شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-06 12:27 AM

(2015-12-06 12:24 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوشم میاد اسمان عزیز چه با حوصله و مسولانه جواب میدی احسنت دستمریزاد.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

دمش همیشه گرم باد....Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-06 12:41 AM

(2015-12-05 11:15 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-05 10:55 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من در بیرون هم از قطار استفاده نمیکنم بهترین وسیله چیزی شبیه جیب خشاب هست که فشنگها رو توش میزارم همیشه چه درمنزل و بیرون بسته های رطوبت گیر و نم گیر رو کنار فشنگام میزارم .اگر دقت کرده باشین توی بسته بندی لوازم حساس به رطوبت این بسته ها رو دارن چیزی شبیه چای تی بگ هستند.

ممنون دوستان....... این بسته های رطوبت گیر را از کجا تهیه می کنید؟

لطفا به ارسال 5845درتاپیک مشاوره فشنگ ساچمه زنی سر بزنید

RE: معرفي اسلحه برنو - garin - 2015-12-06 01:07 AM

(2015-12-05 11:15 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-05 10:55 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من در بیرون هم از قطار استفاده نمیکنم بهترین وسیله چیزی شبیه جیب خشاب هست که فشنگها رو توش میزارم همیشه چه درمنزل و بیرون بسته های رطوبت گیر و نم گیر رو کنار فشنگام میزارم .اگر دقت کرده باشین توی بسته بندی لوازم حساس به رطوبت این بسته ها رو دارن چیزی شبیه چای تی بگ هستند.

ممنون دوستان....... این بسته های رطوبت گیر را از کجا تهیه می کنید؟

با سلام
دوست عزیز درب قرصهای جوشان از این رطوبت گیرها داره باز کن بریز داخل پارچه بزار توبسته فشنگ

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-12-06 09:17 AM

سلام خدمت دوستان

جناب احمدی این اسلحه گلنش پس ازشلیک پوکه روپس میکشه ولی پرت نمیکنه.ولی گلوله سالم روهم ازلولبیرون میکشه وهم به بیرون پرتاب میکنه.مشکل چیه به نظرت؟؟؟؟

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-06 02:59 PM

همانطور که درعکسا مشخصه با عقب کشیدن گلن پوکه همراه گلن به عقب میاد وبابرخورد ته پوکه به این قسمت یعنی زبانه داخلی نگه دارنده گلن باعث میشه که پوکه از کپ به بیرون پرت بشه که با یه کم سریعتر کشیدن گلن پوکه با سرعت بیشتری به این زبانه برخورد میکنه وبه بیرون پرت میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمنا شاید ضعیف بودن فنر خشاب هم موثر باشه

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-12-06 06:34 PM

فشنگ mm که سخت پیدا شه ...من یکی دارم mm روزی نیست که نگاش نکنم ...
ولی برا تفریح تا 300 همین عشایری با لول سالم جواب میده دوستان خوب ...
داشتن 40 تا 50 تا فشنگ سیلر هم کافیه اگه کسی قصد شکار داشته باشه ،که با چندتا قلق بگیره و با هر کدوم هم ...
دوستان تفاوتی هست بین فشنگ 7.92 ارتش و سپاه ؟
چند روز پیش چند تا فشنگ برنو دیدم قدیمی بودن ،مرمی حالت استیل داشت ،طرف میگفت فولادیه
چند روز پیش چند تا فشنگ برنو دیدم قدیمی بودن ،مرمی حالت استیل داشت ،طرف میگفت فولادیه

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-06 07:10 PM

همه فشنگا ی57*7/92 موسوم به عشایری (جنگی ) باهم یکی هستن و فرقی ندارند وبا فشنگ 57*8 مهام ویا 57*8سیلر بلوت نیزاز نظر قطر مرمی وطول پوکه برابرند وهمگی 8/2 قطر مرمیشونه و57 میل طول پوکه اما از نظر دقت وکیفیت فشنگای خارجی با داخلی قابل قیاس نیستن

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-06 08:04 PM

سلام
منم یکی دو تا از این فشنگهای عشایری قدیمی دارم که رنگ مرمیشون تیره شده، اما مطمئن باشید که سربه که تغییر رنگ داده و فولاد نیست........

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-06 08:18 PM

نیمروز درست میفرمایند مرمی های فولادی هم سیاه رنگند وهم استیل رنگ
اما بیتلس جان فشنگایی شما که میفرمایید مرمیشون براثر عرق دست ورطوبت تیره شده تغییر رنگ داده وسولفاته شدن

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-06 08:21 PM

درسته.... منم اول شک کردم و بردم نشون فروشگاه معتبر و فرد کارکشته دادم تا مطمئن بشم مرمی فولادی نباشه.... چون به خان ضربه میزنه...... ان شاءلله فرصت شد ازشون عکس میذارم.......Khansariha (256)