شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-10 12:23 AM

منظور شما این ویدیو هست / تقدیم به اهالی با صفای انجمن /
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-10 08:52 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچند تکراریه ولی شاید به درد کسی خورد

RE: معرفي اسلحه برنو - vakil - 2015-12-10 09:01 AM

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
تقدیم به جناب احمدی عزیز
آسمان جان کلیپی توی یوتوب دیدم که نحوه آزاد سازی فنر سوزن اسلحه رو بدون چکاندن ماشه میداد (با استفاده از گلنگدن و ماشه )
اگر داشته باشید و اینجا برای من و دوستان عزیز قرار بدید ممنون میشم

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-10 12:43 PM

چشم اگه پیدا کنم میذارم
اما راحته به این ترتیب :
وقتی گلن عقب اورده شده قبل از هل دادنش به جلو باید ماشه رو فشارداد ونگه داشت ( با این کار زبانه ماشه پایین میمونه ودرگیری بین پایه سوزن وماشه ازبین خواهد رفت ) بعد اقدام به جلو بردن گلن وخواباندنش کرد با این کار فنر ازاده ونوک سوزن از پیشانی جنگی گلن بیرون اومده
یه مطلب اینجا باید ذکر بشه ومهم هست اینه که این کارارو باید بدون گلوله انجام داد به این دلیل که سوزن وفنر ازاد شده چاشنی رو تحت فشار قرار میدن وخدای ناکرده موجب انفجار ناگهانی وناخواسته میشه
به یاد داشته باشید اولین اشتباه درمورد سلاح اخرین اشتباه خواهد بود
به ویدیو زیر توجه فرمایید
نحوه کار پایه سوزن -سوزن- گلن وماشه

RE: معرفي اسلحه برنو - vakil - 2015-12-10 01:26 PM

آسمان جان فکر میکنم لینک مشکل داره و پخش نمیشه
Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-10 01:32 PM

اسمان عزیز تا حالا با فشنگ ریلود شده عشایری تیر انداختی؟

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-10 02:37 PM

سلام حسین خیر متاسفانه لوازم ریلود رو ندارم وفشنگارو بدون دستکاری وزن کشی میکنم واونایی که دریه حد هستن مثلا( 24.01-24.10_ 24.11-24.20) رو شلیک میکنم

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-10 09:19 PM

(2015-12-10 08:52 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچند تکراریه ولی شاید به درد کسی خورد

خیلی خوب بود..... دمت همیشه گرم باد........Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-10 10:06 PM

(2015-12-10 09:01 AM)vakil نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تقدیم به جناب احمدی عزیز
آسمان جان کلیپی توی یوتوب دیدم که نحوه آزاد سازی فنر سوزن اسلحه رو بدون چکاندن ماشه میداد (با استفاده از گلنگدن و ماشه )
اگر داشته باشید و اینجا برای من و دوستان عزیز قرار بدید ممنون میشم

تقدیم به اهالی با صفای انجمن

RE: معرفي اسلحه برنو - vakil - 2015-12-11 07:46 AM