شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-31 11:14 PM

سلام اینگونه اکسیده وتیره شدن رنگ ناشی از رطوبت هوای محیط بوده برای چاره این کار یا باید محیطی خشک رو انتخاب کرد ویا باید گلوله هارو در جعبه های مخصوص حمل ونگهداری گلوله نگه داری کرد اگر این جعبه مخصوص گیر نیومد میشه از ظرفهای استوانه ای شکل استفاده کرد که پوکه ها درتماسند اما دیگه مرمیها با هم درارتباط نیستند واگر خواستید پوکه ها هم درارتباط نباشند میتونید با چیزی اونا رو از هم دور نگه داشت و این جعبه ها باید دارای درب فیتی باشند و اطراف درب رو هم با چسپ اببندی کرد و از رطوبت گیر هم در اونا استفاده بشه تا رطوبت گیر بتونه رطوبت داخل جعبه رو جذب کنه ( رطوبت گیر در کارگاههای ساخت درب و پنجره و شیشه دوجداره upvc پیدا میشه )
همانطور که علی جان گفتن عرق دست حالت اسیدی داره ومیتونه چنین اثاری رو برجا بذاره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - mjp - 2015-12-31 11:52 PM

با سلام...........
دوستان میشه برای نگه داری فشنگ از خود جلد پلاستیکی فشنگ های عشایری هم استفاده کرد چون هیچ گونه نمی رو به داخل نمیده, من از این راه استفاده میکنم و تا الان به مشکلی بر نخوردم تا ببینیم نظر دوستان چی باشه...........

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-31 11:58 PM

از دوستان عزیزم به خاطر راهنمایی مفیدشان بسیار سپاسگزارم...........Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-01-01 06:42 PM

سلام دوستان
عرض شود که یکی دو هفته پیش سرنیزه برنو را قرض دادم به پسر عمم که یه تفنگ 270 داره....... حالا با تفنگ 270 سرنیزه برنو به چه دردش می خوره بماند خخخخخ........ ایشان پس از چند روز سر نیزه را پس آورد اما من چکش نکردم، ولیکن حالا که چک می کنم، می بینم که رنگش تغییر کرده، دقیقا نمیدونم چه کار کرده اما تغییر رنگش مشهوده....... فعلا هم تلفنشو جواب نمیده.......Khansariha (367)

عکس سرنیزه قبل از قرض دادن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس سرنیزه بعد از پس آوردن

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-01-01 07:29 PM

من اینجور چیزارو به پسر خودم هم قرض نمیدم چه برسه به پسر عمه وعمو
به جان خودم
اگه به من میگفت قرض بده
میگفتم صدات نمیاد خخخخخخخخخخ
خدارو شکر کن پس اورده

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-01-01 07:56 PM

واقعا............ تازه میخواست تفنگمو قرض بگیره و جاش 270 بم بده، که گفتم حرفشو نزن........ که بعدش به سرنیزه راضی شد خخخخخخخخ...... البته اشتباه کردم و از این به بعد چیزیو قرض نمیدم، چون اگر طرف خرابش کرد، دیگه از دستت رفته............

RE: معرفي اسلحه برنو - Korkori - 2016-01-01 07:59 PM

دوست عزیز ممکنه بش زاج زده باشه.........

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-01-01 08:02 PM

واقعا؟؟؟؟............. یعنی زاج این رنگی میکنه؟؟؟؟؟........Khansariha (226)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2016-01-01 08:07 PM

یه ازمایشی رووش انجام داده

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2016-01-01 08:18 PM

(2016-01-01 08:07 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه ازمایشی رووش انجام داده

واقعا؟؟؟؟........... یعنی می خواسته زاج بزنه اما نتونسته؟؟؟؟............