شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-06 08:25 PM

سلام دوستان منظورتون از مرمی فولادی چیه و چرا به خان ضربه میزنه:؟

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-06 08:36 PM

(2015-12-06 08:25 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان منظورتون از مرمی فولادی چیه و چرا به خان ضربه میزنه:؟

سلام
به نظر بنده، سرب جزء فلزات نرم و شکل پذیر می باشد و در اثر برخورد با خان به آن صدمه نمی زند چنانچه خیلی طول می کشد تا در اثر شلیک های فراوان با مرمی سربی، خان بخواهد صدمه ببیند..... اما فولاد جزء فلزات سخت و غیرشکل پذیر است و در اثر برخورد با خان به آن صدمه وارد می کند یعنی بعد از تعداد خیلی کمتری شلیک (به نسبت مرمی سربی) ممکن است خان صدمه ببیند......

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-12-06 08:41 PM

استاد من یه سری فشنگ قدیمی دیدم ،طرف میگفت مرمی فولادی برا نفوذ تو ماشین و از این صحبتا ...

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-06 08:43 PM

منظورشون اینه که مرمی از سرب نیست تا نرم باشه و نتونه به خانها اسیب برسونه اما این مرمیهای فولادی از جنس فولاد هستن برای زد زره ومسایلی از این دست ساخته شدن ( برای نفوذ بیشتر ) که شلیکشون برای سلاحهای معمولی باعث فشار به لول وساییدگی خان میشه تا نظر اساتید چی باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-12-06 08:47 PM

فولاد به خان اسلحه آسیب نمیرسونه استاد ؟ چوب بقیه گلوله ها سربن تو روکشی از مس ،به هر حال از خان لول نرمتره

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-06 08:47 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-06 08:48 PM

دوست عزیز ؛اجزای تشکیل دهنده مرمی ،مس و سرب و فولاد میتونه باشه ،مس و سرب هم میتونه باشه،بدین شکل که مغز فولاده یه لایه نازک سرب روش میکشن سپس مس جاکتش میشه که با خانها درگیره ،در مدل دوم هم سرب مغز هست و جاکت که دوباره با خانها درگیره مسه،هیچ کجا فولاد ، در مرمی مغز فولادی با خانها درگیر نیست که اسیبی به خانها بزنه اگر حتی روزی پانصد فشنگ زده بشه.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-06 09:02 PM

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-06 09:06 PM

اسمان عزیز میشه توضیح بدین لطفا لینک ها در مورد چیه چون متاسفانه برای من باز نمیشن.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-06 09:13 PM

mailto:armor@conjay.com?subject=Armor Ammunition
فکر کنم حسین جان از بنده خوششون نمیاد که عکسهایی هم که میذارم نمی بینن خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
چشم شرح میدم عکس از فشنگاییه که شما شرح دادید مغز فولاد با لایه سرب ومس ونوک برنجه