشیم خخخخخخخخخخخ.......... به نظر خودم هم بهتره که به همین صورت باشه........... ولیکن تجربه این شد که هیچ وقت تفنگ و یا لوازم اونو به کسی قرض ندیم، حتی اگر طرف شکارچی با سابقه باشه.............Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - talebeamoli - 2016-01-02 09:19 PM

من برام یک سوال پیش اومده دوستان اگر بنده رو راهنمایی بفرمایید سپاسگزار میشمKhansariha (8)

برای زدن تشی تو شرایطی که امکان استفاده از ساچمه زنی نباشه ....... بخاطر فاصله بالای 70 متر

اگر بخوایم با برنو بزنیم امکانش هست از نوع خاصی از فشنگ برنو استفاده بشه که تخریبش خیلی خیلی کمتر باشه

و لاشه سالم بدست بیاد؟

یا مثلا با گرین خیلی کم..... هم بشه از شر آفت بودنش خلاص شد و هم اینکه بشه از گوشتش استفاده کرد

منطقه ای هست که تشی ها اشک کشاورزهارو در آوردن.... ولی نمیشه بهشون نزدیک شدKhansariha (8)
سپاسگزار از دوستان بزرگوار

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2016-01-02 09:23 PM

با سلام دوست عزیز مگر تخریب برنو چقدر هست که تشی رو از بین ببره ،شما خرگوشم با برنو بزنی همه گوشتش برای استفاده باقی میمونه چه برسه به تشی .

حسین حقیقی

همین فشنگهای عشایری کم تخریب ترین فشنگهای برنو هستند.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-01-02 09:26 PM

هرگاه خواستید کمترین تخریب ایجاد بشه ازفشنگ جنگی فول متال مثل( فشنگ عشایری ) استفاده کنید وبرای تخریب بیشتر از فشنگای سافت پوینت ( سرسربی ) وهالو پوینت( سر حفره ای ) بهره ببرید فشنگای جنگی از شکاری دقیقتر وکم افت ترند
فقط همیشه قبل از زدن شکار پشت هدف رو در نظر داشته باشید که خدای نکرده به کسی یا اموالی اسیب نرسه

RE: معرفي اسلحه برنو - talebeamoli - 2016-01-02 09:31 PM

سلام حسین عزیز و جناب احمدی بزرگوار
سپاس از راهنمایی تون

راستش تا بحال به چنین شکارهایی با برنو نزدم

چون فاصله کم هست گفتم شاید گوشت رو خیلی خراب کنه

فشنگ عشایری هم یه تعداد تهیه کردم
به نظرتون فشنگ برنوی زیر 100 گرین هم میشه پیدا کرد؟

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-01-02 09:59 PM

سلام
دوست عزیز بنده از فاصله 200 متری با برنو و فشنگ عشایری یه شلیک به هندوانه داشتم که در پست 2014 می توانید نتیجه اونو مشاهده کنید، شاید یه حدودی دستتون بیاد............. البته نمیشه به تشی تعمیمش داد...............Khansariha (8)