شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 08:27 PM

حسین آقا شما که از هر دو سلاح تیرانداختید به نظرتون کدوم برتریش میچربه؟

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 08:39 PM

دوست عزیز،از نظر من هر اسلحه ای کارایی خودشو داره ،ماشین سواری بهتره یا جیپ ؟برای شهر سواری برای دشت جیپ،شما چیکاری میخواید از اسلحه بگیرین.برنو یا هشت مزایای خودشو داره،270.هم مزایای خودشو ،اینا همه نسبی هست .بیجا استفاده کنید کارشون لنگ میزنه.اما به لحاظ دقت در مسافتهای بالا 270بهتره.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-04 08:45 PM

(2015-12-04 08:17 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از حسن دید شما اسمان عزیزخیلی لطف دارید.مهم نیست ،وینتر جان خداییش اسم سختی اتنخاب کردی.خخخخخ،در ضمن گروپ من با دویست و هفتاده ؛امروز مهمون هشتیا بودم.البته هشتم قبلا داشتم فروختم .الانم یکی دارم گذاشتم فروش،

اسمان عزیز مهام هشت 150 گرین رو جدیدا میزنه؟چون قبلی ها فکر کنم دویست گرین بود سوفت پوینت اگه اشتباه نکنم.

نه حسین جان 8 مهام 150 گرینه شما به عکس زیر توجه کنید که سافت پوینت 196 چقدر مرمیش درازتر از مهام 150 گرینه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 08:47 PM

حسین آقا راستش سلاح شکاریو برای شکار میخوایم هرکدوم دقت بالاتر بهتر فقط من با ۲۷۰تاحالا تیر ننداختم مزایا و معایب هرکدوم دارن هرکدوم که از نظرتون مهمتره رو بیان کنید

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 08:49 PM

برای مشاوره دوست عزیز به تاپیک مشاوره سلاح گلوله زنی تشریف بیارین.

ببخشید من بر عکس متوجه شده بودم .پس سافت پوینت 8 صدو نود وشیش گرین هست .

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-04 09:07 PM

خیر سافت پوینت 8 مهام 150 گرینه واین عکس که گذاشتم 196 گرین هست که مرمیش درمقایسه با مهام سنگینتره ودرازتره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-04 09:33 PM

امسال که میخواستم سهمیه فشنگمو بگیرم، فروشگاه مربوطه هم سهمیه عشایری داشت و هم سهمیه مهام، که البته فکر کنم مهام یه کم گرونتر بود، اما بنده ترجیح دادم عشایری بگیرم.........

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-04 09:35 PM

نرخ سهمیه شون یکیه اما در بازار سافت پوینت گرونتره

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-04 09:37 PM

پس قیمت سهمیه هر دو یکیه؟...... حواسم باشه برای سال آینده اگر خواستم مهام بگیرم کلاه سرم نره......Khansariha (214)

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 09:49 PM

سیلیر یک نوع سوفت پوینت داره وسط مرمی پله داره به طرف پوکه کلفت تر میشه واقعا عالی و دقیق هستند باتخریب بالا.تصویر فشنگ وسط از هر طرف روی جلد سیلیر که اسمان عزیز گذاشتند.اگر در دسترس داشتین برای شکار خواستید خدای نکرده خخخخخخ استفاده کنید از سوفت پوینت بهتره به شرط دادن پروانه.