شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-04 10:09 PM

دارمشون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-04 10:11 PM

به نظر بنده چیزی که این تفنگو از بقیه تفنگهای شکاری مستثنی می کنه، قدمت و اصالت این تفنگه که سالها تفنگ رسمی ارتش ایران و برخی از ارتش های جهان بوده........

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 10:12 PM

بله همینه خیلی من راضی بودم ازش. فشنگ با کلاسیه.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

بله همینه خیلی من راضی بودم ازش. فشنگ با کلاسیه.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-04 10:12 PM

به وزن مرمی ها دقت فرمایید

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 10:26 PM

کلیپ بسیار زیبایی بود ازپرشین برنو بلند.

RE: معرفي اسلحه برنو - talebeamoli - 2015-12-05 12:06 AM

ارادتمند بزرگواران

جناب آسمان دست رو دل ما گذاشتین قربان.............

گلوله lellier & belot ساخت آلمان بی نظیره من هم از 196 گرین استفاده کردم

سلاح برنو کوتاه بود با این گلوله از فاصله حدودا 320 متر با یک تخریب وحشتناک و کشنده با افت تیر کمی که خیلی هم مهم نبود

بخاطر قدرت تخریب خیلی خوب

از 320 متری وقتی به حیوان به اون بزرگی برخورد کرد انگار که اون بیچاره سالهاست که مرده

واقعا بی نظیره

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-05 12:15 AM

سلام دوست عزیز و گرامی سیلیر بیلوت ساخت چک هست.

RE: معرفي اسلحه برنو - talebeamoli - 2015-12-05 12:23 AM

من تنوع گلوله زیاد دارم واین سلاح رو هم به تازگی خریدم حالا تا من تمام مارک ها رو با نام دقیق سازنده هاش یاد بگیرم خیلی باید شاگردی شما و اساتید رو بکنم

ممنون از اینکه اشتباه بنده رو اصلاح کردین بسیار سپاسگزارم

فقط عرضم نسبت به کشندگی و تخربش هست که واقعا عالیه دقتش هم خیلی خوبه

اولین بار که این گلوله رو دیدم همراه با خود سلاح دو بسته ازین فشنگ هارو از فوشنده که احتیاج نداشت بهم داد

بیشتر برای خرس و گوزن و گراز های بزرگ بدرد میخوره وگرنه برای شکارگاه های ایران حتی زیادی هم هست

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-05 12:26 AM

دقیقا درست میفرمایید،موفق وپیروز باشید.

RE: معرفي اسلحه برنو - peisaz - 2015-12-05 08:42 AM

سلام به دوستان
ماشالله آنقدر ارسالها زیاد هست که آدم به هیجان میاد از دیدنشون
در مورد دقت برنو در 700 متر که حسین حقیقی عزیز مطلبی فرموده بودند میخواستم عرض کنم که یکی از دوستان بنده گروپ حدود 30 سانتی از برنو متوسط خودشان گرفتند. البته ایشان خودشان مرمی میسازند، فشنگ ریلود میکنند و خلاصه خیلی در این وادی استادند. یکی دیگر از موارد جالب توجه گروپ سیصد متری با فشنگ مهام اصلاح شده توسط خودشان بود که اندازه اش یادم نیست ولی دو تا از مرمیها یکدیگر را قیچی کرده بودند.

البته ایشان وزن باروت و سرعت مرمی و .... را چنان محاسبه و تست میکنند که حداقل ارتعاش در سر لول به وجود میاد و این دقت عجیب و غریب نتیجه میشه.

در مورد جنگ جهانی:
ضمنا یک نوع فشنگ با مرمی مغزه فولادی در زمان جنگ دوم جهانی استفاده شده است و یکی از دوستان وزن مرمی و باروت را چک کرده بود. اختلاف وزن در بین فشنگها چیزی در حد صفر بود. این نشان دهنده فشنگ خوب برای تیراندازی دقیق میباشد.