شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-05 12:29 PM

سلام دوست عزیز جناب پی ساز گرامی،با این تفاسیر و تجربه دوست شما اگر مهام رو ریلود کنیم ،وزن باروت و سرعت اصلاح شود مهام به لحاظ مرمی مشکلی ندارد؟

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-05 02:31 PM

(2015-12-05 12:23 AM)talebeamoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تنوع گلوله زیاد دارم واین سلاح رو هم به تازگی خریدم حالا تا من تمام مارک ها رو با نام دقیق سازنده هاش یاد بگیرم خیلی باید شاگردی شما و اساتید رو بکنم

ممنون از اینکه اشتباه بنده رو اصلاح کردین بسیار سپاسگزارم

فقط عرضم نسبت به کشندگی و تخربش هست که واقعا عالیه دقتش هم خیلی خوبه

اولین بار که این گلوله رو دیدم همراه با خود سلاح دو بسته ازین فشنگ هارو از فوشنده که احتیاج نداشت بهم داد

بیشتر برای خرس و گوزن و گراز های بزرگ بدرد میخوره وگرنه برای شکارگاه های ایران حتی زیادی هم هست

لطفا از فشنگایی که دارید چنتا عکس بذارید ممنون میشم دمتون گرم
(2015-12-05 12:29 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز جناب پی ساز گرامی،با این تفاسیر و تجربه دوست شما اگر مهام رو ریلود کنیم ،وزن باروت و سرعت اصلاح شود مهام به لحاظ مرمی مشکلی ندارد؟

حسین جان من دونوع فشنگ مهام دارم که یکیش از نظر شکل مرمی واقعا یکدست وشکیل هستند و باید دستمریزاد گفت واما نوع دیگش خیلی افتضاح ساخته شده

RE: معرفي اسلحه برنو - peisaz - 2015-12-05 04:37 PM

(2015-12-05 12:29 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بر دوستان گزامی و asman و حسین عزیز
ایشان مرمی ها را هم اصلاح کرده بودند. البته دقت تیراندازی هم 0.62 موا شده بود.

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-05 05:25 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بحث رو در انجمن همسایه دنبال کنید درباره زدن اهداف توسط تک تیراندازان با همون اسلحه سری

سوپر شارژ برنو

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-05 07:12 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید کیفیت عکس زیاد خوب نیست اما به مرمی فشنگای مهام دقت فرمایید

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-05 07:44 PM

سلام
فروشگاهی که بنده می خواستم ازش فشنگ بگیرم هم عشایری داشت و هم مهام. اما خودش عشایری را پیشنها کرد و گفت که مهام افت مرمی بیشتری دارد و ضمنا ممکن است به خان هم صدمه بزند. که مورد آخر را بنده درست متوجه نشدم که چرا باید به خان صدمه بزند؟؟؟......Khansariha (226)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-05 08:28 PM

به نطر من فشنگ سافت پوینت وهالو پوینت هیچ صدمه ای به لول نمیزنند وفرقی با فشنگ FMG جنگی ندارند

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-05 09:44 PM

عرض شود، یکی از دوستان شکارچی می گفت که برای نگهداری فشنگ بهتر است که آنرا درون همین قطار فشنگهای چرمی که داریم قرار بدیم نه درون جعبه در بسته...... چون درون جعبه بسته ممکن است که فشنگ نم بکشند اما درون قطار فشنگ بهتر می مانند...... تا نظر دوستان چی باشه؟......Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-05 09:49 PM

نه عزیز توی قطار بیشتر نم برمیداره ،حلقه چرم هم دور پوکه رو سولفاته میکنه گاها حالت خوردگی پیدا میکنه.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-05 09:49 PM

قطار چرمی که چیزی برای جلوگیری از رطوبت واین قضایا نداره