شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-22 10:03 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم یه عکس از دوران سربازی بنده (1317) خخخخخخخخخ

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-22 10:07 PM

واقعا جناب احمدی؟

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - yahyarav - 2015-12-22 10:18 PM

سلام آقای احمدیKhansariha (8)
پس بااین اوصاف حدودا۱۰۰سالی میشیدخخخخخKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-22 10:51 PM

نه حسین جان صرفا یه شوخی بود
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-22 11:24 PM

سلام دوستان
در عکس زیر طرف داره تو یه محیط کوچک با ماوزر 98 تیراندازی میکنه........ هر چند که پشت هدف چوبه، اما در مجموع کار خطرناکیه......... من تجربه برخورد مرمی با سنگ و متلاشی شدن اونو داشتم که قبلا راجع بش گفتم.........
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-22 11:43 PM

من بارها با برنو وفشنگای فول متال وسافت پوینتی به سنگ از فاصلهای بالای 50 متر زدم وخوردش کرده عجب صدای وحشتناک باحالی رو میده تقریبا مثل صدای وقتیه که دل یه عاشق میشکنه که هیشکی جز خودش نمیشنوه
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-23 08:24 PM

سلام دوستان
اون دوپایه ای که در عکس زیر هست روی لول بسته شده...... آیا فروشگاههای شکار از این نوع دوپایه ها دارند؟؟؟؟؟؟؟.... انواعی که بنده دیدم زیر اسلحه به چوب پیچ میشن......
(ضمنا جالبه که طرف، بدنه اسلحه رو با کاور چرمی پوشانده......)

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-23 08:30 PM

بله دوست عزیز دارن اما به نظر من پایه های مناسبی نیستند ،چون به هنگام استفاده لول رو اهرم قرار میده و دقت رو پایین میاره.

حسین حقیقی

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-23 09:08 PM

منم با حسین جان موافقم این پایه در جای بدی نصب شده جای پیشنهادی من اینجاست

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-23 09:55 PM

اما دوستان
خدا وکیلی عجب دوپایه ایه....... من که تو شهرمون از اینا ندیده بودم....... تمام دوپایه هایی که دیده بودم همه باید پیچ می شدن و تفنگو خراب می کردن...... Khansariha (8)